دسته ها
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

مدل هاشور ابرو جدید برای انواع مدل ابروهای زنانه و دخترانه

  • ندا خوشرو
  • ۸ خرداد ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب تصاویری از انواع مدل هاشور ابرو با جدیدترین متدهای آرایش ابرو را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

هاشور ابرو طرفداران زیادی دارد زیرا در این نوع طراحی ابرو شکل هر یک از تارهای مو ترسیم می شود و با ایجاد خطای دید نیز قسمت های خالی ابرو پرتر و مناسب تر دیده می شوند.

مدل هاشور ابرو با جدیدترین متدها

اگر ابروهای شما دارای نواقص زیادی می باشد بهتر است با کمک روش هایی نظیر تاتو ابرو و هاشور ابرو و … نواقص موجود در ابروهایتان را از بین ببرید. در ادامه تصاویری از مدلهای هاشور ابرو را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

هاشور ابرو

هاشور ابرو زنانه و دخترانه

در هنگام آرایش کردن باید زمان زیادی را برای مداد کشیدن یا سایه ابرو صرف کنید تا شکل ابروهای شما زیبا و بدون نقص به نظر برسد از این رو بهتر است شما برای ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر خود و کوتاه کردن مدت زمان میکاپ از هاشور ابرو استفاده نمایید.
توجه داشته باشید که اگر ابروها در جای مناسبی از صورت قرار داشته باشند و دارای شکل مناسبی نیز باشند صورت جلوه بهتری پیدا می کند و شما می توانید با توجه به فرم صورت ابروهایتان را هاشور بزنید.
حفظ و مراقبت از ابروهایی که هاشور زده شده اند بسیار راحت تر از مراقبت از ابروهای طبیعی می باشد و اگر ابروهای شما ریزش دارد یا به دلایلی نظیر بیماری های خاص ابروهایتان ریخته است می توانید از هاشور ابرو برای بازگرداندن حالت طبیعی ابروهای خود استفاده کنید و ریزش و نواقص ابروهایتان را از دید افراد دیگر پنهان نمایید.
امروزه مدل ابروهای پهن در بین خانم ها طرفداران زیادی دارند و این مدل ابروها مد روز هستند بنابراین بهتر است شما برای داشتن ابروهایی به روز و جذاب از این مدل ها استفاده نمایید.

مدل هاشور ابرو

هاشور ابرو

مدل ابروی پهن

هاشور پهن و زیبا ابرو

هاشور شیک ابرو

مدل ابروی کوتاه

هاشور ابرو

مدل ابروی زنانه

هاشور زیبا ابرو

مدل زیبا و شیک ابروی زنانه

هاشور ابرو زنانه

هاشور ابروی زیبا و شیک

هاشور زیبا و شیک ابرو

هاشور پهن ابرو

هاشور پهن ابرو

مدل ابروی زیبا و پهن

هاشور زیبا و شیک ابرو

مدل ابروی زیبا و شیک زنانه

هاشور زنانه

طرح ابروی زنانه

هاشور پهن ابرو

ابروی زنانه کوتاه

ابروی زنانه

مدل ابروی زنانه شیک و جذاب

ابروی پهن و بلند زنانه

مدل ابروی بلند زنانه

ابروی شیک و زیبا زنانه

ابروی زنانه پهن

مدل ابروی زنانه

هاشور ابروی جذاب زنانه

هاشور برای ابرو

ابروی پهن زنانه

مدل ابروی کوتاه

هاشور ابروی زنانه

مدل ابروی زنانه

هاشور شیک برای ابرو

هاشور ابرو

مدل ابروی باریک و جذاب زنانه

در این مطلب با انواع مدل هاشور ابرو آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها به ابروهای خود فرم و حالت بی نظیری را ببخشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.