دسته ها
جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸

نحوه آرایش صورت پهن و اصولی که باید برای میکاپ حرفه ای صورت های پهن رعایت کنید

  • ندا خوشرو
  • 16 دسامبر 2018
  • ۰

در این مطلب با انواع ترفندها برای آرایش صورت پهن آشنا خواهید شد که امیدواریم با توجه به نکات گفته ذکر شده بتوانید صورت خود را به بهترین نحو میکاپ کنید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

اغلب خانم هایی که دارای صورت گرد و پهنی هستند تمایل دارند به کمک ترفندهای آرایشی صورت خود را کشیده و لاغرتر کنند. برای آرایش صورت پهن ترفندهایی وجود دارد که شما می توانید به کمک آن ها صورت خود را به زیبایی آرایش کنید و صورتی کشیده و جذاب تر داشته باشید. 

ترفندهایی برای آرایش صورت پهن

داشتن صورت پهن و چاق یکی از انواع معضلات بزرگ برای خانم ها است که برای برطرف کردن پهنی صورت تکنیک های آرایشی پرکاربردی معرفی شده اند. در مطالب قبلی آرایش صورت گرد و آرایش صورت کشیده را مشاهده کردید در ادامه این مطلب نحوه آرایش برای صورت پهن به همراه مدل هایی از میکاپ صورت پهن را مشاهده خواهید کرد.

آرایش صورت پهن دخترانه

مراحل میکاپ صورت پهن

۱. ابتدا باید پوست صورت را با کمک کرم ضد آفتاب بپوشانید سپس از کرم پودری مناسب برای یکسان کردن همه نقاط پوست صورت استفاده کنید. برای صورت پهن بهتر است از کرم پودر ها با رنگ هلویی استفاده نمایید زیرا این کرم پودرها به دلیل داشتن بیس صورتی گردی صورت را می پوشانند.
۲. برای کشیدن خط چشم شما می توانید از انواع مدل خط چشم های شکسته و به سمت بالا و کشیده استفاده نمایید و اگر چشم هایتان درشت است بهتر است برای آرایش چشم ها فقط از ریمل استفاده کنید.

آرایش برای صورت پهن
۳. روی پلک چشم هایتان را به کمک سایه های دودی و تیره زیرسازی نمایید سپس با استفاده از سایه روشن و براق روی پلک چشم هایتان سایه بزنید.
۴. برای گریم گونه ها نیز بهتر است گونه هایتان را تو ببرید و با کمک برسی پهن و نرم رژگونه را روی برآمدگی گونه های خود از سمت بالا تا نزدیکی چشم ها به صورت دورانی بزنید.
۵. برای آرایش لب ها نیز می توانید در صورت تمایل از رنگ های شاد و گرم رژلب استفاده نمایید تا گردی صورت شما گرفته شود و چهره تان ظریف تر به نظر برسد.

مدل آرایش صورت زیبا

مدل های میکاپ برای صورت پهن

امروزه اغلب خانم ها تمایل دارند در مکان های مختلف صورتشان میکاپ داشته باشد توجه داشته باشید که برای داشتن آرایش صورتی بی نظیر و مناسب باید فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری تان را در نظر بگیرید. هر فرم صورتی آرایش مخصوص به خودش را دارد بنابراین بهتر است شما ابتدا فرم صورت خود را بشناسید سپس از مدل آرایشی استفاده نمایید که با فرم صورت شما تناسب و همخونی دارند.

آرایش برای صورت پهن
در ادامه توجه شما را به انواع مدل های میکاپ صورت پهن جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها صورت خود را به زیبایی میکاپ کنید.

مدل های آرایش صورت پهن

مدل میکاپ صورت پهن

آرایش برای صورت گرد

مدل آرایش صورت گرد و پهن

مدل آرایش برای صورت پهن و گرد

مدل آرایش صورت زنانه

مدل آرایش صورت زنانه

مدل آرایش صورت ملایم

مدل میکاپ برای صورت پهن

مدل آرایش صورت لایت برای صورت گرد

مدل آرایش برای صورت پهن

مدل آرایش صورت زنانه

مدل آرایش برای صورت گرد

مدل میکاپ برای صورت گرد

مدل آرایش جدید برای صورت پهن

مدل آرایش دخترانه برای صورت پهن

مدل آرایش صورت جدید

مدل آرایش لایت و ملایم

مدل میکاپ صورت پهن

مدل آرایش برای صورت گرد و پهن

مدل آرایش لایت برای صورت گرد

مدل آرایش دخترانه برای صورت پهن

مدل آرایش صورت زیبا و جالب

مدل آرایش صورت پهن

مدل آرایش صورت زنانه

مدل میکاپ زنانه

 آرایش صورت پهن

مدل آرایش صورت لایت و ملایم برای صورت پهن

در این مطلب با نحوه آرایش صورت پهن و مدل هایی از میکاپ برای صورت پهن آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.