دسته ها
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

فیبروز ابرو چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

 • ندا خوشرو
 • 4 نوامبر 2018
 • ۰

امروزه روش های زیادی برای فرم و حالت دادن به ابروها وجود دارند که یکی از انواع این روش های جدید فیبروز ابرو است و شما می توانید بعد از کسب اطلاعات لازم در این زمینه از این متد جدید برای اصلاح فرم ابروها و برطرف کردن عیب های موجود در ابروهایتان استفاده نمایید.

اصطلاح فیبروز برگرفته از نام شرکتی می باشد که این روش را برای زیبایی بیشتر ابروها بنیان گذاری کرده است. در کلمه فیبروز فی نشان نام شرکت است و بروز به معنی خط ابروها می باشد. شرکت فیبروز در صربستان واقع شده است و دارای شاگردان ایرانی زیادی است و در حال حاضر در ایران از فیبروز ابروها برای فرم و حالت دادن به ابروها استفاده می شود.

فیبروز ابروها از انواع روش های نیمه دائمی برای آرایش ابروها است که در این روش برای هاشور و سایه زدن ابروها از سوزن های یکبار مصرف و به صورت دستی استفاده می شود و بعد از اتمام مراحل فیبروز شما ابروهایی با فرم زیبا و طبیعی خواهید داشت.

مدل ابرو

بررسی ویژگی های فیبروز ابرو

امروزه اغلب خانم هایی که دارای ابروها با فرم نامناسب یا ابروهای تو خالی هستند از هاشور ابرو، سایه ابرو، تاتو ابرو و فیبروز، برای دادن فرم زیبا به ابروهای خود استفاده می کنند که هر یک از این روش ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند. در ادامه با متد جدید فیبروز برای فرم دادن به ابروها آشنا خواهید شد که امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار بگیرد.

مدل های هاشور ابرو

انواع مدل های هاشور ابروها بر اساس فیبروز

هاشور به روش فیبروز دارای مدل های مختلفی است و شما می توانید از بین این مدل ها، هاشور ابرویی را که با فرم صورت و ابروهای شما مطابقت و همخوانی بیشتری دارد انتخاب کنید.

نحوه فیبروز کردن ابروها

۱. مدل هاشور spine-3 

این مدل هاشور ابرو به تیغ ماهی نیز معروف است و در این مدل نقطه کانونی هاشور روی انتهای ابرو ها قرار دارد و همه قسمت های هاشور در جهت انتهایی ابرو ها زده می شوند.

مدل فیبروز کردن ابروها

۲. هاشور spine-5 

این مدل هاشور به هاشور ابروی آسیایی نیز معروف است و در این مدل نقطه کانونی هاشور در قسمت پایینی ابروها و در جایی بین ابتدا و قوس ابروها قرار می گیرد.

مدل هاشور ابروی آسیایی

۳. هاشور spine-6 

این مدل به هاشور ابروی کلاسیک نیز معروف است و در این مدل نقطه کانونی هاشور در قسمت قوس پایینی ابروها قرار دارد و تمام هاشورها در جهت این نقطه قرار داده می شوند.

مدل هاشور به روش فیبروز

۴. هاشور upper spine

در این مدل نقطه کانونی هاشور در قسمت بالایی ابروها قرار می گیرد و همه هاشور در جهت بالای ابروها زده می شوند.

مدل هاشور ابروی زیبا

رنگ های مورد استفاده در فیبروز

رنگ هایی که برای فیبروز مورد استفاده قرار می گیرند از انواع مواد معدنی ساخته می شوند و این رنگ ها فاقد فلزات سنگین می باشند و به راحتی جذب پوست می گردند و ظاهر و رنگی طبیعی را به ابروهای شما می بخشند این رنگ ها همچنین بعد از پاک شدن ته رنگ قرمز از خود به جای نمی گذارند و به صورت کامل از روی پوست پاک می شوند.

رنگ های مورد استفاده در فیبروز

روش انجام سایه و هاشور ابروها بر اساس فیبروز

برای انجام هاشور و سایه ابروها بر اساس متد فیبروز ابروها از قلم دستی میکروبیلدینگ استفاده می شود و سوزن های مورد استفاده در این نوع قلم به صورت یکبار مصرف هستند و بعد از هر بار استفاده باید عوض شوند.

قلم مخصوص فیبروز

مزایای فیبروز برای ابروها

 • قرینه سازی ابروها
 • فرم دادن به تاج ابروها
 • فرم دادن به آرک ابروها
 • دادن حالت ظریف و طبیعی به ابروها
 • پاک کردن راحت فیبروز
 • تغییر حالت دادن راحت ابروها
 • سوزش و درد کمتر
 • دقت بیشتر به دلیل دستی بودن فیبروز
 • ایجاد تراکم بالا در ابروها
 • ایجاد التهاب کم
 • ماندگاری سایه یا هاشور ابروها بر اساس متد فیبروز و بسته به نوع پوست بین یک ماه تا یک سال می باشد.

هاشور ابرو

معایب فیبروز برای ابروها

افرادی که قبلا از تاتو ابرو استفاده کرده اند نمی توانند از این روش برای فرم دادن به ابروهای خود استفاده نمایند و علاوه بر این فیبروز برای افرادی استفاده می شود که تا بحال از هیچ متد تاتو استفاده نکرده اند.

فیبروز ابرو چیست ؟ فیبروز ابرو

در این مطلب به بررسی ویژگی های فیبروز ابروها پرداختیم که امیدواریم پس از مطالعه این مطلب بتوانید اطلاعات لازم را در خصوص این متد جدید برای فرم دهی به ابروها بدست آورید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.