دسته ها
پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

مدل های آرایش صورت با پوست سفید و فوت و فن های جذاب تر شدن شما

  • ندا خوشرو
  • 19 مارس 2018
  • ۰

در این مطلب انواع مدل آرایش صورت با پوست سفید را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها صورتتان را به زیباترین شکل ممکن میکاپ کنید.

داشتن پوست سفید و روشن آرزوی اغلب خانم ها است بنابراین بهتر است اگر شما پوست سفید و شادابی دارید از مدل آرایش های مناسب استفاده کنید تا چهره ای جذاب و متفاوت تر داشته باشید. آرایش صورت با پوست سفید تا حدودی دشوار است و بهتر است خانم هایی که دارای پوستی سفید و روشن هستند در هنگام میکاپ صورتشان به نکاتی توجه کنند تا آرایش صورت آن ها بدون نقص تر به نظر برسد. 

آرایش صورت برای رنگ پوست های مختلف با یکدیگر متفاوت است به طور مثال خانم ها با رنگ پوست سبزه نباید از مدل آرایش صورت برای پوست روشن و سفید استفاده کنند زیرا این مدل ها مختص افراد با رنگ پوست روشن است. مدل آرایش با پوست سبزه با مدل های آرایش با پوست سفید و روشن متفاوت است.

آرایش صورت با پوست سفید و روشن

مدل های جدید آرایش صورت با پوست سفید

خانم هایی که دارای پوست سفید هستند باید در هنگام میکاپ کردن صورت خود از کرم پودری مناسب استفاده کنند. کرم ضد آفتاب ساده و طبیعی برای روشن کردن پوست های سفید انتخاب مناسبی است و شما می توانید بعد از استفاده از کرم ضد آفتاب ساده از کرم پودرهای دو درجه تیره برای ایجاد سایه روشن روی پوست خود استفاده کنید که این کار باعث ایجاد کانتورینگ روی پوست صورت شما می شود و باعث می شود تا چهره و رنگ پوستتان طبیعی تر به نظر برسد.

مدل آٰرایش صورت با پوست روشن مدل میکاپ صورت با پوست روشن آرایش صورت با پوست سفید مدل میکاپ صورت برای پوست روشن مدل آرایش صورت
در آرایش صورت با پوست سفید بخش آرایش چشم ها دارای اهمیت زیادی است بنابراین بهتر است از سایه های رنگی نظیر آبی و صورتی و سبز برای میکاپ چشم هایتان استفاده کنید همچنین بهتر است برای کشیدن خط چشم از خط چشم های براق و خط چشم ها با رنگ سیاه و قهوه ای و سفید و زغالی استفاده کنید تا زیبایی چشم هایتان چند برابر شود.

مدل میکاپ صورت برای پوست روشن مدل آرایش صورت شیک و زیبا مدل آرایش صورت با پوست سفید مدل آرایش صورت با پوست روشن و سفید مدل آرایش صورت زیبا و شیک مدل آرایش پوست روشن میکاپ صورت شیک و زیبا
رنگ رژلب و رنگ رژگونه تاثیر زیادی روی جذابیت میکاپ صورت شما دارد. رژلب ها با رنگ قرمز و صورتی و قرمز آلبالویی برای افراد با رنگ پوست سفید و روشن می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند همچنین بهتر است خانم ها با رنگ پوست سفید از رژگونه های روشن نظیر هلویی و صورتی و برنزی برای میکاپ صورت خود استفاده کنند.
توجه داشته باشید که بهتر است خانم هایی که رنگ پوست سفید و روشن دارند از مدل آرایش های غلیظ و سنگین استفاده نکنند زیرا این مدل آرایش ها باعث می شود تا آرایش صورت شما غیر طبیعی به نظر برسد.

مدل میکاپ صورت با پوست روشن آرایش صورت شیک و جذاب مدل میکاپ صورت مدل آرایش صورت زیبا و جدید آرایش صورت شیک و خاص آرایش صورت شیک و متفاوت مدل آرایش جدید و زیبا مدل میکاپ صورت شیک و متفاوت میکاپ صورت شیک و متفاوت

هر مدل میکاپی برای هر رنگ پوستی مناسب نیست بنابراین بهتر است خانم ها از مدل آرایش هایی استفاده کنند که برای رنگ پوست آن ها مناسب است. در این مطلب با انواع مدل آرایش صورت با پوست سفید آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل آرایش صورت کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open

علی بابا