دسته ها
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

همه چیز درباره سفر به کوبا و برآورد هزینه های سفر به این کشور

  • سمیه نیک فرجام
  • 24 می 2019
  • ۰

کوبا یکی از مقاصد گردشگری است که سالانه گردشگران زیادی به خود جذب می کند سفر به کوبا می تواند از تجربه های گردشگری برای توریست ها باشد که می توان به آن اشاره کرد در این منطقه جذابیت های توریستی مهمی وجود دارد که با آن آشنا خواهید شد.

بیشتر گردشگرانی که به کوبا سفر کرده اند این منطقه توریستی را با سواحل بسیار زیبای آن می شناسند این منطقه به لحاظ تاریخی و فرهنگی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا دارای چشم اندازهای تاریخی بسیاری است. در سفر به کوبا می توانید از جاذبه های دیدنی و متنوعی دیدن کنید که یکی از این چشم اندازها و جاذبه ها مناطق گردشگاه ساحلی کوبا است. تجربیات مختلفی که می توانید در سفر به کشور کوبا با آن رو به رو شوید بسیار متنوع و جذاب هستند که بهتر است از نزدیک شاهد آن ها باشید.

 جاذبه های کوبا

راهنمای سفر به کوبا:

کشور کوبا دارای قوانین گردشگری ویژه خود است برخلاف تصور بسیاری از گردشگران کوبا از کشورهای توریستی که دارای هزینه ها بالایی است و آنطور که فکر می کنید قیمت ها در این کشور پایین نیست. در سفر به این کشور می توانید از امکانات اقامتی مختلفی برخوردار باشید. هتل های واقع در کوبا در بخش های مختلفی در حال خدمت رسانی هستند و گردشگران با ارائه هزینه های اقامتی مختلف می توانند از امکانات متعدد استفاده کنند.

سفر به کوبا

همانطور که می دانید برای سفر به کشورهای مختلف در دنیا باید یک برنامه ریزی دست داشته باشید تا با این شکل با اطمینان خاطر سفر کنید. هزینه هایی که در طول سفر باید در نظر داشته باشید می تواند از مهم ترین عوامل در یک برنامه ریزی برای سفر به کوبا باشد که در این بخش برآورد آن ها را اعلام خواهیم کرد.

هزینه های اقامتی:

با توجه به اینکه تعداد هتل های موجود در کوبا دارای محدودیت است و میزان گردشگران رو به افزایش است برای اقامت در این کشور با مشکل هایی رو به رو خواهید شد. هزینه های اقامت در این هتل ها اغلب گران هستند هزینه ای برای اقامت در این هتل ها باید در نظر بگیرید از ۷۰ تا ۳۰۰ دلار است. یکی از امکانات بسیار مناسبی که برای گردشگران ارائه می شود اقامت در اتاق های مهمان است که با هزینه پایین تر امکانات خود را ارائه می دهند.

چشم اندازهای کوبا

هزینه های حمل و نقلی نیز از دیگر هزینه های سفر به کوبا است که نزدیک به ۸۰ دلار تخمین زده می شود هزینه خورد و خوراک نیز از پایین ترین هزینه ها تا بالاترین هزینه ها ۳۰ تا ۳۵ دلار در نظر گرفته می شود.

جاذبه های دیدنی:

  • مالکون هاوانا
  • موزه ملی دبلاز
  • موزه انقلاب
  • کوه های سیرا ماسترا
  • مقبره و گورستان هی کولون
  • کایو کوکو
  • کلوپ تروپیکانا

مناطق زیبا در کوبا

سفر به این مناطق دیدنی در کوبا می تواند تجربه های لذت بخشی را در اختیار گردشگران قرار دهد و سالانه گردشگران زیادی به این مناطق سفر می کنند و از این جاذبه های دیدنی لذت می برند.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.