دسته ها
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

چگونه می توانیم آرایش چشم گود موفقی داشته باشیم؟

  • ندا خوشرو
  • 13 اکتبر 2018
  • ۰

در این مطلب با نحوه آرایش چشم گود برای خانم ها و دختران جوان آشنا شدید که امیدواریم با کمک این مراحل ساده بتوانید چشم هایتان را به زیبایی آرایش کنید.

خانم هایی که دارای چشم هایی گود هستند با این مشکل روبرو می باشند که روی چشم هایشان سایه افتاده است و علاوه بر این چشم ها داخل صورت فرو رفته اند که در این صورت فرم چشم ها زیبا و جذاب به نظر نمی رسد و بهتر است میکاپ چشم گود به صورتی انجام شود که چشم ها خوش فرم و درشت تر به نظر برسند.

برای اغلب خانم ها چشم ها نقش ستاره صورت را ایفا می کنند بنابراین بهتر است در هنگام آرایش چشم گود، آرایش چشم ریز و آرایش چشم درشت حساسیت و دقت لازم به خرج داده شود تا بعد از اتمام کار میکاپ، چشم ها زیبا و بدون نقص به نظر برسند.

آرایش چشم گود

مراحل آرایش چشم گود

برای میکاپ کردن چشم های گود بهتر است ابتدا مدل میکاپ چشم مناسب و زیبایی را انتخاب کنید که با فرم چشم های شما مطابقت و همخوانی دارد سپس با کمک مراحل ذکر شده در ادامه این مطلب میکاپ چشم هایتان را در چند مرحله ساده انجام دهید.

مدل آرایش چشم گود

آموزش مرحله به مرحله میکاپ چشم گود

۱. برای ماندگاری آرایش چشم های گود بهتر است ابتدا پرایمر را در اطراف چشم ها بزنید تا آرایش چشم شما ماندگارتر شود.
۲. برای پوشاندن تیرگی های دور چشم های گود می توانید کانسیلر را در اطراف چشم و روی دایره های تیره اطراف چشم هایتان بمالید سپس کانسیلر را روی پوست ماساژ دهید تا به خوبی جذب شود. توجه داشته باشید که باید از کانسیلری استفاده کنید که با رنگ پوست شما مطابقت و همخوانی داشته باشد و بعد از زدن کانسیلر نیز مقداری کرم پودر روی آن بمالید تا دایره ای سیاه رنگ در اطراف چشم ها به صورت کامل از بین بروند.
۳. اگر تمایل دارید چشم هایتان درخشش و جذابیت بیشتری داشته باشند می توانید در قسمت بیرونی و داخلی پلک چشم ها از سایه روشن استفاده کنید سپس سایه را روی پلک چشم هایتان پخش نمایید.

مراحل کشیدن سایه برای چشم گود
۴. اغلب افراد تصور می کنند که در هنگام میکاپ چشم گود نباید از سایه ها با رنگ تیره استفاده نمایند در صورتی که این تصور نادرست است و اگر شما تمایل دارید چشم هایتان حالت سایه روشن خود را حفظ کند بهتر است قسمت خارجی چشم ها را با کمک سایه تیره بپوشانید سپس قسمت تیره رنگ چشم ها را با کمک سایه روشنی که در قسمت وسط چشم ها زده اید به خوبی ترکیب کنید.

مراحل ساده برای آرایش کردن چشم های گود
۵.  در این مرحله نوبت به کشیدن خط چشم می رسد. برای کشیدن خط چشم باید از قسمت داخلی پلک شروع کنید و خط چشم را به صورت باریک بکشید و در قسمت خارجی چشم ها نیز خط چشم را کمی ضخیم تر بکشید.
۶. ریمل نقش موثری در میکاپ چشم گود دارد و اگر پوست صورت شما روشن است بهتر است از ریمل قهوه ای استفاده کنید و اگر پوست صورت شما تیره است بهتر است از ریمل مشکی برای میکاپ چشم هایتان استفاده نمایید.

کشیدن خط چشم برای چشم های گود
۷. در مرحله آخر در صورت عدم استفاده از پرایمر باید آرایش چشم هایتان را به کمک پودرهای آرایشی تثبیت کنید که این پودرهای تثبیت کننده باعث می شوند تا شما میکاپ چشم بدون نقص و زیباتری داشته باشید.

مدل میکاپ چشم گود سایه چشم گود

در این مطلب با ۷ مرحله ساده برای آرایش چشم گود آشنا شدید که امیدواریم با کمک این مراحل بتوانید چشم هایتان را به زیبایی میکاپ کنید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.