دسته ها
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲

محبوبیت اندروید در میان کاربرانش نسبت به اپل بیشتر است

  • نرگس کوهستانیان
  • ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
  • ۰

محبوبیت اندروید در بین کاربرانش نسبت به اپل گسترده تر است. طبق پژوهش و آماری که انجام شده است درصد وفاداری به اندروید 91 است این در حالیست که برند اپل از 86 درصد برخوردار است. دلیل این امر این است که اندروید دامنه گسترده تری دارد و هر فردی با هر توان مالی می تواند آن را خریداری کند و نیز اطلاعات خود را در صورت لزوم به گوشی دیگر منتقل کند.

طبق تحقیقات صورت گرفته محبوبیت اندروید در بین کاربرانش نسبت به اپل بیشتر است. این اخبار جدیدی است که نظر بسیاری از کاربران این دو برند را به خود جلب می کند.

گفته می شود افرادی که اندروید را استفاده می کنند اکثریت به استفاده از این برند  وفا دارند. بسیاری از کاربران اپل ناآگاه به آن علاقه مند می شوند.

گروه تحقیقات Consumer Intelligence Research Partners به این نتیجه رسیدند که از سال 2016 کاربران اندروید به آن علاقه مند مانده اند.

 

محبوبیت اندروید در بین کاربرانش نسبت به اپل

 

  •  مبل و میز
  •  آرون گروپس

این وفاداری برای اندروید 91 درصد و برای اپل 86 درصد است.

گفته می شود دامنه دستگاه های اندرویدی گسترده تر از اپل است. اپل کیفیتش عالی است و قیمتش بیشتر از اندروید است. این در حالی است که هر فردی با هر سطح از توانایی مالی می تواند اندروید استفاده کند و از طرفی اطلاعات گوشی قابل انتقال به گوشی دیگر هستند اما اپل این چنین نیست.

 

محبوبیت اندروید در بین کاربرانش نسبت به اپل

منبع : آرگا


مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *