دسته ها
دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

تصاویر مدل ابروی پهن کوتاه و بلند با آرایش های زیبا

 • ندا خوشرو
 • ۲۷ دی ۱۳۹۹
 • ۰

مدل ابرو ها دارای تنوع زیادی هستند و شما می توانید با توجه به فرم ابرو ها و چهره تان از هر مدلی که برازنده صورت شما است استفاده نمایید. در ادامه این تصاویر انواع مدل ابروی پهن را مشاهده خواهید کرد این مدل ها به شما ایده می دهند و می توانید مدل ابروی خود را از روی این مدل ها انتخاب کنید.

اگر به دنبال مدل های ابرو پهن مناسب و زیبا هستید تصاویر این مطلب شما را در انتخاب مدلهای ابرو مناسب و دلخواهتان به خوبی راهنمایی می کنند شما می توانید با انتخاب هر یک از این مدلها جذابیت و زیبایی ابروهای خود را چندین برابر کنید. در این بخش مدلهای ابرو پهن کوتاه و بلند را برای شما گردآوری کرده ایم.

دغدغه هر خانمی انتخاب یک مدل ابرو مناسب است مدل ابرو مناسب می تواند به زیبایی چهره شما را تغییر دهید و هم چنین یک مدل ابرو نامناسب هم می تواند جذابیت و زیبایی چهره شما را از بین می برد. مدل های متنوعی برای برداشتن ابروها وجود دارد و شما می توانید بنا بر سلیقه شخصی با انواع مدل های ابرو اسپرت و مدل ابرو کوتاه و …. ابروهایتان را مرتب و به آن ها فرم بدهید.

مدل ابرو زیبا و جذاب دخترانه

 • تصفیه آب خانگی
 • بلیط کیش

مدل ابروی پهن و کوتاه

ابرو پهن و کوتاه یکی از مدلهای زیبا ابرو پهن است که بیشتر خانم ها و دختران جوان از این مدلهای ابرو برای مرتب کردن ابرو های خود استفاده می کنند. این مدلهای ابرو چهره شما را بازتر می کند و به چشم هایتان فرم و حالت زیبا و جذابی را می بخشد.

مدل ابرو زنانه و دخترانه مد سال مدل آرایش ابرو عروس
در این مطلب جدیدترین مدلهای ابرو پهن و کوتاه را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم شما می توانید با مشاهده این تصاویر مدلهای ابرو مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.

مدل ابرو زنانه و دخترانه پهن جدید

مدل ابرو پهن و کوتاه مدل ابروی پهن زیبا مدل ابرو پهن برای عروس مدل ابرو دخترانه مدل ابرو شیک و مدرن

 • مبل و میز
 • قاصدک 24

مدلهای ابرو پهن و بلند

ابرو پهن و بلند نوع دیگری از مدلهای ابرو پهن است با این مدل ابرو فرم ابرو های شما زیبا و جذاب می شود. اگر بعد از برداشتن ابروهایتان متوجه توخالی شدن ابروهای خود شدید می توانید با کمک ریمل ابرو و یا مداد ابرو قسمت های خالی ابرویتان را پر کنید قسمت های خالی ابرو از جذابیت فرم ابرو کم می کنند و حالت های ابرو های شما را نامناسب نشان می دهند بیشتر خانم ها درگیر این مشکل هستند و تنها راه حل این مشکل پر کردن جاهای خالی ابرو است.

تصاویر مدلهای ابروی پهن و بلند زیبا و جذاب را در این مطلب ملاحظه خواهید کرد و اگر شما به دنبال مدلهای ابرویی بلند و پهن هستید این مدلها می توانند ایده خوبی برای انتخابتان باشند.

مدل ابرو پهن عروس مدل ابروی بلند و پهن مدل آرایش چشم و ابرو مدل ابرو دخترانه پهنمدل ابرو زنانه بلند و پهن مدل ابروی پهن زنانه زیبا مدل میکاپ چشم و ابرو جدید انواع مدل ابرو مدل ابروی بلند و پهن جدید مدل ابروی پهن زیبا

چه مدل ابرویی برای برداشتن ابرو های دختران جوان مناسب است ؟

اگر شما از شلوغی و نامرتب بودن ابروهایتان خسته شده اید می توانید با انتخاب یک مدل ابرو پهن دخترانه به ابروهایتان فرم و حالت زیبایی را بدهید. به شما توصیه می کنیم که هرگز از مدلهای باریک ابرو و مدل ابروهایی که تنها مناسب خانم ها است استفاده نکنید زیرا این مدل ابروها نه تنها به شما جذابیتی نمی دهند بلکه فرم و حالت چهره طبیعی دخترانه شما را هم از بین می برد.

مدل ابرو مدرن و پهن مدل ابروی پهن دخترانه

جدیدترین مدل های ابرو دخترانه را در این بخش برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل های متنوع ابرو دخترانه نهایت لذت را ببرید.

مدل ابرو پهن جدید مدل ابروی جدید پهن و بلند مدل ابرو بلند دخترانه مدل ابرو بلند دخترانه انواع مدل ابرو جدید و پهن مدل ابرو پهن و کوتاه دخترانه

تصاویری از مدل ابروهای پهن هاشوری

از آنجا که ابروها نقش زیادی در زیبایی چهره دارند، از این رو بهتر است در هنگام انتخاب هر یک از مدلهای ابرو پهن، ابروی باریک، ابروی کمانی، شیطونی، هشتی و … به فرم صورت، حالت چشم ها و نیز رنگ پوست توجه داشته باشید، زیرا هر انتخاب اشتباهی در این زمینه می تواند تصویر نازیبایی از چهره تان را به نمایش بگذارد؛ به عنوان مثال استفاده از ابرو پهن در برخی از چهره ها می تواند صورت فرد را اخم آلود و خشن نشان دهد و یا آرایش ابرو نازک برای برخی دیگر صورت ها ممکن است از زیبایی چشم ها بکاهد، بنابراین لازم است در هنگام آرایش ابروها حتما از مدلهای ابرو مناسب با چهره تان آگاهی داشته باشید. در ادامه دعوت می نماییم از جدیدترین مدلهای ابرو پهن هاشوری دیدن کنید.

تصاویری از مدل ابرو پهن

هاشور زدن ابروها یکی از روشهای جدید و پرطرفدار برای فرم و حالت دادن ابروها می باشد که به روشهای مختلفی انجام می گیرد و استفاده از آن برای خانوم هایی که دارای ابروهایی توخالی هستند, بسیار مناسب می باشد، از این رو به عنوان یک روش ترمیمی موثر و زیبا از محبوبیت زیادی برای این قبیل افراد برخوردار می باشد، همانطور که گفتیم؛ مدل هاشور ابروها می تواند به روشهای مختلف و در مدلهای هاشور دخترانه یا دو بعدی، هاشور تیغ ماهی، هاشور طبیعی، خطی، کرکی، هاشور هایلایت انجام می گیرد، در اینجا می توانید از مدلهای مختلف هاشور ابروهای پهن دیدن کنید.

مدل ابرو پهن جذاب

مدل ابرو پهن خاص

انواع مدل ابرو پهن

مدل ابرو پهن خاص

مدل ابرو پهن هاشور

مدل ابروی پهن کوتاه

مدل ابرو پهن هاشوری

مدل ابرو پهن جذاب

مدل ابروی پهن بلند

مدل ابرو پهن دم باریک

مدل ابرو پهن کوتاه

مدل ابرو پهن زنانه

مدل ابرو پهن

جدیدترین مدل ابروی پهن

در این بخش از آرایش صورت مجله آرگا انواع مدل ابروهای پهن زنانه و دخترانه را ملاحظه فرمودید. این مدل ها از جدیدترین مدل ابروهای مد سال محسوب می شوند بنابراین بهتر است که با توجه به فرم چهره خود یکی از این مدل ابروها را انتخاب نمایید. اگر شما به دنبال مدل ابروهای متنوع و جذاب تری هستید و ترجیح می دهید که قبل از برداشتن ابروهایتان مدل های بیشتری را مشاهده کنید می توانید به بخش مدل ابروها مراجعه کنید و با انواع مدل های ابرو متنوع و مختلف آشنا شوید.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.