دسته ها
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

چهره خسته را چطور آرایش کنیم؟

  • ندا خوشرو
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب ترفندهایی برای آرایش صورت خسته را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم به کمک آن ها بتوانید میکاپی و چهره ای بی نظیر داشته باشید.

برخی اوقات ممکن است صورت شما خسته و رنگ پریده به نظر برسد که در این مواقع به کمک برخی از ترفندها می توانید بیخوابی و خستگی چهره خود را بپوشانید و جذابیت ظاهری تان را تکمیل نمایید. 

روش هایی برای آرایش چهره خسته

رنگ پریدگی و لکه های تیره و چشم های خواب آلود نشان دهنده خستگی چهره می باشند و اگر شما در ظاهرتان این علائم را مشاهده کردید بهتر است از میکاپی استفاده نمایید تا ظاهرتان بشاش و آراسته تر به نظر برسد.

میکاپ صورت خسته

میکاپ صورت خسته با جدیدترین متدها

۱. ابتدا صورت تان را به کمک کرم مرطوب کننده ، مرطوب کنید و به مدت چند دقیقه صبر نمایید و اگر در صورت خود احساس خشکی کردید دوباره از کرم استفاده نمایید همچنین کرم مرطوب کننده را بهتر است بدون رنگ انتخاب نمایید.

۲. اگر برای میکاپ صورت خود همیشه از فونداسیون استفاده می کنید در مواقع خستگی تان آن را کنار بگذارید زیرا برای میکاپ صورت استفاده از فونداسیون باعث می شود تا صورت تان بشاش تر به نظر برسید.

۳. در صورت تمایل می توانید کرم مرطوب کننده را با فونداسیون ترکیب نمایید و مرطوب کننده رنگی را برای پوست صورت خود تهیه نمایید.

میکاپ صورت خسته

۴. صورت خود را به کمک رژگونه بشاش نمایید. برای زدن رژگونه می توانید رژگونه رنگ پوست تان را با رژگونه رنگ روشن ترکیب نمایید. زدن رژگونه بی رنگ را از گونه ها شروع کنید و تا نقطه رویش مو سر خود ادامه دهید سپس رژگونه رنگ روشن را روی قسمت برجسته گونه های خود بزنید با این ترفند آرایشی صورت شما بشاش تر به نظر می رسد.

برجسته سازی صورت

۵. برای پوشاندن لکه های تیره زیر چشم ها از ترکیب دو کانسیلر استفاده نمایید. کانسیلر صورتی برای محو کردن لکه ها مناسب می باشد همچنین روی کانسیلر صورتی باید کانسیلر تن زرد را بزنید. زدن کانسیلر را تا نزدیک مژه هایتان ادامه بدهید و در آخر نیز پنکک تن زرد را به کمک پد مخملی روی کانسیلر بزنید.

۶. چشمان خسته باید آرایشی ملایم و کم داشته باشند. برای آرایش چشم های خسته از سایه های براق استفاده نکنید زیرا این نوع سایه ها توجه همه را به چشم هایتان جلب می کنند و در نتیجه خستگی چشمان شما بیشتر به نظر می رسد. سایه های کم رنگ و مات برای میکاپ چشم های خسته انتخابی مناسب می باشند و بهتر است شما رنگ سایه را از بین رنگ های ملایمی انتخاب نمایید که با رنگ پوست شما همخوانی بیشتر دارند.

سایه های تیره باعث می شوند تا چشم ها فرو رفته تر به نظر برسند و سایه هایی با تن قرمز نیز باعث می شوند تا چشم ها خسته تر به نظر برسند. فرمژه بزنید سپس ریمل زده تا چشم هایتان بازتر به نظر برسد.

آرایش چشم خسته

۷. آرایش ابرو ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید به کمک مداد ابرو جاهای خالی ابروی خود را پر نمایید سپس مداد چشم سفید را در انتهای ابروهای خود بکشید.

میکاپ صورت خسته

در این مطلب با نحوه آرایش چهره خسته آشنا شدید که امیدواریم به کمک روش های ذکر شده بتوانید چهره تان را بشاش و جوان تر کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.