دسته ها
جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰

معیارها برای انتخاب کاشی بین کابینتی کدام است؟

  • فرهاد هاشمی
  • ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
  • ۰

کاشی بین کابینتی در واقع برای آشپزخانه شما حکم لباس و پوشش را دارد. هر چقدر که مجلل تر باشد شما از بودن در آن محیط لذت بیشتر و هر چقدر که ساده تر باشد فضا را برای شما کسل کننده تر خواهد کرد.

امروزه با رشد روز افزون در دکوراسیون های داخلی، آشپزخانه از مهمترین فضاها برای این نوع تغییرات محسوب می گردند. نوع پوشش در آشپزخانه است که می تواند فضای خانه را به سبک مدرن یا کلاسیک تغییر دهد.

تایل ها و کاشی بین کابینتی با به روی کار آمدن سبک جدید کابینت ها از جایگاه ویژه تری برخوردار شدند و در حال حاضر نسل جدید تایل های چسبی و پشت توری حرف اول را در این بازار می زند.

ما در این مقاله سعی داریم به شما کمک کنیم که چگونه برای آشپزخانه خود یک پوشش زیبا و برای کابینت های خود یک لباس مناسب تهیه کنید.

کاشی بین کابینتی

انواع مختلف کاشی ها و تایل ها برای بین کابینتی

کاشی و سرامیک از قدیم در آشپزخانه هایمان جایگاه ثابتی داشتند اما این جایگاه با به روی کار آمدن نسل جدید کابینت ها و دکوراسیون داخلی کاملا متزلزل شده و این تایل ها هستند که توانسته اند قدرت را به دست گیرند و در آشپزخانه ها جلوه ای خارق العاده خلق کنند.

از جدید ترین مدل های این تایل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد

تایل های آلومینیومی ، تایل های شیشه ای ، تایل های میکس ، تایل های صدفی ، تایل های مسی

کاشی بین کابینتی

این سبک جدید کاشی ها را به عنوان کاشی پشت چسبی و کاشی پشت توری معرفی می کنند.

زمان نصب کاشی بین کابینتی چه وقت است؟

این سوالی است که بیشتر افراد قبل از اقدام برای تغییر دچار آن می شوند. همانطور که می دانید کاشی های بین کابینتی به دو دسته تایل و سرامیک تقسیم می شوند.این دقیقا پاسخ شما به این ابهام است.اگر شما قصد استفاده از تایل ها را دارید ابتدا ی توانید کابینت ها را نصب و بعدا اقدام به خرید کنید ولی در مورد سرامیک ها شما می بایست اول آنها را نصب و بعدا اقدام به خرید کاشی کنید.

انواع کابینت ها و انواع کاشی های بین کابینتی

کابینت ها نیز به مانند کاشی ها درگیر بروز رسانی بوده اند و از نسل کابینت های فلزی منسوخ شده به کابینت های ممبران و چوب پا گذاشته اند.

کابینت های MDF   ، کابینت های های گلس ، کابینت های ممبران ، کابینت های چوب

کاشی برای کابینت های چوبی »  انتخاب کاشی مناسب برای کابینت های چوبی رابطه مشخصی با رنگ آن و سنگ روی کابینت شما خواهد داشت. در زیر نمونه ای از مدرن ترین تایل های بین کابینتی را مشاهده خواهید کرد

کاشی بین کابینتی

کاشی برای کابینت های گلس »  کابینت های گلس همانطور که از نامش پیداست بدنه براق را دارد.انتخاب کاشی برای این نوع کابینت ها می تواند به صورت متضاد و حتی هم خوان باشد.در زیر نمونه های برای نصب کاشی برای کابینت های گلاس را مشاهده می کنید.

کاشی بین کابینتی

کاشی برای کابینت MDF »  کابینت  ام دی اف به دلیل داشتن قیمت مناسب تر و سابقه بیشتر از مشتریان بیشتری برخوردار بوده و قاعدتا برای انتخاب کاشی بین کابینتی نیز باید از تایل های ارزان قیمت تر استفاده کرد.

تایل های آلومینیومی در دسته کاشی بین کابینتی ارزان قیمت برای آشپزخانه ها محسوب می گردد.

کاشی بین کابینتی

کاشی برای کابینت ممبران  »  کابینت ممبران شاید بی رقیب ترین سبک کابینت در جامعه امروز باشد.سبک خاص و کلاسیک آن در کنار رنگ بندی های متنوع و قیمت مناسبش باعث شده تا از محبوبیت بیشتری در نزد مشتریان برخوردار گردد.

انتخاب کاشی مناسب برای کابینت ممبران بسیار ساده است و تنوع برای آن گوناگون.

کاشی بین کابینتی

خرید اینترنتی کاشی بین کابینتی در گالری اسپیناس   بهترین راه برای عموم می باشد.چرا که علاوه بر کاهش هزینه ها و مدیریت زمان بندی می توانید درخواست دهید تا تایل های  مورد نظر خود را درخواست کرده و در بین کابینت ها بگذارید و مقایسه انجام دهید و بعد از انتخاب اقدام به سفارش کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.