دسته ها
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

تصاویر مدل لباس مجلسی مدرن و جدید

  • مرضیه شاکری
  • ۲۶ مهر ۱۳۹۴
  • ۰

مجموعه مدل لباس مجلسی زیبا و جدید، مطابق با سلیقه های مختلف و تنوع در رنگ و طرح های مختلف که برای شما عزیزان در این مقاله گردآوری کرده ایم را به نمایش خواهیم گذاشت تا بتوانید از مدل های آن الگوبرداری کنید.

پیراهن های مجلسی یکی از لباسهای متعددی است که خانم ها در کمد لباسشان دارند و اغلب علاقه دارند تا مدل های مختلفی را داشته باشند که بتوانند تنوع را در آنها احساس کنند. در این مقاله ما مدل های متنوعی از لباسهای  مجلسی را برای شما عزیزان به نمایش خواهیم گذاشت.

انواع زیبا از مدل لباس مجلسی جذاب و مدرن:

در مقاله مدل لباس مجلسی، همراه ما باشید تا اطلاعاتی مفید و کاربردی در خصوص انتخاب مدل پیراهن  مناسب را برای شما عزیزان بازگو کنیم، به علاوه قصد داریم که انواع مختلفی از لباسهای شب شیک و جدید را برایتان به نمایش بگذاریم. پس مشاهده این مطلب را از دست ندهید.

از آنجایی که اکثر خانم ها اغلب در دنیای مد این روزها و در انتخاب پیراهن های مجلسی مناسب خودشان دچار سردرگمی و استرس می شوند و این استرس گاها موجب می شود تا وسواس خاصی نسبت به این موضوع پیدا کنند، ما نکاتی را در خصوص انتخاب پیراهن مناسب بازگو می کنیم تا شما نیز دچار مشکلاتی از این قبیل نشوید.

نکاتی در رابطه با انتخاب پیراهن مجلسی مناسب:

نکته اول:

در درجه اول باید بفهمید که چه شاخصه هایی در اندام شما هست که موجب زیبایی شماست و اطرافیانتان از آنها به عنوان یک مشخصه خوب یاد می کنند. پس از آن باید لباسی را انتخاب کنید که این مشخصه را نمایان تر می کند تا موجب شود که شما جذابیتی بیش از پیش پیدا کنید. به عنوان مثال اگر تصور می کنید که کمر باریک هستید و این کمر باریک بودن شما را جذاب کرده باید لباسی را انتخاب کنید که این مشخصه ظاهری شما را قوت بخشد. و بالعکس، در عین حالی که لباس شما نقاط قوت شما را نمایان می کند باید نقاط ضعفتان را بپوشاند.

فرض کنید که خانمی هستید با اندامی زیبا اما بر فرض دستانی لاغر و نحیف دارید و این باعث می شود که شما جذابیت خودتان را از دست بدهید، بنا بر این مدل لباس مجلسی، که باید انتخاب کنید، می بایست لباسی باشد که در عین حال که اندامتان را نمایان کرده دارای آستین باشد تا لاغری دستانتان را پنهان کند.

انواع جذاب از لباس های مجلسی انواع مدرن از لباس های مجلسی انواع شیک از لباس های مجلسی انواع جدید از لباس های مجلسی انواع زیبا از لباس های مجلسی لباس های مجلسی جذاب لباس های مجلسی مدرن مدل لباس مدرن مجلسی مدل لباس جذاب مجلسی لباس های مجلسی زیبا

نکته دوم:

بسیاری از اصطلاحات عامیانه وجود دارند که می گوید، لباس نباید شما را بپوشد بلکه شما باید لباس را بپوشید، این به این معنی است که شما باید روی لباس خود کنترل و مدیریت داشته باشید به گونه ای که لباس شما بیشتر از خود شما به چشم نیاید. برای مثال اگر اندامی ریز دارید نباید مدل لباس هایی رنگارنگ و طرح دار بپوشید که در آن دیده نشوید . باید لباسی مجلسی را انتخاب کنید که ساده و در عین حال جذاب باشد ولی نه به اندازه ای که بیشتر از شما جلب توجه کند و تمام حواس ها را به خود جلب کند. باید شما بیشتر از لباستان در معرض توجه باشید.

لباس های مجلسی جدید لباس های مجلسی شیک مدل لباس شیک مجلسی مدل لباس جدید مجلسی مدل لباس زیبای مجلسی لباس مجلسی جذاب لباس مجلسی مدرن لباس مجلسی شیک لباس مجلسی جدید لباس مجلسی زیبا

با توجه به نکاتی که گفته شد، حال به راحتی می توانید لباسی را که در خور و شایسته شماست انتخاب کنید و مطمئن باشید که جذابیتی بی نظیر به شما خواهد بخشید. امیدواریم که از بخش مدل  لباس مجلسی لذت برده باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.