دسته ها
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹

اگر شوهرتان این ویژگی ها را دارد عاشقتان است

  • حکیمه فهیمی
  • ۲۰ مهر ۱۳۹۹
  • ۰

عشق نوعی حس دوست داشتن شدید فرد یا چیزی می باشد و یک موهبت الهی است که در وجود هر زن و مردی نهاده شده است. هر فردی با توجه به شخصیتی که دارد حس عشق را به طریقی بروز می دهد. برخی مواقع خانمها علاقمند هستند تا میزان عشق همسرشان را نسبت به خود بسنجند. به این ترتیب ما در این مقاله قصد داریم شما را با نشانه های عشق شدید مردان نسبت به زنان آشنا سازیم.

عشق، یک امر غیر عادی و فیزیولوژیک است که ممکن است در وجود هر زن و مردی اتفاق بیافتد و هر کس بنا به شخصیتی که دارد آن را به روش های مختلفی بروز می دهد. با توجه به متفاوت بودن زن و مرد، سمبل های دوست داشتن و ابراز علاقه شدید آنها نیز تفاوت هایی دارد. چنانچه برای شما جذاب است تا با نشانه های عشق شدید مردان به زنان آشنا شوید همراه این مطلب باشید.

آشنایی با نشانه های عشق شدید در مردان

نشانه های دوست داشتن زیاد

زیباترین احساسی که یک فرد می تواند در طول زندگی خود تجربه کند عشق است. عشق معجزه ای است که انگیزه زیستن را به ارمغان دارد. به بیان دیگر عشق افسانه ای است که توصیفش کار راحتی نیست و تنها می توان آن را احساس کرد. فرد عاشق عیب های معشوق خود را می بیند و دوستش دارد، این نشانه عشق بوده و واژه مورد ستایش عشق به نوعی گذر از مرزهای عادتهای انسانی می باشد. عشق موهبتی الهی در وجود انسان هاست و دلیلی برای به کمال رسیدن. انسان ها افریده شده اند تا عاشق شوند و با عشق ورزیدن به یکدیگر به کمال برسند.

نشانه های انسان عاشق

جان گری نویسنده کتاب معروف مردان مریخی زنان ونوسی در باره عشق چنین می گوید:«برای آنکه زندگی ام را سرشار از عشق سازم، رفتار و اعمالی را که مولد عشق هستند، جلوتر از هر چیز دیگری انجام می دهم و بارها به تجربه دریافته ام که انجام کارهای کوچک و به‌ ظاهر کم اهمیت در زندگی زناشویی می‌تواند چیزهای بزرگ و مهمی را به دنبال داشته باشد»

هر یک از زن و مرد احساسات متفاوتی دارند و عشق را با نشانه های مختلفی بروز می دهند. در این بین ممکن است زنان کنجکاوتر باشند تا میزان علاقه همسرشان نسبت به خود را بدانند و اینکه با نشانه های عشق شدید یک مرد آشنا شوند. به این ترتیب ما به چند مورد از این نشانه ها اشاره می کنیم.

علائم عشق فراوان و شدید

علت تفاوت احساسات میان زن و مرد

چنانچه از مرد خود توقع دارید طبق میل شما احساساتش را ابراز کند یا هر روز شما را شگفت زده کند بدانید که انتظار اشتباهی دارید. از نظر روانشناسی مردان خیلی متفاوت تر از انتظار شما خواهند بود. مردها جنبه احساسی ضعیفتری نسبت به زنان دارند و بیشتر آنها در بروز عواطف و احساسات خود با مشکل روبرو هستند. البته این امر به ساختار مغزی مردان مربوط است. نیمکره راست مغز در مردان نسبت به نیمکره چپ بزرگتر است و موجب شده مردها بعد احساسی ضعیفتری داشته باشند. در حالی که نیمکره چپ و راست زن اندازه یکسانی داشته و به این معناست که زنان عواطف قویتری نسبت به مردان دارند.

آشپزی کردن نمونه ای از ابراز عشق

نشانه های عشق شدید مردان

از نکات مهمی که در این بخش نیاز است به آن توجه کنید این است که تا چه حد همسر خود را می شناسید و با روحیات وی تا چه اندازه آشنا هستید. چنانچه شناخت شما بیشتر باشد بالطبع می توانید بهتر به میزان علاقه همسرتان را نسبت به خود پی ببرید. در ادامه با نشانه های مرد عاشق یا عشق شدید او آشنا خواهید شد اما قبل از آن  به چند اصل زیر نیز توجه داشته باشید.

  • مردان ذاتا به ویژگی پشتیبان و حامی بودن گره خورده اند و به این خاطر هر اندازه علاقمندی شان به شما بیشتر شود در تلاش هستند تا شما را مورد حمایت خود قرار دهند وقابل ذکر است که نوع حمایت مرد از خانواده با نوع حمایت از زن امری کاملا متفاوت می باشد.
  • هرگز به قضاوت مرد نپردازید. زیرا زن ها اصولا هنگام قضاوت موضوعی خود را به جای شخص یا موقعیت قرار می دهند که این شیوه کاملا اشتباه است.
  • قبل از اینکه صفتی را به همسر خود نسبت دهید همواره سعی کنید علت  انجام کار صورت گرفته را بدانید تا او را بهتر درک نمایید.

رفتن به مسافرت

کنار گذاشتن مسائل کاری بیرون از در منزل

یکی از نشانه های دوست داشتن برخی مردها این است که مسائل و مشکلات کاری را با خود به منزل نمی آورند و همواره سعی می کنند خستگی های محیط کار را بیرون از در منزل گذاشته تا آرامش و آسایش خانه را با درگیری های کاری خراب نکنند. ممکن است شما ترجیح بدهید از مشکلات کاری همسرتان اطلاع داشته باشید اما برخی مردها دوست ندارند دلمشغولی های کاری شان موجب نگرانی و ناراحتی همسرشان گردد و نه فقط درباره مشکلات کاری صحبت نمی کنند بلکه با چهره ای شاد و گهگاه با شاخه گل به منزل می آیند. بهتر است در این مواقع زیاد وسواس به کار نبرید زیرا این امر نیز یکی از نشانه های دوست داشتن مرد شما می باشد.

گوش دادن به آهنگهای زمان آشنایی

یک ویژگی رمانتیک مرد عاشق می تواند این باشد که خاطرات دوران آشنایی را مرور کرده و علاقمند باشد آهنگهای این دوران خوش را گوش دهد و گذشته را تداعی کند و از اینکه شما انتخاب درست زندگی او بوده اید به خود ببالد.

یادآوری خاطرات آشنایی

تعریف از دستپخت شما

ممکن است برخی مواقع غذاهایی که درست می کنید خیلی خوشمزه و باب میل همسرتان نباشد و شاید شما متوجه این امر نیز نباشید ولی مردی که این قضیه را عنوان نکرده تا موجب ناراحتی تان نشود و با اشتها غذاهای طبخ شده شما را می خورد و حتی به تعریف از دستپخت شما می پردازد. حقیقتا با رفتار قصد دارد به همسرش بگوید که چقدر به او علاقمند بوده و دوستش دارد.

نشانه های عشق شدید چیست؟

همواره آراسته

از دیگر نشانه های عشق شدید مردان این است که همیشه آراسته بوده و به ظاهر خود اهمیت می دهند و مایل نیستند نامرتب بودن یا خستگی آن ها را ببینید در مقابل دوست دارند همسرشان نیز اینگونه باشد. مردی که به ظاهر خود اهمیت می دهد حتما زنش برای وی ارزش و احترام خاصی دارد که دوست دارد در کنار همسرش بی عیب و نقص به نظر برسد. همچنین هنگام دیدار دوستان ، آشنایان و یا مهمانی رفتن طبق سلیقه شما لباس می پوشد و به نظر شما احترام می گذارد. به طور کلی مردی که عاشق همسر و زندگی خود است همواره بهترین ها را برای او فراهم نموده زیرا آرامش و آسایش زندگی هدف اوست.

تماس تلفنی

یک مرد با عشق واقعی نسبت به شما همواره دوست دارد در هر شرایطی وقت خود را با شما بگذراند حتی مواقعی که کنار هم نیستید مدام در ذهن او هستید و علاقمند است تا تلفنی یا با پیامک جویای حال شما باشد. اگرچه اکثر مردها مشتاق به تلفنی صحبت کردن نیستند ولی اگر مخاطب تلفنی او همسری باشد که دوستش دارد به این امر رغبت نشان داده حتی انتظار می کشند تا همسرشان تماس بگیرد.

علائم عشق شدید

غافلگیر کردن

مردها برای شگفت زده کردن و غافلگیر ساختن همسر خود روشهای زیادی به کار می برند اما یکی از هیجان انگیز ترین آنها خرید هدیه بوده به ویژه که هدیه به مناسبت خاصی هم مربوط نباشد. و هدف از خرید هدیه بی بهانه شاد نمودن همسرشان باشد. و به نوعی می خواهند عشق و محبت خود را به همسر و زندگی شان ابراز کنند.

انواع روشهای ابراز عشق در مردان

مسافرت آخر هفته

یکی از نشانه های دوست داشتن و عشق و علاقه شدید مردان نسبت به زنان، فراهم کردن برنامه مسافرت برای تعطیلات آخر هفته می باشد. که فرصتی است تا عشق و علاقه خود را با همسر و زندگی اش گرم و صمیمی تر سازد. سعی کنید پیشنهاد همسرتان پیشنهاد برای تعطیلات را بپذیرید زیرا او حتما با ذوق و شوقی برنامه سفر را مهیا کرده و قطعا به فکر خوشحالی شما بوده و قصد دارد دوست داشتنش را این گونه ابراز نماید.

بزرگترین موهبت الهی عشق است

تعمیر وسایل

مردی که به فکر آسایش و آرامش همسرش باشد اجازه نمی دهد لحظه ای او تحت فشار یا سختی باشد. یک مرد عاشق همه مسئولیت های شما را بر عهده گرفته تا شما احساس رضایتمندی بیشتری کنید. به طور مثال چنانچه در آشپزخانه یا منزل وسیله ای خراب شده سعی می کند خودش آن را تعمیر نماید. توجه داشته باشید چنانچه در تعمیر وسیله موفق نبود وی را سرزنش نکنید.

آشپزی کردن برای شما

نشانه های عشق زیاد

یک مرد عاشق هنگامی که همسرش کسالتی دارد یا به خاطر مشکلی نتوانسته آشپزی کند به جای غرغر و سرزنش کردن به  از همسرش می خواهد که استراحت کند و خود به آشپزخانه می رود تا غذای مورد علاقه وی را آماده کند. بهتر است خوردن غذای مردها در این زمان ها را از دست ندهید چرا که با نهایت عشق و محبت طبخ شده است.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.