دسته ها
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

بیست مدل طراحی ناخن دخترانه شیک و جدید متناسب با مد روز

  • پرستو محمدی
  • ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
  • ۰

گاهی از ساده بودن لاک خود خسته میشوید و به دنبال روشهایی هستید که بدون نیاز به آرایشگر ناخن های خود را به بهترین نحوه بیارایید در این مقاله بیست عکس از زیبا ترین طراحی ناخن دخترانه با ایده های ساده و خلاقه آورده شده که میتوانید در این امر ازآن بهره بگیرید.

نتخنآرایش ناخن ها علاوه بر زیبایی گاهی به سلامت ناخن و دست ها کمک می کند. آرایش ناخن شامل چند بخش مانیکور و پدیکور ناخن ها ( که باید با رعایت تمام نکات ایمنی و وسایل ضد عفونی شده انجام شود)، لاک زدن ناخن و یا طراحی ناخن هاست.در این مقاله با مدل هایی از طراحی ناخن دخترانه آشنا خواهید شد.

بیست عکس از مدل های طراحی ناخن دخترانه شیک:

برای طراحی کردن ناخن ها فقط چند رنگ لاک، یک براق کننده ناخن و چند ابزار ساده برای کشیدن طرح و کمی حوصله و خلاقیت نیاز است . برای داشتن خلاقیت کافی است چند نمونه از عکس ها و مدل های طراحی ناخن را مشاهد کنید تا با ترکیب رنگ ها و مدل های آرایش ناخن آشنا شوید. برای طراحی ناخن بهتراست ابتدا فرم ناخن های خود را مرتب و منظم کنید اگر این کار را توسط مانیکور ناخن انجام انجام دهید بهتر است زیرا سلامت ناخن ها و پوست حفظ میشود. حال که ناخن ها به فرم دلخواه در آمدند لاک پایه را بزنید اگر میخواهید لاکتان تمیز و و بی نقض باشد از دو لایه ی نازک لاک استفاده کنید این روش به زودتر خشک شدن لاک ناخن ها نیز کمک میکند. حال می توانید با استفاده از ابزاری ساده مانند چسب نواری به کار خود نظم بدهید تا خطوط طراحیتان صاف و منظم باشد. برای گذاشتن نقطه ها و کشیدن برخی از طرح ها میتوانید از خلال دندان استفاده کنید. برای یک دست شدن سطح ناخن در انتها روی آن براق کننده ناخن بزنید تا زیبایی ناخن ها دوبرابر شود و از لب پر شدن لاک جلوگیری کند. عکس های زیر نمونه های جذاب طراحی ناخن دخترانه هستند

جدید ترین مدل های طراحی ناخن

جذاب ترین مدل های طراحی ناخن

طراحی ناخن شیک و جدید

طراحی ناخن دخترانه جذاب

طراحی ناخن زیبا و دخترانه

طراحی ناخن زیبا

طراحی ناخن دخترانه

طراحی ناخن شیک و جدید

طراحی ناخن شیک و متفاوت

عکس های زیر نمونه هایی از طراحی ناخن دخترانه هستند که با کمک چسب نواری طراحی شده اند شاید در دید اول سخت بنظر برسند ولی باکمی دقت متوجه میشوید که به راحتی میتوانید طراحی کنید و خطوطی صاف و تمیز بر روی ناخن هایتان ایجاد کنید.

آموزش طراحی ناخن

طراحی ناخن ساده و جذاب

طراخی ناخن ذخترانه و جذاب

طراحی ناخن دخترانه

طراحی ناخن اسپرت

عکس های زیر مدل هایی از طراحی ناخن دخترانه بسیار ساده و خلاقانه است که میتوانید از آنها ایده بگیرید.

طراحی ناخن اسپرت

طراحی ناخن ساده

طراحی ناخن ساده و دخترانه

طراحی ناخن ساده و شیک

طراحی ناخن خلاقانه

امیدواریم آموزش و عکس های طراحی ناخن دخترانه برایتان مفید بوده باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.