دسته ها
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹

مدل موی لایه ای دخترانه و زنانه در استایل های جذاب و جدید

  • ندا خوشرو
  • ۷ آذر ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب توجه شما را به انواع مدل موی لایه ای جلب خواهیم کرد که امیدواریم از مشاهده این مدلها نهایت لذت را ببرید و با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

برای کوتاه کردن موها به صورت لایه ای موها به صورت کوتاه و بلند زده می شوند یعنی قسمت های روی مو ، کوتاه تر می شوند و قسمت های زیرین مو نیز به صورت بلند باقی می مانند در نتیجه قد موهای شما بلند و حجم آن ها نیز بیشتر به نظر می رسد. مدل موی لایه ای همچنین به صورت کوتاه و بلند موجود می باشد که انتخاب کوتاهی مناسب به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

مدل موی لایه ای با جدیدترین متدها

مو لایه ای از انواع مدلهای پرطرفدار در بین خانم ها و دختران جوان به شمار می رود و اگر شما تمایل دارید ظاهری خاص و متفاوت داشته باشید بهتر است از این مدل برای کوتاه کردن موهای خود استفاده نمایید.

مدل موی لایه ای

کوتاهی مو لایه ای زنانه و دخترانه

برای کوتاه کردن موها به صورت لایه ای فقط قسمت هایی کوچک از درون موها کوتاه می شوند و باقی مانده موها نیز به صورت بلند باقی می مانند. اگر شما تمایل دارید موهایتان پرپشت و ضخیم به نظر برسند بهتراست از آرایشگر خود بخواهید که موهایتان را به صورت خیلی شلخته کوتاه نکند.

اکر تمایل دارید قسمت بالایی موهای خود را به صورت لایه ای کوتاه نمایید بهتر است به فرم صورت تان توجه کنید و قبل از کوتاه کردن موها با آرایشگرتان مشورت نمایید.

کوتاهی مو لایه ای در انواع مدلهای مو کوتاه و بلند و متوسط موجود می باشد که مو لایه ای متوسط برای خانم هایی که جنس موهای آن ها ضخیم است یا دارای مویی فر هستند انتخابی مناسب به شمار می رود همچنین این کوتاهی مو به طور طبیعی دارای کمی حالت است و در نتیجه شما نیازی ندارید تا به موهای خود فرم و حالت خاصی بدهید.

مدل موی لایه ای زنانه مدل مو زنانه لایه ای موی شیک لایه ای موی زنانه لایه ای مدل مو زیبا لایه ای مو زنانه لایه ای موی شیک لایه ای مو لایه ای ساده مدل مو لایه ای زنانه موی لایه ای زنانه موی لایه ای بلند کوتاهی مو لایه ای شیک موی لایه ای صاف موی لایه ای کوتاه مدل موی شیک لایه ای

مو لایه ای کوتاه برای خانم هایی که تمایل دارند استایلی امروزی و جذاب داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود همچنین شما می توانید قسمت جلوی موهای خود را به صورت مو چتری ، کوتاه نمایید و چهره ای جذاب و شاداب تر داشته باشید.

مو لایه ای بلند نیز برای خانم هایی که تمایل دارند ظاهری زنانه و دلفریب تر داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود و در صورت تمایل شما می توانید برای جذابیت بیشتر مو لایه ای بلند موهای خود را رنگ بزنید سپس تکه هایی از مو را هایلایت نمایید.

اگر شما موهایی لخت دارید و برای فرم دادن به موهایتان همیشه به مشکل می خورید بهتر است موهایتان را به صورت لایه ای کوتاه نمایید تا موها فرم و حالت طبیعی داشته باشند همچنین این کوتاهی مو برای خانم هایی که دارای مو فر هستند و از حالت یکنواخت موهای خود خسته شده اند انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود.

مدل مو لایه ای مدل مو بلند لایه ای مدل مو زیبا لایه ای موی لایه ای بلند مدل کوتاهی مو لایه ای موی لایه ای زیبا مدل مو شیک و لایه ای مدل مو لایه ای زیبا مدل مو شیک و زیبا لایه ای مدل مو شیک لایه ای مدل مو لایه ای فر مدل مو لایه ای زنانه شیک و زیبا موی لایه ای صاف مو لایه ای شیک کوتاهی موی زنانه

در این مطلب توجه شما را به انواع کوتاهی مو لایه ای مخصوص خانم ها و دختران جوان در رده سنی مختلف جلب کردیم که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید کوتاهی شیک و بی نظیری را برای خود انتخاب نمایید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.