دسته ها
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

ایده های جدید برای ساخت وسایل تزیینی با ماکارونی فرمی و ساده

  • یلدا محمدی
  • ۱۵ مرداد ۱۳۹۴
  • ۰

آموزش ساخت وسایل تزیینی با ماکارونی های فرمی و ساده و استفاده از انواع ماکارونی در ساخت دکوری با روش های ساده به مدل های جدید و زیبای این نوع وسایل تزیینی

ساخت وسایل تزیینی با ماکارونی فرمی و ساده و ساخت انواع دکوری با ماکارونی با روش هایی ساده و خیلی راحت در منزل که با انجام آن علاوه بر استفاده از ابتکارات جدید و خلاقانه صاحب وسایل تزیینی زیبا و متفاوتی خواهید شد. در ادامه آموزش ساخت این نوع وسایل تزیینی زیبا را ببینید.

ساخت وسایل تزیینی با ماکارونی های مختلف:

ساخت وسایل تزیینی با ماکارونی فرمی و ساده کار بسیار راحت و جذابی است که به کمک کمی چسب به اشکال مختلف انجام می شود. برای ساخت این نوع وسایل تزیینی میتوانید از انواع ماکارونی ها باقیمانده در بسته استفاده کرد و انجام کار به دو روش صورت میگیرد. در روش اول که کار راحت تر است، میتوانید ظرف ساده ایی انتخاب کرده و روی آن را با انواع ماکارونی تزیین کنید. برای تهیه این مدل میتوان از ماکارونی های ساده و یا فرمی استفاده کرد و آنها را به صورت دلخواه روی ظرف مورد نظر چسباند و بعد از اطمینان از خشک شدن چسب روی آنرا اسپری کرد، انتخاب رنگ اسپری کاملا سلیقه ایی است ولی در این میان رتگهای طلایی و نقره ایی کاربرد بیشتری دارند.

ساخت وسایل تزیینی با ماکارونی

  •  سپهر چوب
  •  اصل جنس

وسایل تزیینی با ماکارونی

وسایل تزیینی با ماکارونی

ساخت وسایل تزیینی با ماکارونی

برای ساخت وسایل تزیینی با ماکارونی روش دیگری هم وجود دارد که احتیاج به دقت و توجه بیشتر و صرف زمان طولانی تری دارد. برای انجام اینکار طرح مورد نظر را در ذهن مجسم کرده و بعد با ماکارونی های موجود آنرا بسازید. شاید در ابتدا کاری دشواری به نظر برسد ولی با کمی دقت و توجه میتوانید وسایل تزیینی متفاوت و زیبایی تهیه کنید. در این روش به خاطر همرنگ بودن ماکارونی ها استفاده از اسپری رنگ الزامی نیست و کاملا سلیقه ایی است.

وسایل تزیینی با ماکارونی

ساخت کاردستی

ساخت دکوری با ماکارونی

در ادامه چند مدل دیگر از انواع وسایل ساخته شده با ماکارونی را میبینید که میتوانند ایده های خوبی برای کار شما باشند.

ساخت دکوری با ماکارونی

ساخت وسایل تزیینی

ساخت کاردستی با ماکارونی

کاردستی با ماکارونی ساده

ساخت ماشین با ماکارونی

ساخت دکوری با ماکارونی

امیدوارم این آموزش مورد پسند شما واقع شده باشد و ایده های خوبی برای ساخت وسایل تزیینی با ماکارونی گرفته باشید. برای مشاهده آموزش های بیشتر به بخش هنر در خانه مراجعه کنید. موفق باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.