دسته ها
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

طراحی ناخن نقره ای با طرح ها و ترکیب رنگ های زیبا و حرفه ای

  • ندا خوشرو
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب با ایده هایی برای طراحی ناخن نقره ای مخصوص خانم ها و دختران جوان خوش سلیقه و مشکل پسند آشنا خواهید شد که امیدواریم این دیزاین ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

رنگ نقره ای از انواع رنگ های شیک و خاص می باشد که اغلب خانم ها به آن علاقه زیادی دارند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می باشید بهتر است برای دیزاین ناخن هایتان از طیف های تیره یا روشن رنگ نقره ای استفاده نمایید.

طراحی ناخن نقره ای با ایده های خلاقانه و زیبا

دیزاین ناخن ها با رنگ لاک نقره ای دارای زیبایی و جذابیت بی نظیری است و این طرح لاک ناخن در انواع مدل های ساده و مجلسی و کار شده موجود می باشد و شما می توانید با توجه به میزان مهارت و سلیقه شخصی تان از بین آن ها ، دیزاین خاص و شیکی را انتخاب نمایید.

دیزاین ناخن نقره ای

طرح لاک ناخن نقره ای زنانه و دخترانه

انتخاب رنگی مناسب برای لاک ناخن از اهمیت زیادی برخوردار می باشد از این رو بهتر است شما در هنگام دیزاین ناخن ها رنگ لاک را با توجه به رنگ پوست و رنگ لباس ها و سایر ویژگی های ظاهری تان انتخاب نمایید.

رنگ لاک ناخن نقره ای از انواع رنگ هایی است که با هر رنگ پوستی مطابقت و همخوانی دارد و علاوه بر این رنگ نقره ای به راحتی با سایر رنگ ها ترکیب می شود از این رو بهتر است شما برای دیزاین ساده ناخن یا دیزاین ناخن مجلسی از این رنگ زیبا استفاده نمایید.

  • کالا چیو
  •  قاصدک 24

رنگ نقره ای در انواع طیف های روشن و تیره موجود می باشد و شما می توانید این رنگ زیبا را به صورت تکی در دیزاین ناخن هایتان به کار ببرید همچنین می توانید آن را با رنگ هایی نظیر رنگ آبی و مشکی و زرد و صورتی و قرمز و سفید و … به راحتی ترکیب نمایید و دیزاینی بی نظیر و رنگی را روی سطح ناخن هایتان ایجاد نمایید.

دیزاین شیک ناخن

دیزاین ناخن با نگین

طراحی ناخن شیک

طرح لاک ناخن

دیزاین شیک ناخن

طراحی ناخن شیک

طراحی ناخن با لاک صورتی و نقره ای

دیزاین ناخن صورتی و نقره ای

طراحی ساده ناخن با لاک نقره ای

دیزاین ساده ناخن

دیزاین دو رنگ ناخن

طراحی ناخن زنانه

طراحی شیک و زیبا ناخن

دیزاین ناخن با لاک مشکی و نقره ای

طراحی ناخن

دیزاین شیک ناخن

دیزاین ساده ناخن

طراحی ساده ناخن

طراحی ناخن با لاک رنگ نقره ای

دیزاین مجلسی ناخن

رنگ لاک ناخن نقره ای برای خانم ها در رده سنی مختلف انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود و اگر شما تمایل دارید ناخن هایتان را برای رفتن به مکان های عمومی دیزاین نمایید بهتر است از طرح ساده لاک ناخن استفاده نمایید. دیزاین های مجلسی نیز به صورت کار شده و حرفه ای موجود هستند و شما می توانید برای رفتن به مهمانی ها و مجالس به کمک شابلون های مخصوص دیزاین ناخن ، طرحی شیک و حرفه ای را روی سطح ناخن هایتان ایجاد نمایید همچنین می توانید ناخن ها را به کمک وسایل تزیین کننده ناخن نظیر نگین و سنگ های تزیینی و … به زیبایی تزیین نمایید.

طراحی ناخن نقره ای مجلسی

دیزاین شیک و مجلسی ناخن

دیزاین ناخن

طراحی ناخن مجلسی

دیزاین ناخن با لاک نقره ای و قرمز

دیزاین ناخن با لاک قرمز و نقره ای

دیزاین شیک ناخن

طراحی ناخن زنانه

دیزاین ناخن با لاک نقره ای

دیزاین ناخن با لاک صورتی و نقره ای

طراحی ساده ناخن

طراحی لاک ناخن ساده

دیزاین شیک ناخن

دیزاین مجلسی ناخن با رنگ نقره ای

دیزاین زیبا ناخن

دیزاین ناخن با رنگ لاک سفید و نقره ای

طرح لاک ناخن نقره ای

دیزاین شیک و مجلسی ناخن

دیزاین ناخن شیک

دیزاین ساده لاک ناخن برای دختران جوان

دیزاین مجلسی ناخن

طرح زیبا برای لاک ناخن با رنگ نقره ای

در این مطلب با ایده هایی برای طراحی ناخن نقره ای آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت بهره را ببرید و بتوانید با ایده گرفتن از این طرح های لاک ناخن ، دیزاینی متفاوت را روی سطح ناخن هایتان ایجاد نمایید و در مهمانی ها و مکان های مختلف زیبا و جذاب تر به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.