دسته ها
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

انواع فرمول و ترکیب رنگ موی شرابی به همراه تصاویر

  • ندا خوشرو
  • ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
  • ۰

در این مطلب فرمول های شیمیایی و گیاهی رنگ موی شرابی مخصوص خانم ها و دختران جوان را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم با توجه به فرمول های ذکر شده بتوانید موهایتان را به کمک این رنگ فانتزی و زیبا به راحتی رنگ بزنید.

اگر شما قصد دارید که مو هایتان را شرابی کنید می توانید چند رنگ مو را باهم ترکیب کنید و رنگ شرابی دلخواه خود را بر روی مو هایتان بزنید. در این مجموعه از آرایش مو چند ترکیب رنگ مو شرابی را به شما عزیزان آموزش می دهیم.

رنگ مو شرابی، معمولا به همه رنگ پوست ها می آید از این رو همه می توانند در صورت تمایل از این رنگ مو استفاده کنند. خانم هایی که دارای رنگ پوست روشن و صورتی رنگ هستند رنگ مو شرابی می تواند بهترین انتخاب برای آن ها باشد هم چنین افراد با پوست تیره می توانند از رنگ شرابیی برای رنگ مو خود استفاده کنند. این رنگ مو نیز همانند رنگ موی شکلاتی و رنگ موی عسلی طرفداران زیادی در ایران دارد.

رنگ موی شرابی تیره

انواع فرمول ها و ترکیب های رنگ موی شرابی

یکی از نکات مهم در انتخاب رنگ مو این است که درجه و سایه رنگی را که انتخاب می کنید باید با رنگ پوست شما مطابقت و سازگاری داشته باشد زیرا رنگ مو در جذابیت و زیبایی خانم ها بسیار تاثیر گذار است. رنگ مو های شرابی و رنگ هایی که بیس قرمز دارند جزء رنگ مو های فانتزی به شما می روند و دوام زیادی بر روی مو های شما ندارند و به مرور زمان رنگ مو شرابی به قهوه ای خوشرنگی تغییر رنگ می دهد.

ترکیب های رنگ موی شرابی دخترانه

 رنگ مو شرابی تیره (ماهگونی)

به این رنگ مو ماهگونی (ماهگونه ای) نیز گفته می شود که در ادامه مطلب فرمول ترکیبی این رنگ را در اختیار شما همراهان عزیز قرار می دهیم.

رنگ موی ماهگونی یا شرابی تیره

فرمول ترکیبی شرابی تیره

شرابی بنفش روشن ۵۰ میل + شکلاتی متوسط ۵۰ میل + اکسیدان برابر رنگ + پایه۶

شرابی بدون دکلره

اگر شما ترجیح می دهید که مو های خودتان را بدون استفاده از دکلره شرابی کنید هر یک از دو فرمول زیر را می توانید برای ترکیب مو خود استفاده کنید.

رنگ موی شرابی 2015

اولین فرمول برای رنگ مو شرابی بدون دکلره

رنگ شماره V2 : به اندازه ۲/۳ تیوپ رنگ
رنگ شماره ۳,۶ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

دومین فرمول برای رنگ مو شرابی بدون دکلره (شرابی بنفش)

فرمول رنگ موی شرابی بنفش

رنگ شماره ۴,۶ پرفکت: به اندازه ۱/۳ تیوپ رنگ
رنگ شماره ۴۴,۶۵ پرفکت  : به اندازه ۲/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

رنگ مو شرابی انگوری

با دو فرمول مختلف می توانید مو های خود به رنگ مو شرابی انگوری در آورید.

رنگ موی شرابی ارغوانی

ترکیب رنگ شرابی انگوری ۱

رنگ موی ایگورا رویال با شماره ۶.۹۹ : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۶.۵۵ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

ترکیب رنگ شرابی انگوری ۲

رنگ موی آتوسا RV6 : به اندازه ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۶.۵۵ : به اندازه ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

 رنگ مو شرابی مسی

این رنگ مو را با سه فرمول ترکیبی مختلف در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

ترکیب رنگ شرابی مسی ۱

رنگ V5 با هر مارکی : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۸۸.۴۳ : ه مقدار ۱/۳ تیوپ
واریاسیون پرتغالی : ۲ سانت
اکسیدان : %۹

فرمول رنگ مو شرابی مسی۲

رنگ ۶۶.۴۴ : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ ۴۴.۴۶ : به مقدار ۱/۳ تیوپ
واریاسیون پرتغالی ۰.۴۳ : ۲ سانت
اکسیدان %۹

ترکیب رنگ موی شرابی مسی ۳

رنگ ۵۵.۴۴ : به اندازه کل تیوپ
رنگ ۷۷.۴۶ : ۵ سانت
اکسیدان %۹

رنگ مو شرابی سیکلمه

اگر شما تمایل دارید که مو های خود را به رنگ  شرابی سیکلمه در آورید رنگ های زیر را طبق این فرمول ها با یکدیگر ترکیب کنید.

فرمول شماره ۱

رنگ شماره WR4 آتوسا : به میزان ۲/۳ تیوپ
رنگ موی شماره RV6 آتوسا : به میزان ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

فرمول شماره ۲

رنگ شماره ۴.۶ : به میزان ۱/۳ تیوپ
رنگ شماره ۳.۶ : به میزان ۲/۳ تیوپ
اکسیدان %۶

ترکیب رنگ مو شرابی بور گاندی

رنگ موی شماره ۷.۴۵ آتوسا زله ای : به میزان ۲/۳ تیوپ
رنگ موی WR4 آتوسا : به میزان ۱/۴ تیوپ

ترکیب رنگ مو شرابی ارغوانی

رنگ V6 :  به میزان ۲/۳ تیوپ
رنگ پرفکت با شماره ۶۶.۴۶ : به میزان ۱/۳ تیوپ
اکسیدان %۹

عکس های رنگ مو شرابی

اگر شما تمایل دارید که مو های خود را شرابی کنید باید بدانید که این رنگ مو همانند رنگ مو های مشکی و مشکی پر کلاغی است و اگر شما تمایل داشته باشید که مو هایتان را پس از مدت کوتاهی رنگ موی زیتونی بزنید و مش و هایلایت کنید باید مو های خود را دکلره کنید با توجه به اینکه دکلره به مو های شما آسیب می رساند بهتر است هشت تا ۱۲ ماه صبر کنید تا تن قرمز رنگ از روی مو های شما پاک شود. در ادامه مطلب تصاویری از مدل رنگ مو شرابی را مشاهده خواهید کرد.

رنگ موی شرابی زیبا انواع فرمول های رنگ موی شرابی نگ موی شرابی فانتزی مدل های متنوع رنگ موی شرابی مدل موی کوتاه به همراه رنگ موی شرابی فانتزیمدل های رنگ موی شرابی دخترانه و زنانه انواع فرمول ها و ترکیب رنگ موی شرابی فرمول رنگ موی تیره و رنگ موی شرابی بنفشمدل های متنوع رنگ موی شرابی انواع مدل های رنگ مو شرابی رنگ موی شرابی 2015 رنگ موی شرابی جذاب رنگ موی ماهگونی یا شرابی تیره مدل مو بلند همراه با رنگ موی شرابی رنگ موی شرابی زیبا و جذاب انواع فرمول های رنگ موی شرابی مدل موی بلند به همراه رنگ موی شرابی مدل مو زیبا با رنگ شرابی

روش ساخت رنگ موی شرابی گیاهی

استفاده از رنگ موی شیمیایی در طولانی مدت آسیب های جدی را به موها وارد می کند از این رو بهتر است شما برای داشتن موهایی سالم و زیبا در صورت تمایل از رنگ موهای گیاهی برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.

رنگ موی شرابی گیاهی

روش اول : 

ابتدا یک عدد لبو را به همراه مقداری آب درون قابلمه بریزید و اجازه دهید تا لبو پخته شود سپس آن را له کنید و ۶ قاشق غذاخوری حنا به لبوی له شده بیفزایید و مخلوط مواد را روی موهایتان قرار دهید و بعد از گذشت ۲ تا ۴ ساعت موهایتان را بشویید.

رنگ مو شرابی

روش دوم : 

۲ قاشق غذاخوری حنا و دو قاشق غذاخوری رنگ حنا و ۳ قاشق غذاخوری روناس و ۲ قاشق غذاخوری گل ریواس را به آب لبو قرمز اضافه کنید.

رنگ موی شرابی گیاهی

سپس مخلوط مواد را روی موها بمالید و بعد از دو ساعت مکث موهایتان را بشویید.

رنگ مو شرابی زنانه

روش سوم

پوست یک عدد لبو را بگیرید و آن را خرد نمایید سپس لبو را درون غذاساز بریزید تا پوره شود. درون قابلمه ای مناسب مقداری آب بریزید و لبوی له شده را به آب بیفزایید سپس ۲ قاشق غذاخوری پودر قهوه به مخلوط لبو بیفزایید و به مدت ۲۰ دقیقه مواد را روی شعله گاز قرار دهید تا بجوشند و تیره شوند.

فرمول ترکیبی رنگ مو شرابی

بعد از گذشت مدت زمان ذکر شده مواد را در مکانی مناسب قرار دهید تا خنک شوند سپس مخلوط مواد رنگ موی طبیعی را درون صافی بریزید.

رنگ مو شرابی زیبا

درون ظرفی دیگر حنا را بریزید سپس مخلوط لبو را به تدریج به حنا بیفزایید و روی مواد را بپوشانید و به مدت ۵ تا ۶ ساعت مخلوط رنگ مو را در مکانی مناسب قرار دهید سپس مخلوط را شب ، قبل از خواب به موهایتان بمالید و صبح بعد از بیدار شدن موهای خود را به کمک شامپو بشویید.

رنگ مو زیبا شرابی

ترکیب های متنوع و مدل های رنگ مو شرابی را در این مجموعه مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرند و شما را در انتخاب رنگ مو شرابی مورد نظرتان به خوبی راهنمایی کنند. برای مشاهده فرمول های ترکیبی رنگ مو های مختلف به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.