دسته ها
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

طراحی موتو G7 در تصاویر منتشر شده از محافظ قاب افشا شد!

  • مرضیه نوروزیان
  • ۱۳ دی ۱۳۹۷
  • ۰

اخیراً تصاویری از قاب محافظ موتو G7 منتشر شده که با وجود این تصاویر، طراحی و ابعاد این گوشی نیز به خوبی قابل رویت است. 

سال ۲۰۱۹، سال باشکوهی از نظر رونمایی گوشی های مختلف می باشد. عرضه گوشی میان رده ای چون موتو جی ۷ نیز در سال ۲۰۱۹ انجام می گیرد. 
قبل از این رونمایی رسمی، اطلاعات واضحی درباره ابعاد این گوشی منتشر شده و این تصاویر نحوه طراحی و ابعاد در نظر گرفته شده برای این گوشی را به خوبی نشان می دهند. البته کشف اطلاعات از تصاویر انتشار شده درباره این گوشی به اینجا ختم نمی شود. بلکه این تصویر نحوه چیدمان دوربین های گوشی و تعداد آن ها را نیز برملا ساخته است.
طراحی موتو G7
قاب محافظ این گوشی از نوع شفاف می باشد و همین موضوع در فاش کردن شکل کلی گوشی موثر بوده است. این گوشی دارای دوربین ۲ گانه می باشد و به حسگر اثر انگشت در پنل پشت مجهز شده است.
طراحی موتو G7
لبه سمت راست برای قرار گرفتن دکمه پاور و کم و زیاد کردن صدا استفاده شده و در بخش پایین گوشی نیز پورت USB-C و جک هدفون ۳.۵ میلی متری دیده می شود.
طراحی موتو G7
اسپیکر این گوشی بر خلاف نوع قبلی به پنل پشت هدایت شده و گوشی موتو جی ۷ با چهار مدل عرضه می گردد. موتو جی ۷ و موتو جی ۷ پلاس با بریدگی قطره ای بالای نمایشگر  و مدل جی ۷ پلی و موتو جی ۷ پلاس با بریدگی نمایشگر معمولی و البته بزرگ تر عرضه می شوند. باتری در نظر گرفته شده برای این گوشی ها احتمالاً ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی است.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.