دسته ها
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

آموزش آرایش چشم ریز برای انجام میکاپ حرفه ای در خانه

  • ندا خوشرو
  • ۷ اسفند ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب ترفندهایی برای آرایش چشم ریز را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم به کمک این تکنیک ها بتوانید چشم هایتان را به زیبایی میکاپ کنید.

اغلب خانم ها تمایل دارند چشم هایی جذاب و درشت داشته باشند و ریز بودن چشم ها یکی از بزرگترین دغدغه ها برای آن ها است بنابراین اگر شما دارای چشمانی کوچک هستید بهتر است برای میکاپ چشم های خود از تکنیک های میکاپ چشم ریز استفاده کنید.

ترفندهایی برای آرایش چشم ریز

امروزه ترفندهای زیادی از سوی متخصصان مد و زیبایی برای آرایش چشم ها بیان شده است و اگر چشمان شما دارای عیب است می توانید با توجه به فرم چشم هایتان از مدل های آرایش چشم درشت و آرایش چشم گود و آرایش چشم کوچک و … استفاده نمایید.

آرایش چشم ریز

آموزش میکاپ چشم کوچک و ریز

  • قبل از هر چیز ابروهایتان را به کمک فرچه مرتب کنید و اگر در ابروهای شما قسمت های خالی وجود دارد به کمک سایه یا ریمل و اکوا خط ابروها را صاف نمایید.

مرتب کردن ابروها

  • فرچه ای مناسب را به سایه ای با رنگ روشن آغشته کنید و قسمت پشت چشم هایتان را به کمک سایه زیرسازی نمایید توجه داشته باشید سایه ای را که برای زیرسازی انتخاب کرده اید باید بدرستی در اطراف پلک بالا و پایین بزنید سپس سایه را محو کنید. برای درشت تر به نظر رسیدن چشم ها بهتر است سایه روشن در گوشه های داخلی و گوشه های بیرونی چشم بیشتر زده شود.

زیرسازی پلک چشم

  • با کمک مداد کرم روشن قسمت داخلی و اطراف چشم ها را روشن کنید توجه داشته باشید که این مرحله یکی از مهم ترین مراحل برای میکاپ چشم ریز است زیرا با روشن کردن قسمت داخلی پلک، چشم ها بعد از ریمل زدن باز و درشت تر به نظر می رسند.

تکنیک های آرایش چشم ریز

  • اگر تمایل دارید برای چشم هایتان خط چشم بکشید بهتر است از مدل های باریک استفاده کنید.

مدل خط چشم

  • با کمک فرمژه به مژه های پلک بالایی خود فرم و حالت بدهید.

زدن فرمژه

  • بعد از کشیدن خط چشم به مژه هایتان ریمل بزنید که ابتدا ریمل باید روی مژه های پلک پایینی زده شود سپس ریمل را روی مژه های پلک بالایی چشم هایتان بزنید.

مدل آرایش چشم کوچک

مدل های میکاپ چشم ریز زنانه و دخترانه

راز زیبایی و جذابیت بیشتر ظاهر خانم ها داشتن چشم هایی درشت و گیرا است بنابراین بهتر است خانم هایی که چشم های آن ها کوچک و ریز است از مدل میکاپ هایی استفاده نمایند که چشم های آن ها بزرگ و بازتر به نظر برسد.
مدل میکاپ چشم ساده برای خانم ها و دختران جوانی که تمایل دارند ظاهر آن ها طبیعی تر به نظر برسد می تواند انتخابی ایده آل و مناسب باشد.
و اگر شما تمایل دارید در مجالس و مهمانی ها ظاهرتان جذاب و خاص تر باشد بهتر است از مدل های میکاپ چشم ریز کار شده و مجلسی تر استفاده نمایید.
توجه داشته باشید که اگر در هنگام میکاپ کردن چشم های کوچک و ریز از مدل های نامناسب استفاده کنید ممکن است چشم های شما کوچک تر به نظر برسند و جذابیت ظاهری تان را از دست بدهید بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل میکاپ برای چشم ریز حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

  • کالا چیو

آرایش چشم ریز

مدل آرایش چشم

ترفندهایی برای آرایش چشم ریز

میکاپ چشم کوچک

مدل آرایش چشم کوچک

مدل آرایش چشم زنانه و دخترانه

آرایش چشم ریز و زیبا

میکاپ چشم

مراحل میکاپ چشم ریز

مراحل گریم چشم ریز

آرایش زیبا و جذاب چشم ریز

میکاپ چشم ساده

آرایش چشم ریز

آرایش چشم ریز ساده و شیک

مدل آرایش چشم زنانه

آرایش چشم زنانه

مدل آرایش چشم

آرایش چشم شیک و بی نظیر

آرایش چشم مجلسی

مدل میکاپ چشم

آرایش چشم کوچک

آرایش زیبا چشم

مدل سایه چشم ریز

مدل میکاپ چشم

مدل آرایش چشم ساده

آرایش چشم ساده و جذاب

آرایش چشم ریز

میکاپ چشم زنانه

در این مطلب با انواع روش ها و مدل برای آرایش چشم ریز آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها چشم هایتان را به زیبایی میکاپ کنید و جذاب تر و زیباتر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.