دسته ها
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

سفره عقد مذهبی با تزئینات ساده و زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

در این مطلب روش های خلاقانه برای تزیین و چیدمان سفره عقد مذهبی و ایرانی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم با الگوبرداری از این مدل ها بتوانید سفره عقد با دیزاین شیک و مناسبی را برای مراسم عقد خود طراحی کنید.

یکی از سفره های سنتی که در مراسم عقد پهن می شود و عروس و داماد برای گوش دادن به خطبه عقد بر سر این سفره می نشینند سفره عقد است. سفره عقد در انواع مدل و تزیینات مختلف نظیر سفره عقد مذهبی و سفره عقد جدید و شیک و … موجود است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی خود از تزیینات و چیدمانی جذاب برای سفره عقد استفاده کنید.

ایده هایی برای تزیین و چیدمان سفره عقد مذهبی

تزیین و چیدمان سفره عقد برای برگزاری مراسم عقد در بیشتر نقاط ایران رواج دارد بنابراین بهتر است شما قبل از برگزاری مراسم عقد ابتدا وسایل سفره عقد را آماده کنید سپس این وسایل را به زیبایی تزیین کنید و با دیزاینی خاص روی سفره عقد بچینید. توجه داشته باشید که روی سفره عقد شش ظرف با محتوای گردو و بادام و فندق و نبات و نان و تخم مرغ وجود دارد و شما می توانید هر یک از این اجزای مورد نیاز برای سفره عقد را با روش های ساده و یا پر کار تزیین کنید. روی سفره عقد علاوه بر ظرف هایی که ذکر شد شیرینی و نان و پنیر و سبزی و میوه و جام هایی از عسل و ماست نیز قرار داده می شود که هر یک از این اجزای سفره عقد دارای نمادی خاص هستند.
از دیگر اجزای ضروری و مهم برای چیدمان سفره عقد مذهبی می توان به قرآن و جانماز و گل سرخ و کله قند و آینه و شمعدان و نقل و سرکه اشاره کرد. توجه داشته باشید برای طراحی سفره عقد های مذهبی می توانید از انواع تزیینات ساده و یا پر کار استفاده کنید که هر یک از این مدل تزیینات زیبایی خاص و بی نظیری را به سفره عقد شما می بخشند.

تزیین سفره عقد با تور
در ادامه این مطلب تصاویری از انواع تزیینات ساده و شیک سفره عقد ایرانی و مذهبی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل تزیینات با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

سفره عقد زیبا و مذهبی

تزیین زیبا سفره عقد

چیدمان سفره عقد مذهبی

سفره عقد شیک و مذهبی

نورپردازی سفره عقد مذهبی

تزیین و چیدمان سفره عقد

نورپردازی زیبا و شیک سفره عقد

طراحی سفره عقد زیبا و مذهبی

سفره عقد زیبا و مذهبی

سفره عقد ساده و مذهبی

چیدمان سفره عقد

سفره عقد شیک و زیبا

تزیین شیک و کاربردی سفره عقد

سفره عقد با تزیینات ساده و مذهبی

تزیین زیبا سفره عقد

تزیین سفره عقد با گل

سفره عقد

تزیین شیک و خلاقانه سفره عقد ایرانی و مذهبی

تزیین زیبا و شیک سفره عقد

تزیینات زیبا و جالب سفره عقد

سفره عقد شیک و ساده

سفره عقد با تزیینات زیبا و مذهبی

سفره عقد مذهبی و ساده

تزیینات زیبا و جالب برای سفره عقد

تزیین زیبا و جالب سفره عقد

دیزاین شیک و جالب سفره عقد

تزیینات ساده و جالب برای سفره عقدهای مذهبی

تزیینات زیبا و جالب برای سفره عقد

تزیین شیک و خلاقانه سفره عقد سنتی و مذهبی

تزیین سفره عقد با گل

سفره عقد مذهبی

سفره عقد شیک و مذهبی با تزیینات جالب

برای تزیین سفره عقد و چیدمان سفره عقد روش های زیادی وجود دارد که شما می توانید با توجه میزان بودجه و هزینه ای که برای طراحی سفره عقدتان در نظر گرفته اید از بین این مدل های متنوع چیدمان و تزیینی شیک را برای سفره عقدتان انتخاب کنید. در این مطلب مدل هایی از سفره عقد مذهبی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.