دسته ها
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

دیدنی های سیشل جزایری با جاذبه های تماشایی

 • سحر هودانلویی
 • 22 مارس 2020
 • ۰

دیدنی های سیشل با سواحل جذابی همراه است که به عنوان بهترین مکان برای زوج های تازه ازدواج کرده به شمار می رود. این مجمع الجزایر که خود دارای ۱۱۵ جزیره می باشد، به عنوان ماه عسل محبوب برای زوج های جوان می باشد. سیشل مکان لوکس برای گردش و خوش گذرانی است که برای بازدید از آن ها باید اطلاعات کافی داشته باشید. در این زمینه ما به شما کمک های لازم را کرده ایم، پس با ما همراه باشید.

گذراندن تعطیلات در سواحل سیشل خاطرات به یاد ماندنی و تکرار نشدنی برایتان رقم می زند، طوری که با به یاد آوردن هر یک از آن ها لبخندی از لذت بر لب هایتان می آید. جزیره سیشل واقع شده در شمال شرق ماداگاسکار است که در نزدیکی سواحل آفریقا قرار گرفته است. عمومی بودن این منطقه از قوانین جمهوری سیشل به شمار می رود که البته برخی افراد قسمت هایی از آن را خصوصی کرده اند. در این جمهوری جزیره های بسیار زیبا و دیدنی دیگر وجود دارد که می توانید با بازدید از آن ها لحظات خوشی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

در این بخش علاوه بر دیدنی های سیشل با زمان سفر به آن منطقه، جاذبه ها، مواد غذایی و دیگر دانستنی هایی که باید از آن منطقه بدانید آشنا می شوید.

معرفی جزیره های جمهوری سیشل

آشنایی با منطقه زیبای سیشل

سیشل دارای سواحل با شن های به رنگ سفید، دریای فیروزه ای و درختان نخل و انبوه است. این منطقه به نحو خود بهشت استوایی است که در مجمع الجزایر زیبای اقیانوس هند تفریح گاه و دیدنی های بسیاری برای خود رقم زده است. این منطقه دارای خانه های لوکس و منحصر به فرد است که خاطرات شیرین و به یاد ماندنی برایتان به وجود می آورد.

سیشل واقع شده در شرق ماداگاسکار است که در نزدیکی سواحل آفریقا واقع شده است. دیدنی های سیشل را ۱۵۰ جزیره به یاد ماندنی تشکیل داده است که برخی از قسمت های آن عمومی و برخی دیگر خصوصی می باشد. برخی از قسمت های این جزیره؛ مرجانی و گرانیتی است که از جزایر زیبا و به یا ماندنی این جمهوری می توان به پراسلین و لادیگ اشاره کرد.

مردمان سیشل با زبان های انگلیسی، فرانسوی و کرول با یک دیگر سخن می گویند و دارای واحد پول روپیه سیشل می باشند.

دیدنی های سیشل شامل چه مواردی است؟

معرفی ۹ جزیره از جمهوری سیشل

برای رسیدن به هریک از جزایری که در ادامه گفته می شود، حداقل ۱ ساعت زمان بگذارید و از دیدنی های سیشل به خوبی لذت ببرید.

 • جزیره نسه سورس دی آرجنت

این ساحل که عمدتا در لیست جزیره های زیبا وجود دارد، یقینا دارای جاذبه های بسیاری است که چشم همگان را به خود خیره می کند. اگر به عکاسی و گرفتن عکس های خاص با مکان های به یاد ماندنی علاقه مند هستید، جزیره نسه سورس دی آرجنت را فراموش نکنید. ماسه و نوار های ساحلی این منطقه را می توان به رنگ های صورتی و تخته سنگ های گرانیتی که از یک دیگر جدا شده اند، را مشاهده کنید.

تخته سنگ های رنگی بر روی ساحل چشم نواز این منطقه بسیار زیبایی آفرین است که صخره های استوار از آن ها مراقبت می کنند. این منطقه به دلیل دارا بودن آب های آرام و دریای کم عمق بهترین مکان برای بازی کودکان می تواند باشد. در این سواحل می توانید به خوبی آفتاب بگیرید اما نکته ای که بسیار ناراحت کننده است این می باشد که صاحب این جزیره راس ساعت ۵ که غروب چشم نوازی رخ می دهد، درهای ورودی را می بندد و به هیچ کسی اجازه تردد نمی دهد.

آشنایی با جاذبه های سیشل

 • جزیره آنسه لاتزیو

این جزیره در شمال غربی پارسلین و واقع شده در خلیج CHEVALIER می باشد. این ساحل با دارا بودن شن و ماسه های بلوری بهترین مکان برای نشستن، استراحت کردن و لذت بردن از زیبایی هاییست که در آن جا وجود دارد. ساحل آنسه لاتریو تشمیل شده از درختان انبوه تاکاماکا و پالم است که وسعت آن تا اقیانوس هند می باشد. در زمان هایی که هوا بسیار آفتابی است می توانید به درختان تاکاماکا پناه ببرید و از سایه آن به خوبی بهره ببرید. این جزیره با دارا بودن محبوبیت بسیار بین گردشگران منطقه ای شلوغ نمی باشد.

اگر می خواهید که در جزیره تنها باشید و با خود خلوت کنید می توانید صبح های زود به این جزیره سر بزنید و از دریای همیشه خروشان که هیچ خطری برای انسان ها ندارد، و به تنهایی زیبایی های بسیار رقم می زند لذت ببرید. در ورودی این جزیره تور های عظیم و بزرگی پهن شده است که از صید حمله کوسه های خشمگین در سال ۲۰۱۱ خبر می دهد.

در ابتدای این اتفاق تمامی مردم در اطراف این تور شنا می کردند، اما امروزه از تمامی بخش های این ساحل بدون هیچ ترسی لذت می برند. در این جزیره دو رستوران با غذاهای محلی واقع شده است که بعد از شنا همگان را به سوی تغذیه ای خوشمزه دعوت می کند.

آشنایی با جمهوری سیشل

 • جزیره بو والن

این جزیره از دیگر دیدنی های سیشل است که در شمال آن واقع شده است. این ساحل با دارا بودن جاذبه های زیبا از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. جزیره بو والن با دارا بودن کلوپ های شبانه و ورزش های آبی و موج سواری از بهترین مناطق برای خوش گزرانی جوانان به شمار می رود. همچنین تور قایق شیشه ای تدی از دیگر دیدنی های این جزیره منحصر به فرد است که گردشگران بسیاری را به سوی خود دعوت می کند.

 • جزیره آنسه رویال

وسیع ترین نوار ساحلی جمهوری سیشل را جزیره آنسه رویال به خود اختصاص داده است. در این منطقه با دارا بودن غواصان ماهر با خیال راحت می توانید شنا کنید و بهترین خاطرات از شنا در این جزیره برای خود رقم بزنید. بهترین زمان برای سفر به این منطقه ماه مه تا اکتبر است که با آب و هوای مناسب برای شنا و آفتاب گرفتن بسیار مناسب می باشد.

آشنایی با دیدنی های سیشل

 • جزیره آنسه اینتندنس

جزیره آنسه اینتندس از سواحل بکر و راز آلود است که وسعت آن ۱ کیلومتر می باشد. این منطقه بهترین مکان برای افرادی است که به موج سواری علاقه دارند، این ساحل با دارا بودن موج های پر قدرت در بیشتر زمان ها برای شنا خطرناک است و اصلا توصیه نمی شود. شنا کردن در ماه های ژوئن تا سپتامبر در این منطقه ممنوع است و با برافراشتن پرچم های امنیتی همواره از ورود افراد به آب ها جلوگیری می کنند. اگر دوست دار حیوان و لاک پشت هستید می توانید در ماه های اکتبر تا فوریه به این منطقه سفر کنید و از مشاهده تخم گذاری های این حیوان بی آزار لذت ببرید.

 • جزیره آنسه سیمیتیر

ساحل مخصوص آنسه سیمیتیر در جزیره SILHOUETTE واقع شده که از دیگر دیدنی های سیشل به شمار می رود. در ماه های مه و اکتبر شدت موج های دریا بسیار زیاد می باشد. این منطقه دارای استخر های طبیعی است که با صخره های زیبا محافظت می شود و قسمتی از این ساحل زیبا را به خود اختصاص داده است. اگر از دریا گردی خسته شده اید می توانید با کرایه اسب به جنگل گردی بپردازید.

دیدنی های سیشل

 • جزیره پورت لانی

یکی از جزیره های جادو کننده که در غرب قرار گرفته است، جزیره پورت لانی می باشد. دریای این منطقه با این که افراد بسیاری را برای شنا به سوی خود دعوت می کند، در آخر هفته ها به اوج پاکیزگی و شفافیت خود می رسد.

 • جزیره آنسه جورجت

این ساحل در لیست ۱۰ ساحل برتر دنیا قرار گرفته است که در جزیره پارسلین خود نمایی می کند. برای مشاهده و بازدید از این منطقه باید با کشتی سفر کنید و از رفتن به ساحل های اختصاصی دیگران که جز حریم خصوصی آن ها به حساب می آید، دوری کنید. این ساحل که از دیگر دیدنی های سیشل است هیچ سنگی ندارد و پوشیده از ماسه نرم می باشد. این منطقه بهترین مکان برای افرادی است که به تازگی ازدواج کرده اند و به دنبال ماه عسلی رمانتیک هستند، می باشد.

 • جزیره آنسه ماجور

قدم زدن در پارک ملی سیشل شما را به جزیره آنسه ماجور می رساند. همچنین از دیگر راهی که می توانید به این جزیره برسید، استفاده از قایق می باشد. این جزیره دارای آرامش وصف نشدنی است که با به همراه داشتن وسایل پیک نیک بهترین لحظات و خاطرات را برای شما رقم می زند. همچنین در این منطقه ساختمان های متروکه وجود دارد که به تنهایی به مکان راز آلود تبدیل شده است.

بهترین زمان برای سفر به این منطقه دوست داشتنی

بهترین زمان برای گردش به این منطقه زیبا و دوست داشتنی؛ ماه های ژوئن، جولای و آگوست است که نسبت به دیگر ماه های سال آب و هوا خنک تری دارد. دیدنی های سیشل در ماه های ژوئن از بازدید کننده کمتری برخوردار است، همچنین در ماه های انتهایی فصل تابستان این منطقه از بازدید کنندگان بسیاری استقبال می کند. ماه های نوامبر و آوریل بسیار گرم است که بارندگی های زیادی را به همراه دارد. دمای متوسط این جزیره در طول سال ۷۵ الی ۸۸ درجه فارنهایت است. برای سفر به این منطقه با تور می توانید در ماه های می و اکتبر اقدام کنید که از تخفیف های خوبی برخوردار شوید.

سیشل دارای چه جزایری می باشد؟

آشنایی با دیدنی های سیشل

 • آبشار پورت گلاد

این منطقه که بهترین مکان برای شنا کردن است دارای آبشار های بسیاری است که زیبایی خیره کننده و منحصر به فرد دارد. شما می توانید ماشین خود را در نزدیکی کلیسا پارک کنید و سپس با تور های هدایت شونده به این منطقه بروید. این منطقه به علت گذر از جنگل نیازمند راهنما می باشد پس برای استخدام چنین راهنمایی مقداری پول خرج کنید. با مشاهده این آبشار روحی تازه در شما دمیده می شود که با شنا در استخر های طبیعی و کنار این آبشار ها که با صخره هایی قدرتمند پوشیده شده است،نهایت لذت را کسب کنید.

معرفی کارناوال های سیشل

 • کارناوال سیشل

این جشن از دیگر رویداد های ثبت شده در تقویم این جمهوری می باشد که ۶ سال قدمت را داراست. این کارناوال یک جشن ۳ روزه است که اغلب در ماه آوریل برگزار می شود.

 • سنگ نوردی در زیپ لاین

اگر خواهان مقداری هیجان در سفر خود هستید، حتما به زیپ لاین سر بزنید. این منطقه با دارا بودن امکانات کوهنوردی و هتل های مجهز برای استراحت بهترین مکان برای جوانان و دوست داران هیجان به شمار می رود. زیب لاین واقع شده در بالای جنگل است که با مناطق زیبا و خیره کننده سطح آدرنالین خونتان بالا می برد.

آشنایی با جنگل زیبای سیشل

 • جنگل وله دو مه

جنگل وله دو مه که منطقه بارانی است جز مکان های ثبت شده در یونسکو است. این منطقه با دارا بودن درختان کوکو دومر و میوه های مختص به خود از شهرت بالایی برخوردار است. با لذت بردن از این مناطق زیبا و به یاد ماندنی لحظه های تکرار نشدنی برای خود و خانواده تان رقم می زنید. همچنین این جنگل دارای طوطی های سیاه و دیگر پرندگان بومی است که همه ساله بازدید کنندگان بسیاری را به سوی خود جذب می کند.

 • بازی گلف در هتل لموریا

زمین گلف معروف و خیره کننده ای در هتل لموریا وجود دارد که برای گلف بازان موقعیت های چالش بر انگیزی رقم می زند. سوراخ های زمین گلف در مکان های بسیار سخت واقع شده، به طوری که سوراخ ۱۵ ام در بالای صخره ای قدرتمند خود نمایی می کند. اگر قصد اقامت در این منطقه را دارید باید از قبل از هتل های آن جا اتاق کافی را رزرو کنید. در این منطقه در طول سال مسابقه های بسیاری برگزار می شود که با مشاهده آن ها می توانید خاطرات خوشی برای خود ثبت کنید.

غروب زیبای جمهوری سیشل

 • سیکل لا دییگ

این منطقه بهترین مکان برای دوست داران دوچرخه سواری است. زمانی که از کشتی پیاده می شوید با کرایه دوچرخه می توانید به این مناطق بیایید و حسابی لذت ببرید. همچنین با اقامت در هتل های این منطقه از دوچرخه های رایگان برخوردار می شوید که می توانید ساعت ها به تفریح بپردازید و سپس در این هتل های مجهز به استراحت مشغول شوید. این منطقه دارای دیگر دیدنی های چون آسیاب و کوره نارگیل قدیمی است که نباید از آن غافل شوید.

 • کوهستان لانه عقاب

اگر به دنبال عکس های مهیج و بی عیب و نقص هستید از بازدید کوهستان لانه عقاب غافل نشوید. این منطقه در ۳۳۳ متری سطح دریا واقع شده است و بهترین زمان برای مشاهده این منطقه عصر می باشد. کوهستان لانه عقاب غروب چشم گیری را برایتان رقم می زند که دوست دارید ساعت ها برایتان ادامه داشته باشد. این مکان کوهستانی دارای رستوران های کوچک، به همراه غذاهای ساده و محلی است.

سواحل سیشل به چه صورت است

 • پارک ملی مورن سیشلوا

بزرگ ترین پارک در جمهوری سیشل، پارک ملی سیشلوا است که بهترین منطقه برای افراد طبیعت دوست و کوهپیمایان است. در میان این همه سبزی و طراوت کوهی مرتفع بنا شده است که نامش مورن سیلشوا است. ارتفاع این کوه ۹۵۰ است و به پایتخت ویکتوریا مشرف می باشد. با پیاده روی در این مناطق از سواحل جنوب غربی گذر می کنید و با پا نهادن در زمین های چمن و سر سبز روحی تازه به جان خود تزریق می کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.