دسته ها
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

نحوه دریافت ویزای کار کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق کار

  • سمیه نیک فرجام
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • ۰

کانادا یکی از کشورهایی است که همواره مورد توجه مهاجران است و بسیاری از افراد علاقه دارند تا از طریق دریافت ویزای کار کانادا موقعیت شغلی بهتری در این کشور برای خود مهیا کنند.

با توجه به اینکه اوضاع اقتصادی کشور کانادا روز به روز در حال رونق است و ما شاهد پیشرفت صنعت های مختلفی در این کشور هستیم می توان پیش بینی کرد که نرخ تورم ها نیز در این کشور در حال کاهش باشد و از سوی دیگر با رونق موقعیت های شغلی آمار دریافت کنندگان ویزای کار کانادا و مهاجران درا این کشور نیز بسیار زیاد است. در اینجا با نحوه دریافت این ویزا و شرایطی که برای دریافت آن باید داشته باشید آشنا خواهید شد.

 مدارک ویزای کانادا

مراحل و شرایط دریافت ویزای کار کانادا:

دریافت ویزای کشور کانادا دارای شرایطی است که متقاضیان می توانند از این طریق اقدام به دریافت ویزا و مهاجرت خود کنند. اما با توجه به اینکه فرد متقاضی از طریق چه رشته تخصصی و مهارتی می خواهد اقدام به انجام این کار کند می توان گفت روش های مختلفی برای مهاجرت آن ها وجود دارد. نوع کار و شرایطی که فرد مهاجر دارد عامل تعیین کننده ای در این زمینه است اما به طور کلی دوره های چند ماهه تا یک هفته ای برای اینگونه از ویزاها در نظر گرفته می شود.

دریافت ویزای کار کانادا

در کشور کانادا نیاز شدیدی به نیروهای کارگر و افراد متخصص وجود دارد و این موضوع موجب شده است تا این کشور ای طریق ارائه ویزای کار کانادا به دنبال جذب نیروهای متخصص و ماهر از کور های دیگر باشد. از سوی دیگر کانادا در پی این است که این نیروها را در کشور خود تقویت کند و به همین دلیل زمینه هایی را برای پیشرفت و ترقی آن ها ایجاد کرده است.

شرایط دریافت ویزا:

کارگری در کشور کانادا باید با مجوز صورت بگیرد که اینگونه از مجوزها برای کارگران در دوره های چندماهه و چندساله ارائه می شوند. افرادی که از طریق تخصص می خواهند اقدام به دریافت ویزای کار در کشور کانادا کنند باید ابتدا از طریق پشتیبانی یک کارفرمای کانادایی اقدام کنند. شما از این طرق می توانید در یخش های مختلفی استخدام شوید LMIA نیز تحقیقاتی است که در این زمینه توسط دولت کانادا صورت می گیرد و نسان می دهد که در این پست هیچ شهروند کانادایی وجود ندارد و باید نیروی کار از کشورهای دیگر تامین شود.

ویزای کار کشور کانادا

  •  آرون گروپس

این دسته از مجوزها توسط ماموران ویژه مهاجرت در کانادا اخذ می شود و با عنوان ارزیابی تاثیرات بازار کار از آن یاد می شود.

مدارک مورد نیاز:

برای دریافت ویزای کانادا باید مدارک مربوطه و شرایط لازم را داشته باشید و در صورتی که بتوانید ویزای خود را دریافت نمایید می توانید برای اقامت دائم خود نیز اقدام کنید.

شرایط کاری در کانادا

  • دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی
  • درخواست ویزای کار بعد از تاییده LMIA
  • دریافت مجوز کار موقت برای کارگران
  • ارائه هزینه های لازم

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *