دسته ها
دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱

از کدام مکان های دیدنی مکزیک بازدید کنیم؟

 • سمیه نیک فرجام
 • ۲۶ آذر ۱۳۹۷
 • ۰

مکزیک از مناطق کوهستانی با ارتفاعات بلند در آمرکای شمالی است که به همین دلیل مکان های دیدنی مکزیک برای اسپانیایی ها دارای جذابیت زیادی است از جاذبه های آن می توان به سانفرانسیسکو اشاره کرد.

مکزیک دارای تمدنی طولانی و عظیم است و قدمت آن به ۴۰ هزار سال پیش باز می گردد تمدن اولیه این کشور متعلق به سرخ پوستانی است که در این منطقه سکونت داشته اند. پایتخت زیبای این کشور که شهر مکزیکوسیتی است و مکان های دیدنی مکزیک در شمار مهم ترین دیدنی های جهان قرار دارد. در پایتخت مکزیک بیش از ۱۵۰۰ مجموعه اثر هنری در موزه های مختلفی از آن نگهداری می شود.        مکان های مناسب در مکزیک

معرفی بهترین مکان های دیدنی مکزیک:

شهرهای مختلف و زیبایی در مکزیک وجود دارند که هر یک دارای جاذبه گردشگری متنوع و بی نظیری می باشند. بیشتر شهرهای این کشور به دلیل برخورداری از بنادر تجاری دارای اهمیت بالایی به لحاظ اقتصادی و تجاری هستند.

مناطق گردشگری مکزیک

 • بلیط کیش
 • تصفیه آب خانگی

آکاپولکو:

این شهر از شهرهای بندری در مکزیک است که دارای جنبه توریستی نیز می باشد در این شهر تفریحات شبانه مختلفی وجود دارد که برای گردشگران جالب است. در زمستان تفریحات مکزیک بسیار متنوع و دیدنی می باشند.

مکان های گردشگری مکزیک

 

پوئبلا:

اما پوئبلا از دیگر جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی مکزیک است که به دلیل آتشفشانی که دارد دارای اهمیت زیادی است این شهر در میراث فرهنگی یونسکو ثبت شده است با وارد شدن به این شهر می توانید چشم انداز زیبایی از بناهای سنتی را مشاهده کنید.

 • قاصدک 24
 • مبل و میز

مکان های دیدنی مکزیک کدام اند

لئون دلس آلداما:

در لئون سبک متنوعی از معماری را می توانید مشاهده کنید معبد کفاره قلب مقدس مسیح که دارای نوعی معماری گوتیک و طاق نصرت از مهم ترین دیدنی های آن است توجه گردشگران را به خود جلب می کند.

مکان های تاریخ مکزیک

مونتری:

مونتری به لحاظ تجاری و اقتصادی در مکزیک دارای اهمیت است و موزه هنر و مدرن که در این شهر قرار دارد از جاذبه های مهمی است که گردشگران از آن دیدن می کنند. این شهر دارای امنیت زیادی است و آرامش آن موجب جلب توجه گردشگران و مهاجران این منطقه شده است.

مکان های ویژه مکزیک

موریلیا:

موریلیا از شهر تاریخی و باستانی در مکزیک است که هنوز ساختمان های آن دارای نمای آجری است ساختمان های صورتی رنگ این شهر دارای زیبایی های بی نظیر است که در میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده است.

معماری های مکزیک

 

گوادالاخارا:

اما به سراغ پایتخت فرهنگی مکزیک که یکی از مکان های دیدنی مکزیک است می رویم گوالاخارا مهد موسیقی در مکزیک است و شهر آن دارای چشم اندازهای ویژه ای است. در این شهر از دیگر جاذبه های آن می توان به سوارکاری اشاره کرد.

مکزیک و دیدنی ها

مکزیکو سیتی:

این شهر که پایتخت اداری و رسمی کشور مکزیک است سالانه جمعیت زیادی از گردشگران را جذب خود می کند این شهر به لحاظ باستان شناسی نیز دارای اهمیت می باشد.

مناطق معروف مکزیک

 

گوآناخوآتو:

موزه های مومیایی و ساختمان های باروک که در این منطقه قرار دارد از جاذبه های مهم آن است سالانه هزاران توریست در این شهر رفت و آمد می کنند که از نقاط مختلف این شهر دیدن می کنند.

جاذبه های تاریخی مکزیک

سان فرانسیسکو:

سان فرانسیسکو از شهرهای معروف در مکزیک است و در سال ۱۹۹۹ در تاریخ یونسکو به ثبت رسیده است که خود دارای جاذبه های بی نظیر و مختلفی است.

چشم انداز مکزیک

مکان های گردشگری مکزیک بسیار متنوع و تماشایی هستند شهرهای مختلف این کشور هر یک دارای جاذبه های خاصی هستند که گردشگران زیادی را از نقاط مختلف جهان جذب خود می کنند.

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.