دسته ها
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

بیوگرافی علی رضوانی مجری جنجالی خارج از گود + عکس

  • فاطمه میرزایی
  • ۱۹ فروردین ۱۳۹۸
  • ۰

در این مطلب می توانید بیوگرافی علی رضوانی یکی از خبرنگاران جنجالی صدا و سیما را ملاحظه نمایید.

در بیوگرافی علی رضوانی می خوانید، وی متولد ۲۸ آذر ۱۳۶۳ در تهران و فارغ التحصیل لیسانس علوم ارتباطات است؛ رضوانی از جمله خبرنگاران بخش خبری ۲۰:۳۰ می باشد.

بیوگرافی و عکس های علی رضوانی

علی رضوانی در محله چیذر تهران به دنیا آمده است. وی زمانی که ۲۰ سال داشت به اصرار خواهرش که از کارمندان صدا و سیما است، در دوره های خبری صدا و سیما ثبت نام می کند؛ وی پس از شرکت در آزمون و نیز بعد از گذراندن دوره های آموزشی توانست جذب سازمان شود و به عنوان خبرنگار فعالیت کند. خودش در این مورد می گوید در باشگاه خبرنگاران یک دوره دیگر هم گذراندم، ابتدا برنامه ای و سپس قراردادی با تلویزیون همکاری کردیم.

بیوگرافی علی رضوانیعکس علی رضوانی

علی رضوانی قبل از حضور در حرفه خبرنگاری کونگ فو کار بوده است، تا جایی که به تیم ملی هم دعوت شده بود، اما ترجیح داد به دنبال علاقه اش برود.

بیوگرافی جالب علی رضوانیعکس و بیوگرافی علی رضوانی

رضوانی بیشتر در حوزه ورزشی فعالیت کرده است، گزارش های جنجالی وی در برنامه خارج از گود، درباره چهره های معروفی چون علی دایی، امیر قلعه نوعی، فرهاد مجیدی، کارلوس کی روش و همچنین امیر تتلو او را به شهرت رساند. او هم اکنون به همراه حمید امامی در برنامه بدون تعارف با چهره های سیاسی، فرهنگی و … به گفتگو می نشیند.

بیوگرافی خاص علی رضوانی

علی رضوانی به گفته خودش طرفدار هیچ تیمی نیست، اما انتشار عکسی از او در حال نشان دادن عدد شش و در کنار موسی سلامت طرفدار چند آتشه پرسپولیسی برای او حاشیه ساز شد.

بیوگرافی جامع علی رضوانیعلی رضوانی خبرنگار صدا و سیما

چندی پیش تصادف وحشتناکی برای علی رضوانی اتفاق افتاد که منجر به بستری شدنش شد، در زیر می توانید عکس هایی مربوط به عیادت برخی از خبرنگاران و ورزشکاران از وی را بینید.

بیوگرافی جدید علی رضوانیعیادت از خبرنگار ۲۰:۳۰

زندگینامه علی رضوانیعلی رضوانی و احمد رضا عابدزاده

بیوگرافی از علی رضوانیعیادت حمید سوریان از علی رضوانی

بیوگرافی کمتر دیده شده علی رضوانیعلی رضوانی و حمید استیلی

شنیده ها حاکی از آن است که علی رضوانی متاهل و همسرش نیز از همکاران وی در حوزه خبر می باشد، با این وجود عکسی از وی در این رابطه وجود ندارد. در ادامه می توانید بخشی دیگر از عکس های علی رضوانی را مشاهده نمایید.

بیوگرافی و عکس علی رضوانیتصویر علی رضوانی

بیوگرافی دیدنی علی رضوانیعلی رضوانی خبرنگار ۲۰:۳۰

بیوگرافی متفاوت علی رضوانیژست متفاوت علی رضوانی

بیوگرافی کامل علی رضوانیعلی رضوانی در حال تهیه گزارش    بیوگرافی و زندگینامه علی رضوانیگفت و گوی علی رضوانی با تی وی پلاس    بیوگرافی جدید و متفاوت علی رضوانیعلی رضوانی در کنار هوادار استقلالی

زندگینامه متفاوت و جدید علی رضوانیعلی رضوانی در کنار سردار جعفری

زندگینامه علی رضوانیعکس متفاوت و جدید علی رضوانی

زندگینامه علی رضوانی+عکسعکس علی رضوانی خبرنگار تلویزیون بیوگرافی علی رضوانی+عکسعلی رضوانی در یک مراسم  بیوگرافی علی رضوانیسلفی علی رضوانی

امیدواریم بیوگرافی علی رضوانی برای شما دوستان همیشگی آرگا جالب بوده باشد. در صورت تمایل می توانید با مراجعه به بخش عکس بازیگران با متنوع و جدیدترین عکس ها و اخبار پیرامون هنرمندان و افراد مشهور آشنا شوید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.