دسته ها
سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

آموزش ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی ساده

  • یلدا محمدی
  • 30 جولای 2015
  • ۳

ایده های جدید و زیبا برای ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی ساده که کمک زیادی به ایجاد و خلق وسایل جدید از جمله دکوری ها و وسایل تزیینی برای منزل می کند.

ساخت کاردستی با وسایل بدون استفاده هنر جالب و مفیدی است که با کمی خلاقیت و سلیقه میتوان از کاردستی های تهیه شده بهترین استفاده را کرد. برای ساخت این مدل کاردستی ها از همه وسایلی که به نظر کاربردی ندارند و تصمیم دارید دور بریزید استفاده کنید و وسایل جدیدی و زیبایی بسازید.

ایده های جدید برای ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی :

ساخت کاردستی با وسایل دور ریختنی و ساده ایده جالب و متفاوتی است که با روش های مختلفی انجام می شود. یکی از این وسایل دور ریز شانه تخم مرغ است که تقریبا همه آن را دور می اندازیم چون تصور می کنیم هیچ مورد استفاده ای ندارد. اما این وسیله مقوایی را می توان در بخش های مختلف خانه و برای ساخت انواع کاردستی ها به راحتی استفاده کرد. ساخت قاب آینه به عنوان کاردستی یکی از ایده های عالی و بکر است که خیلی ساده آماده می شود و به شکل های گوناگون می توانید آنرا تزیین کنید و مورد استفاده قرار دهید.

کاردستی با وسایل دور ریختنی

ساخت کاردستی

کاردستی

برای ساخت گلهای مختلف فقط کافیست شانه تخم مرغ را به درستی برش زده و بعد آن را با رنگ های اکرلیک مناسب رنگ امیزی کنید. همینطور که در تصاویر پایین می بینید با استفاده از شانه تخم مرغ گل های نرگس زیبایی درست شده که ایده خوبی برای شما است.

ساخت کاردستی

ساخت گل های ریز و رنگ آمیزی آنها میتواند شروع جالبی برای ساخت حلقه گل برای تزیین منزل باشد. بعد از تهیه گل ها آنها را به کمک چسب حرارتی به نوار مقوایی و یا حلقه ایی که از قبل در منزل دارید متصل کنید و یک حلقه گل زیبا برای در اتاق خواب ها بسازید.

کاردستی با مقوا

در ادامه چند مدل کاردستی ساده با وسایل دور ریز می بینید که با استفاده از شانه تخم های بی مصرف درست شده و ایده های جالب و جدیدی برای ساخت این نوع کاردستی می باشند.

ساخت کاردستی

ساخت کاردستی

کاردستی

کاردستی با وسایل دور ریختنی

امیدوارم از این خلاقیت های زیبا با وسایل بی استفاده و آموزش ساخت کاردستی نهایت استفاده را ببرید و کاردستی های زیبایی با استفاده از این ایده ها تهیه کنید و از ساخت آنها لذت ببرید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۳ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.