دسته ها
چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸

تعبیر خواب شیرینی برای دیدن شیرینی در خواب در شرایط مختلف

 • ندا خوشرو
 • 5 سپتامبر 2019
 • ۰

در این مطلب تعبیر خواب شیرینی از دیدگاه معبران اسلامی و غربی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم از مطالعه این مطلب نهایت بهره را ببرید و بتوانید رویایی را که مشاهده کرده اید به راحتی تفسیر نمایید.

تعبیر خواب شیرینی نماد رسیدن مهمان برای بیننده رویا به همراه هدایا و اخباری است که با خود آورده و میزان شیرینی که در خواب مشاهده می شود نیز بازتاب اندازه هدیه ای است که بیننده رویا دریافت خواهد کرد همچنین برای مشاهده این رویا تعابیری زیادی ذکر شده و شما می توانید با توجه به جزئیاتی که در عالم رویا مشاهده کرده اید خواب خود را تفسیر نمایید.

تعبیر خواب شیرینی از دیدگاه تعبیرگران مختلف

دیدن خواب خوراکی های مختلف نظیر شیرینی و آجیل و کشمش و … دارای تعابیری متفاوت است که هر یک از این تعبیرها می توانند روی زندگی بیننده رویا در عالم بیداری تاثیرگذار باشند. در مطالب قبلی تعبیر خواب آجیل و تعبیر خواب کشمش و تعبیر خواب انجیر را مطالعه کردید در ادامه با تعبیر خواب شیرینی در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی خواهیم بود.

تعبیر دیدن شیرینی در عالم رویا

دیدن خواب شیرینی دارای چه تعبیری می باشد ؟

 • ابن سیرین 

دیدن شیرینی در عالم رویا می تواند نشانه روزی حلال و شادی برای بیننده رویا باشد.
اگر فردی در خواب ببیند که کسی به وی شیرینی داد نشانه این می باشد که آن فرد راحتی را به بیننده رویا می رساند.

 • امام جعفر صادق 

دیدن شیرینی در عالم رویا بر ۶ وجه زیر است :

 1. منفعت
 2. مال حلال
 3. حکمت و علم
 4. فرهنگ
 5. مدح نیکو و ثنا
 6. کنیزک خوبرو
 • یوسف نبی 

اگر فردی در خواب شیرینی ببیند نشانه این می باشد که زن می خواهد.

تعبیر مشاهده شیرینی در خواب

 • منوچهر مطیعی تهرانی 

تعبیر خواب شیرینی نشانه سخن های خوش و منفعت و مال است.
اگر فردی در خواب ببیند که از قنادی شیرینی می خرد نشانه این است که فریفته چیزی یا کسی می شود که در آینده خود بیننده رویا به غیر مفید بودن آن کار پی خواهد برد.
اگر فردی در خواب ببیند که از قنادی با چند جعبه شیرینی خارج می شود نشانه این است که کارهایی بیهوده و عبث انجام می دهد.
اگر فردی در خواب شیرینی رولت ببیند بیانگر تعبیر خوبی برای وی است مخصوصا اگر کام بیننده رویا شیرین شود.

 • شیخ مفید 

دیدن شیرینی برای دختران و پسران نوجوان که هنوز ازدواج نکرده اند پرمفهوم و مهم می باشد همچنین دیدن این رویا می تواند نشانه این باشد که زندگی روی خوشش را به بیننده رویا نشان خواهد داد.
اگر فردی در خواب شیرینی ببیند و با معشوق خود مدت ها باشد که دچار اختلاف شده است بیانگر برطرف شدن کدورت ها بین خواب بیننده و معشوقه اش می باشد.
اگر فردی در خواب شیرینی ببیند و به کسی وابسته و دلبسته باشد نشانه برقراری پیوند و مراسم پایکوبی و شادمانی برای بیننده رویا است.

تعبیر دیدن شیرینی

 • آنلی بیتون 

تعبیر دیدن شیرینی در عالم رویا نشانه این است که فردی مکار به بیننده رویا نیرنگ می زند.
اگر فردی در خواب ببیند که شیرینی می خورد نشانه این است که با افراد دیگر روابط دوستانه ای پیدا می کند.
اگر دختری در عالم رویا ببیند که در حال پختن شیرینی است بیانگر این می باشد که بیننده رویا با نیرنگ و فریب خود قادر نخواهد بود تا افراد دیگر را گمراه سازد.

 • تعابیر مختلف برای دیدن خواب شیرینی 

۱. اگر فردی در خواب ببیند که شیرینی می پزد نشانه این می باشد که در زندگی اش جاه طلب است و انرژی زیادی را برای ادامه زندگی و کسب موفقیت دارد.

۲. اگر دختری در عالم رویا ببیند که مشغول پختن شیرینی است نشانه این می باشد که به زودی خبری خوش به وی می رسد.

۳. اگر مردی در خواب ببیند که مشغول پختن شیرینی می باشد نشانه این است که کسب و کاری جدید را شروع می کند و در آن کار موفق خواهد بود.

تعبیر دیدن شیرینی در خواب

۴. تعبیر خواب خریدن شیرینی بیانگر این می باشد که بیننده رویا به آرزوهای خود می رسد و در مدت زمان کوتاهی به آنچه که تمایل دارد می رسد.

۵. تعبیر تقسیم کردن شیرینی در عالم رویا بیانگر این می باشد که بیننده رویا به دیگران کمک مالی می کند و دوست دارد دیگران هم مانند خودش از زندگی شان لذت ببرند.

۶. تعبیر خواب شیرینی تازه نشانه رشد و پیشرفت در زندگی و کار می باشد.

۷. تعبیر دیدن شیرینی خام در عالم رویا بیانگر این می باشد که مشکلات و موانع به زودی از سر راه بیننده رویا برداشته می شوند.

تعبیر دیدن شیرینی در عالم رویا

۸. دیدن شیرینی بزرگ در عالم رویا بیانگر این می باشد که شخصی در زندگی بیننده خواب است که تمایل دارد وی را غافلگیر سازد همچنین این رویا می تواند نشانه خبر خوبی باشد که در آینده بیننده رویا می شنود.

۹. تعبیر دیدن شیرینی خامه ای در عالم رویا بیانگر این می باشد که بیننده رویا بهتر است در زندگی اش کمی صبور باشد تا به خواسته هایی که دارد برسد.

۱۰. اگر فردی در خواب ببیند که شیرینی خامه ای می خورد نشانه این می باشد به زودی به شهرت می رسد و به دلیل رفتار و برخورد خوبی که دارد دیگران به وی علاقه مند می شوند.

۱۱. اگر فردی در خواب شیرینی خراب ببیند نشانه این می باشد که کسی وی را درک نمی کند و به همین دلیل می باشد که بیننده رویا تنها و ناراحت است.

تعبیر دیدن شیرینی در خواب

۱۲. تعبیر دیدن شیرینی شکلاتی در عالم رویا نشانه میزان جدیت بیننده رویا در کارهایش می باشد.

۱۳. اگر فردی در خواب ببیند که شیرینی نارگیلی می خورد نشانه این می باشد که برای رسیدن به هدف هایش سختی های زیادی را تحمل کرده ولی آینده روشنی در انتظار وی می باشد.

۱۴. تعبیر دیدن شیرینی گردویی در عالم رویا نشانه ثروت و پول و مالی زیاد می باشد.

دیدن شیرینی در عالم رویا بیانگر چیست

۱۵. اگر فردی در خواب شیرینی میوه ای ببیند بسته به نوع میوه روی شیرینی رویای وی تعبیر متفاوتی دارد و در کل دیدن این رویا می تواند نشانه مسیرهایی باشد که بیننده رویا در زندگی انتخاب کرده و آن مسیرها را تمایل دارد با قدرت ادامه بدهد.

۱۶. اگر فردی در خواب شیرینی سوخته ببیند نشانه بر باد رفتن آرزوهای معنوی و مالی وی می باشد همچنین دیدن این رویا می تواند نشانه این می باشد که بیننده رویا ناامید است و امیدی به آینده ندارد.

تعبیر دیدن شیرینی در عالم رویا

در این مطلب با تعبیر خواب شیرینی در خدمت شما همراهان عزیز و گرامی بودیم که امیدواریم این مطلب تعبیر خواب مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.