دسته ها
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹

مدل عروس ۲۰۲۰ با انواع آرایش و شینیون های لاکچری

  • ندا خوشرو
  • 28 مارس 2020
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل عروس ۲۰۲۰ را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم از مشاهده این تصاویر نهایت بهره را ببرید و استایل های مختلف عروس مورد توجه تان قرار بگیرند.

روز مراسم عروسی از مهم ترین روزها در زندگی هر خانمی است و هیچ کسی دلش نمی خواهد که در جشن عروسی اش با میکاپ و شینیون ساده ای حضور پیدا کند و اگر شما نیز تمایل دارید در روز عروسی تان ظاهر و مدل مویی بی نظیر داشته باشید بهتر است در انتخاب شینیون و میکاپ صورت خود حساسیت لازم را به خرج دهید و از مدل های به روز الگوبرداری کنید.

مدل عروس ۲۰۲۰ با انواع شینیون و میکاپ صورت بی نظیر

با شروع سال ۲۰۲۰ بیشتر خانم ها تمایل دارند از مدل عروس ۲۰۲۰ الگوبرداری نمایند و شینیون و میکاپی بی نظیر داشته باشند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است شینیون و آرایش صورت خود را با توجه به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری تان از بین این مدل ها انتخاب نمایید.

مدل آرایش و شینیون عروس

شینیون و آرایش صورت عروس ۲۰۲۰

قبل از انتخاب شینیون و میکاپ صورت خود بهتر است با آرایشگرتان مشورت نمایید زیرا اگر شینیون و آرایش صورتی که انتخاب کرده اید با ویژگی های ظاهری تان مطابقت و همخوانی نداشته باشد ممکن است در مجلس عروسی تان ظاهری نامطلوب داشته باشید.

بعد از انتخاب آرایشگر مورد نظر خود چند مدل از شینیون و آرایش صورت عروس که مورد قبول تان می باشد را نزد آرایشگر ببرید و مدل های مورد نظر خود را به وی نشان دهید و در صورت امکان مدل ها را روی صورت و موهای خود امتحان نمایید تا ببیند کدام مدل بیشتر با فرم صورت شما مطابقت و همخوانی دارد.

توجه داشته باشید که نباید آرایش صورت عروس از بین مدل های بی رنگ یا مات انتخاب شود و از آنجایی که لباس عروسی سفید رنگ می باشد بهتر است میکاپی را انتخاب نمایید که با رنگ لباس عروسی تان در تضاد باشد تا از بی روحی چهره شما کاسته شود.

برای جذابیت بیشتر ظاهر خود می توانید از مژه مصنوعی استفاده نمایید ولی نباید مژه هایتان به گونه ای باشند که توی ذوق بزنند. توجه داشته باشید که بهتر است مژه هایی با طول متفاوت را انتخاب نمایید تا چشم های شما حالتی طبیعی داشته باشند.

آرایش صورت عروس 2020

مدل آرایش صورت و شینیون عروس

عروس 2020 با شینیون و میکاپ بینظیر

مدل عروس در سال ۲۰۲۰

عروس 2020 زیبا

استایل عروس ۲۰۲۰

مدل عروس در سال 2020

شینیون و میکاپ عروس

مدل موی عروس 2020

شینیون و آرایش صورت در سال ۲۰۲۰

آرایش عروس 2020

آرایش صورت و شینیون عروس

مدل عروس 2020 با شینیون و آرایش زیبا

شینیون ساده و آرایش صورت لایت عروس

عروس شیک 2020

مدل آرایش مو و میکاپ عروس

عروس 2020 زیبا و خاص

میکاپ و شینیون عروس

عروس شیک 2020

مدل مو و میکاپ عروس

مدل عروس زیبا در سال 2020

مدل عروس ساده

شینیون و آرایش عروس در سال 2020

شینیون و میکاپ عروس در سال ۲۰۲۰

آرایش و مدل موی عروس در سال 2020

شینیون و میکاپ برای عروس

عروس 2020

مدل شینیون باز عروس

به دنبال انتخاب آرایش صورتی باشید که تغییرات اساسی را روی ظاهر شما ایجاد نماید و علاوه بر این عیب های موجود در فرم صورت شما را تا حدودی بپوشاند.

از آنجایی که در جشن عروسی ، شما در موقعیت هایی مختلف قرار می گیرید از این رو بهتر است میکاپ صورت خود را به گونه ای انتخاب نمایید که با نورهای متفاوت در مکان های مختلف مطابقت و همخوانی داشته باشد.

حتی اگر به آرایشگرتان اعتماد زیادی دارید بهتر است همه اختیارات را به دست وی نسپارید و به او بگویید تا چه آرایشی را می پسندید.

از امتحان رژلب ها با رنگ های پر رنگ نترسید و اگر تا به حال از رنگ های بی رنگ و مات استفاده می کرده اید بهتر است رنگ های روشن یا قرمز را جایگزین آن ها نمایید زیرا این رنگ ها در عکس هایتان به زیبایی می درخشند و باعث تکمیل جذابیت ظاهری شما می شوند.

هرگز تصور نداشته باشید که با میکاپ صورت همه چیز به اتمام می رسد و باید در مرحله بعدی سراغ گردن یا شانه هایتان بروید زیرا ممکن است رنگ پوست صورت شما در هنگام انجام میکاپ با رنگ جاهای دیگر بدن تان تفاوت زیادی پیدا کرده باشد از این رو بهتر است از کرم پودری که برای پوشاندن پوست صورت خود استفاده کرده اید برای پوشاندن پوست گردن و شانه هایتان نیز استفاده نمایید تا ظاهری یکدست و طبیعی داشته باشید.

عروس 2020

آرایش و شینیون برای عروس

شینیون ساده عروس

مدل عروس ساده در سال ۲۰۲۰

عروس شیک و ساده در سال 2020

مدل مو و میکاپ عروس

مدل شینیون و آرایش صورت برای عروس

مدل مو و آرایش زیبا برای عروس

عروس زیبا و خاص در سال 2020

مدل عروس جذاب

آرایش صورت و شینیون عروس

شینیون و آرایش صورت ساده عروس

مدل میکاپ و شینیون برای عروس

شینیون موی عروس

مدل موی باز عروس

عروس ۲۰۲۰ با شینیون باز

شینیون مو و آرایش صورت عروس

شینیون فر و آرایش صورت برای عروس

مدل عروس جذاب

مدل شینیون بسته و آرایش صورت ساده عروس

مدل عروس در سال 2020

شینیون باز و آرایش صورت ملایم عروس

مدل عروس زیبا

عروس شیک و خاص

انتخاب مدل شینیونی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید آرایش موهای خود را از بین مدل های باز و نیمه باز یا بسته انتخاب نمایید. اگر دارای گردنی کوتاه هستید می توانید با بالا بردن موهایتان و آرایش آن ها در قسمت بالای سر و اطراف صورت گردن خود را بلندتر کنید. اگر دارای گردن بلندی هستید می توانید موهایتان را در اطراف گردن خود بریزید تا از بلندی گردن شما کاسته شود.

انتخاب تاج و تور عروس نیز از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما طرح رنگ و تاج را به گونه ای انتخاب نمایید که با مدل شینیون موهایتان مطابقت و همخوانی بیشتری داشته باشد.

تناسب تاج عروس با مدل جواهرات از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و اگر سرویس جواهرات و لباس عروسی تان پر از نگین می باشد بهتر است تاج خود را از بین مدل های ساده انتخاب نمایید.

اگر شما با همسرتان هم قد هستید بهتر است از تاج های کوتاه استفاده نمایید و اگر قد شما از همسرتان کوتاه تر می باشد تاج بلند می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار رود.

شینیون عروس با تاج و تور

مدل مو و آرایش صورت برای عروس

مدل آرایش موی بسته برای عروس

شینیون بسته و آرایش ساده برای عروس

شینیون موی بسته عروس

شینیون و میکاپ ۲۰۲۰

مدل عروس ساده 2020

شینیون و آرایش صورت ۲۰۲۰

مدل مو و آرایش عروس در سال 2020

شینیون خاص و آرایش صورت زیبا عروس

مدل عروس جذاب 2020

مدل شینیون عروس با تاج و تور

شینیون عروس در سال 2020

شینیون باز برای عروس

شینیون مو برای عروس

شینیون موی باز و بسته برای عروس ۲۰۲۰

شینیون بسته موی عروس

مدل عروس زیبا و ساده

مدل عروس جذاب در سال 2020

مدل عروس

مدل عروس زیبا و جذاب در سال 2020

مدل عروس شیک و ساده

در این بخش از آرایش و زیبایی مجله آرگا با انواع مدل لباس عروس ۲۰۲۰ آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از آن ها بتوانید در جشن عروسی تان استایل و ظاهری متفاوت داشته باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.