دسته ها
سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰

مدل پرده کلاسیک شیک و زیبا برای اتاق پذیرایی و نشیمن

  • فاطمه میرزایی
  • ۳۱ تیر ۱۴۰۰
  • ۰

پرده ها از جمله وسایل مهم و اصلی در دکوراسیون منزل هستند که تأثیر زیادی بر جذابیت و شیک به نظر رسیدن چیدمان داخلی خانه ها دارند؛ امروزه پرده های زیبا و متنوع در انواع مختلف مدرن و کلاسیک وجود دارند که در این مطلب قصد داریم نمونه هایی از مدل پرده کلاسیک را به شما عزیزان معرفی نماییم.

پرده ها نقش مهمی می توانند در چیدمان شیک منازل به خصوص اتاق پذیرایی و نشیمن ایفا نمایند. حال با وجود انواع پرده های مدرن و شیک امروزی، پرده های کلاسیک هنوز هم جذابیت خود را حفظ کرده اند. در ادامه می توانید نمونه هایی از انواع مدل پرده کلاسیک در طرح های زیبا و جذاب را مشاهده نمایید.

انواع مدل پرده کلاسیک جذاب و شیک

امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند از مدل های پرده مدرن و شیک برای دکوراسیون پذیرایی و یا نشیمن منزل خود استفاده نمایند. اما با این وجود استفاده از پرده های کلاسیک، هنوز جذابیت و کارایی خود را حفظ کرده است، استفاده و نصب پرده های سلطنتی که یکی از مدلهای زیبای پرده کلاسیک می باشد، در دکوراسیون پذیرایی و نشیمن می تواند نمای فوق العاده زیبا و شیکی در منزل ایجاد نماید. برای مشاهده انواع متفاوت و شیک پرده های کلاسیک می توانید در ادامه همراه ما شوید.

مدل پرده کلاسیک

یکی از نکاتی که هنگام انتخاب پرده باید به آن دقت داشته باشیم، همخوانی پرده با دکوراسیون داخلی منزل می باشد. به عنوان مثال رنگ پرده ها باید متناسب با رنگ دیوارها و دیگر وسایل چیده شده در پذیرایی و نشیمن انتخاب شود. همچنین پرده اتاق خواب نیز تاثیر زیادی در دیزاین شیک اتاق خواهد گذاشت، از این رو در انتخاب مدل پرده برای اتاق خواب، توجه به هارمونی آن با تخت و سایر وسایل اهمیت زیادی دارد. در این قسمت می توانید مجموعه ای از تصاویر متنوع و شیک از مدل پرده کلاسیک را مشاهده نمایید.

  •  بلیط کیش

مدل پرده کلاسیکمدل پرده ساده و زیبا

مدل پرده امروزی کلاسیکپرده کلاسیک با طراحی جدید و شیک

مدل پرده جذاب و شیک کلاسیکمدل دیدنی و زیبای پرده برای منزل

مدل پرده سه بعدی کلاسیکپرده سه بعدی کلاسیک با طراحی زیبا

دکوراسیون شیک پرده کلاسیکانواع پرده کلاسیک در دکوراسیون پذیرایی

طرح جذاب پرده کلاسیکمدل پرده سلطنتی زیبا برای پذیرایی

طرح دیدنی پرده کلاسیکمدل شیک و زیبای پرده سلطنتی

طرح شیک پرده کلاسیکپرده والان دار زیبا مخصوص پذیرایی

طرح زیبای پرده کلاسیکمدل پرده والان دار کلاسیک

طرح پرده کلاسیکمدل پرده شیک و زیبا

دکوراسیون زیبای پرده کلاسیکطراحی شیک و زیبای پرده کلاسیک

دکوراسیون پرده کلاسیکطراحی فوق العاده زیبای پرده برای دکوراسیون منزل

مدل پرده کلاسیکطراحی لوکس پرده کلاسیک مناسب سالن پذیرایی

دیزاین پرده کلاسیکدکوراسیون سالن پذیرایی با پرده کلاسیک

مدل پرده لوکس کلاسیکپرده والان دار زیبا و کلاسیک

مدل پرده شیک کلاسیکدکوراسیون جذاب سالن نشیمن با پرده کلاسیک

مدل پرده سلطنتی کلاسیکدیزاین منزل با مدل پرده سلطنتی

مدل پرده جذاب کلاسیکمدل شیک و جذاب پرده سلطنتی

مدل پرده دیدنی کلاسیکمدل پرده ساده برای دکوراسیون منزل

مدل متفاوت پرده کلاسیکمدل شیک و زیبای پرده های امروزی

مدل لوکس پرده کلاسیکچیدمان شیک منزل ایرانی با پرده سلطنتی

مدل سلطنتی پرده کلاسیکطرح زیبا و دیدنی پرده کلاسیک

مدل شیک پرده کلاسیکمدل شیک و امروزی پرده والان دار سلطنتی

مدل جذاب پرده کلاسیکپرده سلطنتی زیبا با طراحی مدرن

مدل زیبای پرده کلاسیکمدل شیک و مدرن پرده سلطنتی منازل ایرانی

مدل دیدنی پرده کلاسیکپرده سلطنتی زیبا مخصوص سالن پذیرایی

مدل پرده کلاسیک

پرده های کلاسیک شیک و جدید برای خانه های امروزی

پرده در خانه های ایرانی برای اهداف مختلفی به کار می رود؛ حفظ حریم خصوصی، محافظت در برابر سرما یا جلوگیری از ورود نور به فضای درون خانه و نیز تزیین و زیبایی دکوراسیون منزل از جمله کاربرد های متنوع پرده می باشد. حال پرده ها در طرحها و مدلهای مختلفی متناسب با دکوراسیون منزل به شکل مدرن و کلاسیک طراحی می شوند؛ پرده های مدرن اغلب برای منازلی با دکوراسیون مدرن و ساده به کار می روند و معمولا زرق و برق و یراق آلات کمتری دارند، اما پرده های کلاسیک که بیشتر آنها از ظاهر لوکسی برخوردار می باشند، برای منازلی با دکوراسیون کلاسیک، مجلل و دارای مساحت زیاد کاربرد دارند. در ادامه می توانید از مدلهای دیگر پرده کلاسیک دیدن کنید.

مدلی از پرده کلاسیک

علاوه بر طرح و مدل پرده به هنگام انتخاب پرده برای منزل باید نکات مختلفی از جمله محل نصب پرده، عرض و ارتفاع پنجره، هماهنگی رنگ آن با دیگر وسایل خانه، شمالی و جنوبی بودن پنجره و … مورد توجه قرار گیرد، در اینجا مدلهای جدیدتری از پرده های کلاسیک برای منازل ایرانی را به اشتراک گذاشته ایم که امیدواریم تماشای آنها مورد توجهتان قرار گیرند و از بین آنها بهترین و مناسب ترین انتخاب را برای پرده منزلتان داشته باشید.

انواع پرده کلاسیک طرحی شیک از پرده کلاسیک طرح جذاب پرده کلاسیک مدلهای از پرده کلاسیک طرحی زیبا از پرده کلاسیک طرحی از پرده کلاسیک مدل پرده کلاسیک جدید مدلی از پرده کلاسیک جدید مدلی جدید از پرده کلاسیک مدل پرده کلاسیک ساده مدلی زیبا از پرده کلاسیک مدلی لوکس از پرده کلاسیک طرح پرده کلاسیک مدل پرده کلاسیک لوکس

امیدواریم این بخش از طراحی دکوراسیون و چیدمان منزل از پرده های کلاسیک مورد توجه و رضایت شما علاقمندان به هنر چیدمان و طراحی داخلی قرار گرفته باشد و با انتخاب پرده های مناسب و زیبا دکوراسیون شیک و متفاوتی در منزل خود ایجاد نمایید.

همچنین در صورت تمایل برای آشنایی بیشتر با مدل پرده حریر و مدل پرده آویز می توانید بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.