دسته ها
سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

عکس های رنگ موی بادمجانی و انواع فرمول ترکیب آن

 • ندا خوشرو
 • ۱۷ آذر ۱۳۹۹
 • ۰

رنگ موی بادمجانی یکی دیگر از رنگ موها است که با ترکیب چند رنگ مو می توانید این رنگ را بدست آورید. در ادامه این مطلب فرمول های رنگ موی ترکیبی بادمجانی را به همراه تصاویری از این رنگ مو در اختیار شما خانم های عزیز قرار داده ایم.

در هنگام انتخاب رنگ مو خود نباید تابع مد و سلیقه باشید زیرا موهای شما به صورتتان بسیار نزدیک است و باید رنگ مو خود را طوری انتخاب نمایید که با پوست صورتتان مطابقت و همخوانی داشته باشد با انتخاب یک رنگ مو نامطلوب ممکن است صورت شما پیر به نظر برسد و حتی رنگ موهایی که به پوست شما نمی آیند می توانند چهره شما را فرسوده نشان دهند. در ادامه این مطلب ترکیب های متنوع رنگ موی بادمجانی را ملاحظه خواهید کرد.

اگر رنگ مو انتخابی تان به رنگ پوست و صورت شما بیاید چهره و موهای شما حالت طبیعی خود را حفظ می کنند و ممکن است سن شما کمتر از حد معمول به نظر برسد. دنیای رنگ موها بسیار متنوع است و رنگ مو بادمجونی یکی دیگر از انواع رنگ موها است و برخی از خانم ها تمایل دارند برای تنوع بیشتر در رنگ موهایشان از این رنگ مو استفاده نمایند.

مدل مو چتری با رنگ ترکیبی بادمجانی

انواع فرمول های رنگ موی بادمجانی

رنگ مو بادمجونی را می توانید همانند رنگ موهای ترکیبی نظیر رنگ موی کنفی و رنگ موی فندقی و … با ترکیب چند رنگ مو بدست آورید در این بخش از آرایش مو مجله آرگا ۴ فرمول متفاوت و بی نظیر رنگ مو بادمجونی را به همراه تصاویر این رنگ مو برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

رنگ موهای بی نظیر بادمجانی

انتخاب رنگ موی زیبا تاثیر زیادی در تغییر چهره و ایجاد حس شادابی در هر فردی دارد، یکی از رنگهایی که در سالهای اخیر بسیار مد شده است، رنگ مو بادمجونی می باشد که جزو رنگهای فانتزی محسوب می شود و می تواند چهره را متفاوت و جذاب نشان دهد، حال در صورتی که علاقمند به این نوع رنگ مو هستید، رنگ زرد و طلایی از طیف رنگ هایی هستند که هماهنگی زیادی با رنگ بادمجونی دارند، در ادامه فرمولهای مختلفی از رنگ موی بادمجونی و تصاویری از مدلهای زیبای آن را ملاحظه می کنید.

رنگ موی شرابی بادمجونی

رنگ موی شرابی بادمجونی را باید بر روی موها با پایه دکلره ۶ بزنید.

فرمول رنگ مو

رنگ موی شرابی روشن : ۶۰ میل
رنگ موی بادمجونی روشن : ۶۰ میل
رنگ موی آلبالویی : ۳۰ میل
رنگ موی دودی : ۴۰ میل
اکسیدان : ۲ برابر رنگ مو

رنگ مو شرابی بادمجانی

فرمول ترکیبی رنگ مو بادمجونی شرابی تیره

رنگ مو بادمجانی متوسط : ۲۰ میل
رنگ مو بادمجانی روشن : ۸۰ میل
رنگ موی شرابی روشن : ۴۰ میل
واریاسیون بنفش : ۱۰ سانت
واریاسیون نقره ای : ۵ سانت
اکسیدان شماره ۲

رنگ موی شرابی بادمجانی

فرمول رنگ مو بادمجونی

رنگ مو بادمجانی ۶
واریاسیون بنفش
اکسیدان نمره ۱
پایه ۷ دکلره

مدل موی بلند با رنگ مو بادمجانی رنگ مو زیبا بادمجانی

فرمول رنگ موی بادمجونی فانتزی

رنگ موهای فانتزی از رنگ های سری w, rf , r می باشند و این رنگ موها بر روی قسمتی از مو به صورت فانتزی در آورده می شوند. بهتر است قبل از زدن این رنگ بر روی موهای خود موهایتان را به کمک دکوکرم روشن کنید. اگر رنگ موهای شما تیره است و می خواهید این رنگ را بر روی موهای خود بزنید باید دقت داشته باشید که رنگ مو مطلوب و خوش رنگی را بدست نمی آورید. رنگ موهای فانتزی با چند بار شستشو از روی موهای شما پاک می شوند.

فرمول رنگ مو

رنگ موی شاه بلوطی روشن ۷.۶۹
رنگ موهای شماره ۷.۶۵ و ۵.۸۸
رنگ موی ۷.۰ : به مقدار کم
واریاسیون قرمز
اکسیدان نمره ۲

رنگ موی فانتزی بادمجانی

فرمول رنگ بادمجانی روشن

این نوع رنگ مو بیشتر به شکل هایلایت و یا آمبره کاربرد دارد و بسیار مناسب دختر خانوم های جوان می باشد، حال برای استفاده از این رنگ مو در ابتدا موها را به پایه ۹ برسانید و بعد از ترکیب زیر استفاده کنید.

فرمول ترکیبی رنگ بادمجونی روشن

 • پودر دکلره بادمجانی
 • رنگ موی دودی نقره ای
 • اکسیدان شماره ۶

رنگ مو بادمجانی

رنگ مو بادمجانی زیبا

رنگ موی بادمجانی دخترانه

فرمول رنگ موی بادمجونی عنابی

با استفاده از این رنگ مو تغییرات جذاب و فوق العاده ای را در ظاهر و استایل تان مشاهده می کنید، به منظور استفاده از این رنگ مو در ابتدا رنگ موهای خود را با دکلره به پایه ۶ برسانید و بعد ترکیب زیر را به مدت ۳۰ تا ۴۰ دقیقه روی موهای خود اعمال کنید.

فرمول ترکیبی بادمجونی عنابی

 • رنگ شرابی شماره ۷
 • رنگ مو قرمز ماهگونی شماره یک
 • رنگ مو بلوند تیره طلایی شماره ۱.۲
 • رنگ مو بلوند تیره شکلاتی شماره یک
 • رنگ مو بادمجونی شماره ۶
 • واریاسیون قرمز
 • واریاسیون بنفش
 • اکسیدان

رنگ مو بادمجونی جذاب

ایده هایی جذاب از رنگ موی بادمجونی

همانطور که گفتیم رنگ بادمجونی از انواع رنگهای فانتزی می باشد که شباهت زیادی به رنگ بنفش دارد البته تناژ آن تیره است، حال در صورتی که به دنبال تغییری خاص البته موقت در ظاهر تان می باشید، انتخاب انواع رنگ های فانتزی همچون رنگ موی شرابی، رنگ موی آبی، رنگ موی بادمجونی و غیره انخاب های بسیار جذابی هستند. در اینجا می توانید با چند ایده زیبا و جذاب از رنگ مو بادمجونی آشنا شوید.

بالیاژ بادمجونی

برای انتخاب یک رنگ با ماندگاری کم و زیبایی دلنشین می توانید از رنگ موی بادمجونی استفاده کنید، بالیاژ کردن بادمجونی موها توسط متخصص این کار بر روی موهایتان می تواند پیشنهاد جذابی باشد با این نوع تکنیک آرایشگر می تواند موهایتان را از قسمت وسط تا نوک تارهای مو را رنگ موی بادمجونی بزند و باقی آن را دست نخورده بگذارد.

رنگ موی بادمجونی

رنگ مو بادمجونی با رگه های آبی

در صورتی که رنگ موی بادمجونی با تنالیته سرد را می پسندید، می توانید با اضافه کردن رگه هایی آبی در آن جذابیت فوق العاده ای را به وجود آورید، به طور کلی استفاده از رنگ بنفش و آبی در کنار هم ترکیب زیبایی به وجود خواهد آورد، ضمن اینکه به خوبی با هم ترکیب می شوند، بنابراین استفاده از آن ایده جذابی برای هایلایت کردن موها برای این نوع رنگ مو می باشند.

انواع رنگ مو بادمجونی

رنگ موی بادمجونی با رگه های شرابی

رنگ شرابی از جمله رنگ های زیبا و پرطرفدار است، بنابراین استفاده از رنگ موی بادمجونی به همراه رگه هایی از شرابی می تواند ترکیب جذاب و فوق العاده زیبایی ایجاد نماید.

رنگ مو بادمجونی

رنگ موی بنفش جذاب و پر هیجان

در صورتی که علاقمند به استفاده از رنگهای پر جنب و جوش و روشن هستید، لزومی ندارد که از رنگ بادمجونی تیره استفاده کنید، از این رو می توانید از آرایشگرتان بخواهید تا یک رنگ بنفش روشن و زیبا بر روی موهای شما پیاده کند، البته در نظر داشته باشید که در صورت استفاده از رنگهای روشن و نئون باید زود به زود به آرایشگاه مراجعه کرده و رنگ موهای خود را تجدید کنید.

رنگ مو بادمجونی بنفش

عکس های انواع مدل رنگ موهای بادمجانی

رنگ مو در شما حس شادابی و تغییر و تحول را زنده می کند و اگر می خواهید موهای خود را با رنگ خاص و منحصر به فردی رنگ بزنید رنگ مو بادمجونی می تواند ایده خوبی برای انتخاب شما باشد در ادامه این مطلب انواع مدل های رنگ مو ترکیبی بادمجونی را برای شما همراهان عزیز و گرامی گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل های رنگ مو نهایت لذت را ببرید.

مدل مو بلند با رنگ مو بادمجانیرنگ موی بادمجان فرمول های رنگ موی بادمجانی + عکس رنگ موی زیبا بادمجانی رنگ موی بادمجانی فرمول های رنگ مو زیبا بادمجانب رنگ موی بادمجانی + عکس رنگ موی جذاب بادمجانی تصاویر رنگ مو زیبا و فانتزی بادمجانی رنگ مو فانتزی بادمجانی رنگ موهای بی نظیر بادمجانی تصاویر رنگ موی بادمجانی مدل موی فر با رنگ مو بادمجانی رنگ مو بی نظیر بادمجانی فرمول های رنگ موی ترکیبی بادمجانی

در این بخش از آرایش و زیبایی انواع فرمول های ترکیبی رنگ مو بادمجانی را به شما عزیزان معرفی کردیم و هم چنین تصاویری از این رنگ مو زیبا و جذاب را مشاهده کردید که امیدواریم این فرمول ها شما را در بدست آوردن رنگ دلخواهتان به خوبی راهنمایی نمایند. اگر شما تمایل دارند که با ترکیب های بیشتری از رنگ مو آشنا شوید می توانید به بخش های ترکیب رنگ مو و رنگ مو مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.