دسته ها
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

معرفی مکان های دیدنی گرگان که در سفر به این شهر نباید از دست بدهید

  • سمیه نیک فرجام
  • ۶ مرداد ۱۳۹۷
  • ۰

مناطق شمالی کشور ایران دارای جاذبه های ویژه ای است که توجه بسیاری از گردشگران را به سمت خود می کشاند شهر زیبای گرگان در منطقه شما کشور قرار دارد و طبیعت های خاصی در این شهر وجود دارد مکان های دیدنی گرگان بسیار بوده که در گوشه کنار آن شاهد این زیبایی ها هستیم.

وجود تنوع و گوناگونی های زیاد در شهر گرگان و داشتن طبیعتی ویژه از ویژگی های مهم این شهر دیدنی است مکان های دیدنی گرگان آنقدر متنوع و جذاب است که حتی در مناطقی با داشتن طبیعت ساده می تواند تجربه یک روز خوب و دلنشین را در اختیار شما قرار دهد و طعم لذت یک سفر واقعی را به شما خواهد داد.

طبیعت سرسبز گرگان

مکان های دیدنی گرگان با طبیعتی بکر:

در شهر دیدنی گرگان طبیعت زیبای جنگل ها، شوره زارها، دریاچه ها، رودخانه ها، مزارع کشاورزی و تالاب ها جلوه ویژه ای به این شهر گردشگری داده است در ادامه بیشتر با جاذبه های گردشگری گرگان آشنا خواهید شد.

ناهارخوران گرگان

 منطقه ناهارخوران:

در این منطقه که در ۴ کیلومتری از شهر گرگان واقع شده است می توان از امکانات مختلف موجود در این منطقه و طبیعت سر سبز و زیبای آن استفاده کرد در ناهار خوران مکان های مختلف تفریحی با امکانات رفاهی در اختیار مسافران قرار داده می شود.

منطقه گردشگری گرگان

جنگل  سرسبز النگدره:

در این جنگل که به عنوان مکان های دیدنی گرگان شناخته می شود گونه های مختلفی از درختان وجود دارد که طبیعت آن را خاص کرده است همچنین در این جنگل رودخانه ای به همراه چند چشمه سرازیر است که در کل پارک امتداد دارد.

روستایی در گرگان

 منطقه سردانسر:

طبیعت زیبای سردانسر می تواند تجربه یک زندگی ساده با سنت های قدیم را برای شما تداعی کند برای دیدن منظره زیبای این منطقه از روستاهای سرسبز و چشمه های جوشان عبور می کنید که دیدن آن خالی از لطف نیست.

مکان های دیدنی گرگان

جنگل زیبای توسکستان:

این جنگل سر سبز در ۴۰ کیلومتری از شهر گرگان قرار گرفته است در طول مسیر شاهد جاده های پر پیچ و خم خواهید بود که در زمستان پوشیده از برف است و در تابستان طبیعتی سرسبز با هوای خنک و مطبوع دارد.

دریاچه گرگان

دریاچه توشن:

این دریاچه در ۵ کیلومتری از شهر گرگان واقع شده است و در این دریاچه وجود ماهی ها به همراه سد بسیار زیبا و دیدنی است این مکان با امکانات مناسب آن مکان خاصی برای ماهی گیری خواهد بود.

آبشار دیدنی گرگان

آبشار شصت کلاته:

از دیگر مکان های دیدنی گرگان می توان به آبشار شصت کلاته اشاره کرد که در جنگل کلاته و در کوه قل بلاق قرار گرفته است این آبشار هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند.

آبشاری در گرگان

آبشار نومل:

این آبشار بزرگ در منطقه ای بکر قرار گرفته است و دارای ارتفاع ۳۰ متر است در اطراف این آبشار می توانید طبیعت زیبای جنگل های چهل گیسو واقع در روستای نومل را مشاهده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.