دسته ها
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

نحوه و شرایط انواع مهاجرت به کشور آلبانی

 • سمیه نیک فرجام
 • ۵ مهر ۱۳۹۹
 • ۰

مهاجت به کشور آلبانی دارای شرایطی است این کشور هر ساله مهاجران زیادی را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کند این کشور مقصد بسیاری از توریستان، مهاجران تحصیلی و کاری است و هر ساله تعداد زیادی از مهاجران به این کشور سفر می کنند. این کشور دارای موقعیت مناسب تحصیلی و شغلی است و خیلی از متقاضیان مهاجرت به این کشور افرادی هستند که قصد سرمایه گذاری کردن دارند.

آلبانی یکی از کشورهایی است که در سال های اخیر مورد توجه مهاجران واقع شده است این کشور به دلیل امکانات مناسبی که دارد هر ساله مهاجران زیادی را جذب می کند و به دلیل موقعیت مناسب شغلی و تحصیلی می تواند کشور مناسبی برای مهاجرت کردن باشد. آمار مهاجران در سال های اخیر بسیار بیشتر شده است و به دلیل اینکه مهاجرپذیری در این کشور بالا رفته است شرایط و موقعیت هایی که برای پذیرش ویزای این کشور نیز تغییر یافته است و ارزیابی های جدیدی نیز نسبت به آن صورت گرفته است. سرمایه گذاری های متعددی که در این کشور برای مهاجرت کردن صورت می گیرد هر ساله بیشتر می شود و بخش مهمی از تجارت ها و رونق های اقتصادی این کشور در گرو سرمایه گذاری هایی است که مهاجران در بخش های مختلف اقتصادی آن انجامی می دهند. مهاجرت به این کشور دارای شرایط و ضوابطی است و به شکل های مختلف و از شیوه های مختلفی صورت می گیرد به عنوان مثال یکی از شیوه های مهاجرتی در این کشور شیوه سرمایه گذاری است که فرد باید با سرمایه ای کلان در بخش های بیزنسی این کشور ایجاد اشتغال نماید همچنین مهاجرت های کاری و تحصیلی از انواع دیگر شیوه های مهاجرتی به این کشور می باشند.

تحصیل در آلبانی

درباره مهاجرت به آلبانی چه می دانید:

افرادی که قصد دارند تا تابعیت این کشور را دریافت نمایند باید پاسپورت این کشور را داشته باشند دریافت پاسپورت نیز دارای شرایطی است و سخت گیرانه می باشد حداقل مدت زمان برای دریافت پاسپورت این کشور ۵ سال  است و تنها این پاسپورت به افرادی تعلق می گیرد که دارای شرایط مالی مناسبی باشند و موقعیت شغلی آن ها در این کشور تثبیت شده باشد. همچنین افرادی که تقاضای دریافت اقامت در این کشور را دارند باید از دو نوع اقامت دائم و موقت در این کشور استفاده کنند برای دریافت ویزای این کشور نیز شما می توانید از حق شهروندی برخوردار باشید.

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

کار در آلبانی

مهاجرت تحصیلی:

یکی از شیوه های رایج و پرطرفدار برای مهاجرت به کشور آلبانی مهاجرت تحصیلی است این کشور به دلیل دانشگاه های معتبر و موسسات آموزشی به روزی که دارد امکان پیشرفت تحصیلی بیشتری را برای متقاضیان خود فراهم می سازد مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل شیوه آسانی است برای اینکه بتوانید مهاجرت تحصیلی به این کشور داشته باشید باید رزومه قوی تحصیلی داشته باشید این کشور همچنین با پذیرش شرایط بورس تحصیلی امکان پذیرش بدون هزینه را برای فراگیران فراهم کرده است.افرادی که رزومه تحصیلی بالا و نمرات خوبی در کارنامه خود دارند می توانند راحت تر از سایر متقاضیان در دانشگاه های این کشور پذیرش شوند و همانطور که می دانید ابتدا باید رزومه خود را برای دانشگاه مورد نظر ارسال کنید و در صورت دریافت نامه تاییدیه دانشگاه می توانید کارهای ویزای خود را انجام دهید.

مهاجرت به آلبانی

مهاجرت کاری:

برای مهاجرت کاری به این کشور نیز می توانید شیوه های مختلفی را اتخاذ کنید یکی از متداول ترین شیوه ها برای مهاجرت کاری به کشورهای خارجی مهاجرت از طریق کارفرمای آن کشور است در این مورد نیز شما می توانید رزومه تحصیلی و کاری خود را برای شرکت آلبانی ارسال کنید و در صورتی که نامه شما و رزومه شما بررسی و تایید شد این امکان وجود دارد تا از طریق نامه کارفرما اقدام به مهاجرت نمایید. عده ای از افراد نیز این امکان را دارند تا با کاریابی و کارآفرینی در این کشور ویزای این کشور را به راحتی دریافت نمایند البته این نوع از ویزای کاری نیازمند سرمایه گذاری می باشد برای دریافت ویزای کاری در هر کشور توانایی، مهارت و رزومه شما دارای اهمیت بالایی است.

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

مهاجرت از طریق تولد و ازدواج:

اگر نوزاد شما در کشور آلبانی متولد می شود و یا همسر شما دارای تابعیت این کشور است می توانید به راحتی و از طریق تابعیت فرزند یا همسرتان به این کشور بروید و بعد از مدتی نیز ویزای قامتی خود را دریافت نمایید این نوع شیوه دارای شرایطی است و به شکلی تایید می شود که مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که مدتی از تولد فرزند و یا ازدواج شما گذشته باشد و صحت این موضوع تایید شود این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید ویزای این کشور را دریافت نمایید.

گردش در آلبانی

مهاجرت سرمایه گذاری:

افرادی که دارای سرمایه های بالایی هستند و می خواهند این سرمایه را در کشورهای دیگر دو برابر کنند و از سویی ویزای یک کشور را دریافت کنند می توانند از شیوه های مهاجرت سرمایه گذاری استفاده کنند در این شیوه فرد با ضمانت نامه بانکی و صورت حساب بانکی خود می تواند تضمین کند که توانایی سرمایه گذاری و بیزنس در این کشور را دارد. برای دریافت این نوع ویزا باید شرحی از فعالیت ها و نوع بیزنسی که قصد راه اندازی آن را دارید در اختیار سفارتخانه قرار دهید و از سویی باید تضمین مالی در این قبال را داشته باشید در صورتی که این نامه از سوی سفارتخانه تایید شود به راحتی ویزای خود را و تابعیت این کشور را دریافت می کنید.

مهاجرت به آلبانی دارای شرایطی است و فرد متقاضی تنها در صورتی می تواند به این کشور مهاجرت کند که واجد شرایط باشد کسب اطلاعات درباره کشور آلبانی و دانستنی های جالب درباره این کشور به شما کمک می کد تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید. همچنین این کشور یکی از مقاصد گردشگری مهم در دنیااست که دارای جاذبه های توریستی بسیار زیادی است و توجه علاقه مندان زیادی را به خود جلب می کند و یکی از مهم ترین یوزلهای این کشور نیز ویزای توریستی است.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.