دسته ها
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

راهنمای سفر به آلمان و مدیریت هزینه ها در سفر

  • سمیه نیک فرجام
  • ۱۸ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

سفر به آلمان می تواند تجربیات منحصر به فردی را در اختیار شما قرار دهد این کشور پیشرفته با وجود پیشرفت هایی که در سال های اخیر و در طول تاریخ داسته است می تواند الهام بخش بسیاری از مردمان دنیا باشد. کشور آلمان دارای جاذبه های بی شماری است و با وجود شهرهای گوناگونی که در خودی جای داده است از توجه بسیاری برخوردار است و مهد گردشگری دنیا است.

آلمان از کشورهای پیشرفته دنیا است که در سال های اخیر مهارت ها و توانایی خود را در زمینه های مختلف اقتصادی به نمایش گذاشته است این کشور که مهد موسیقی دنیا دارای جاذبه های توریستی بی شماری است و هر ساله نیز گردشگران بی شماری را از نقاط مختلف دنیا به خود جذب می کند. وسعت تکنولوژی و پیشرفت هایی که در سال های اخیر داشته است موجب شده تا این کشور جزو ابرقدرت های دنیا به شمار آید و از این رو مورد توجه بسیاری از کشورها قرار گیرد. این کشور دارای مناطق بسیار سرسبز و دیدنی است و با وجود تمدن تاریخی خود یکی از سرزمین های با قدمت محسوب می شود وسعت این کشور بسیار بالا است و دارای جنگل ها، آبشارها و مراتع بسیار سرسبز است رودخانه ها با چشم اندازهای ویژه خود نیز نوعی دیگر از جاذبه های مهم این کشور هستند که باید به آن ها توجه داشته باشید این بهشت گمشده می تواند مورد توجه حجم زیادی از گردشگران باشد رستوران ها و هتل های لاکچری که در این منطقه یافت می شوند دارای زیبایی های بی شماری هستند و در ادامه با آن ها آشنا خواهید شد. اما پیش از اینکه راهی این کشور پیشرفته شوید باید اطلاعات جامعی را درباره آن در اختیار داشته باشید این اطلاعات برای شما دارای اهمیت است و می تواند مورد توجه واقع شود.

راهنمای جامع سفر به آلمان:

کشور آلمان از موقعیت جغرافیایی و سیاسی گسترده ای برخوردار است این کشور در اروپای غربی و مرکزی از اهمیت بالایی برخوردار است و از این جهت یکی از کشورهای با اهمیت به شمار می آید ارتباط آلمان از نواحی اطرافی خود با کشورها و مرزهای مختلف موجب می شود تا اهمیت حغرافیایی و سیاسی این کشور در سطح جهانی بالایی قرار بگیرد و از استراتژی ویژه ای برخوردار باشد. اطلاعات جامع درباره سفر به آلمان می توانید در طول سفر به دردتان بخورد و مورد استفاده باشد.

آلمان را بشناسید

هزینه های اقامت در آلمان:

در سفر به کشور آلمان باید برنامه ریزی دقیقی برای هزینه های جاری خود در طول سفر داشته باشید اغلب این هزینه ها هزینه های اقامتی هستند برای اقامت در این کشور باید یک بودجه ای را در نظر بگیرید و همانطور که می دانید با توجه به نوع اقامت شما در هتل ها یا هاستل ها این هزینه ها متفاوت خواهند بود. بسیاری از هتل های لاکچری در این کشور با ارائه بهترین امکانات اقامتی برای شما هزینه های گرانی را برای شما قرم می زنند که برای صرفه جویی کردن بهتر است از آن ها پرهیز کنید به همین دلیل توصیه می کنیم تا از هاستل ها با امکانات معمولی برای اقامت خود در این کشورها استفاده کنید.

هزینه خوراک در آلمان:

هزینه غذا و خورد و خوراک در این کشور نیز مبلغی معادل ۱۰ یورو تا ۲۰  یورو برای میل کردن غذ در رستوران های معمولی با منوهای معمولی باید هزینه ای بالغ بر ۱۰ یورو پرداخت نمایید همچنین صرف یک وعد ه غذایی به ازای دو نفر برابر با ۴۵ یورو می باشد اگر دنبال منوهای ارزان تر نیز هستید می توانید با ۷ یورو منوهای مک دونالد را سفارش دهید. به این شکل می توانید هزنیه های جاری در طی سفر خود را کمتر کنید.

سفر به آلمان

هزینه حمل و نقل در آلمان:

برای تردد در مسیرهای شهری می توانید از قطارهای شهری استفاده کنید بلیط هایی که برای سوار شدن در این قطارها باید هزینه کنید بالغ بر ۱۵ تا ۳۰ یورو هستند بنابراین با استفاده از اتوبوس های شهری می توانید این هزینه ها را به حداقل برسانید و با هزینه ۱ تا ۳ یورو در هزینه های جاری خود صرفه جویی داشته باشید. تاکسی ها نیز برای حمل و نقل های درون شهری مبلغ ۳ و نیم یورو دریافت می کنند که با توجه به این محاسبات استفاده از اتوبوس ها مناسب تر هستند.

زیبایی های آلمان

جاذبه های دیدنی آلمان:

در سفر به کشور آلمان شما علاقه مندان و گردشگران عزیز می توانید از جاذبه های بی شماری دیدن نمایید شهرهای مختلفی که در این کشور قرار دارند با وجود جاذبه های توریستی ویژه خود مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرند از مهم ترین جاذبه های گردشگری در آلمان نیز می توان به هامبورگ، مونیخ، کلن، فرانکفورت، کلیساها، موزه و دیگر جاذبه های توریستی اشاره نمود که هر یک به نوعی دارای جذابیت هستند.

اطلاعات عمومی درباره آلمان:

در سفر به کشور آلمان اطلاعات جامعی وجود دارند که باید به آن ها توجه باشید به عنوان مثال زبان رسمی مردمان این کشور آلمانی است که یکی از زبان های سخت دنیا است و در آموزش آن باید فردی کوشا باشد همچنین واحد پول رایج در معاملات این کشور یورو است که باید در محاسابات خود به آن توجه دشاته باشید و برای راحتی پیش از سفر پول های خود را تبدیل کنید. اختلاف زمانی ایران تا آلمان ۲ ساعت و نیم است و در حقیقت ساعت در آلمان ۲ ساعت و نیم از تهران عقب تر است که ممکن است چنین اطلاعات در طول سفرتان مورد استفاده باشند.

گردش در آلمان

از نظر موفعیت آب و هوایی نیز این منطقه در سطح مطلوبی قرار دارد آب و هوای معتدلی که در این منطقه حاکم است موجب شده تا تابستان های این منطقه گرم باشند و زمستان های آن نیز برفی و سرد باشند این کشور چهار فصل در فصل های گوناگون از سال دارای جاذبه های مختلف است به ویژه در فصل بهار که زیبایی های آن به حد بالایی می رسند و گردشگران زیادی را جذب می کنند. جالب است بدانید که اینگونه از کشورها دارای فرهنگ های ویژه و به خصوصی هستند و در برخی از فصل های سال با برگزاری جشنوراه های مختلف مورد توجه هستند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.