دسته ها
سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

مدل تاپ گیپور جدید و زیبا با طرح های جذاب زنانه و دخترانه

  • ندا خوشرو
  • ۸ بهمن ۱۳۹۶
  • ۰

مدل تاپ گیپور زنانه و دخترانه از انواع تاپ های مجلسی و شیک است و شما می توانید این مدل تاپ را برای پوشیدن در مهمانی ها و مجالس کوچک با دامن و یا شلوار مناسبی بپوشید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید.

تاپ از انواع مدل لباس های پرطرفدار و زیبا در بین خانم ها است که این مدل لباس در انواع طرح و رنگ های مختلف موجود است و شما می توانید در مکان های مختلف نظیر مهمانی ها و دورهمی های کوچک و باشگاه و منزل و … از این مدل لباس استفاده کنید. در ادامه این مطلب انواع مدل تاپ گیپور مجلسی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند. 

در دوخت تاپ های زنانه و دخترانه از پارچه های مختلفی نظیر ریون و حریر و گیپور و …. استفاده می شود که هر کدام از این مدل تاپ ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

مدل تاپ و شلوارک گیپور

مدل تاپ گیپور زیبا و شیک

مدل تاپ ریون و مدل تاپ حریر و مدل تاپ گیپور از انواع مدل تاپ های مجلسی هستند و این مدل تاپ های زنانه و دخترانه در انواع طرح های مختلف موجود می باشند و شما می توانید با توجه به فرم اندام خود از بین این مدل های متنوع تاپ زیبا و شیکی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

  •  گالری اسپیناس

مدل تاپ مجلسی دخترانه

طرح های تاپ گیپور زنانه

پارچه های گیپور از انواع پارچه هایی هستند که به خاطر جذابیت خاص شان اغلب در دوخت لباس های مجلسی به کار برده می شوند. تاپ گیپور زنانه از انواع مدل تاپ های پرطرفدار و شیک در بین خانم ها است و شما می توانید این مدل تاپ را در مجالس و مهمانی های مختلف با دامن و شلوارک و شلوار گیپور بپوشید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسد.
مدل تاپ گیپور در انواع مدل های بندی و بدون بند و نیم تنه موجود هستند که بهتر است با توجه به فرم اندام و وسایر ویژگی های ظاهری خود از بین این مدل های متنوع تاپ زیبایی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل تاپ کار شده با گیپور

مدل تاپ مشکی گیپور

مدل تاپ زیبا و شیک گیپور

مدل تاپ زنانه گیپور

مدل تاپ و دامن مجلسی گیپور

مدل تاپ و دامن گیپور زنانه

مدل تاپ گیپور

مدل تاپ و دامن مجلسی

مدل تاپ نیم تنه گیپور

مدل تاپ نیم تنه مجلسی

مدل تاپ و دامن گیپور

مدل تاپ زنانه گیپور شیک و جدید

مدل تاپ دخترانه

مدل تاپ مجلسی گیپور

مدل تاپ و دامن گیپور زیبا و مجلسی

مدل تاپ سفید گیپور

مدل تاپ مشکی و شیک دخترانه

مدل تاپ مشکی و شیک زنانه

مدل های تاپ گیپور دخترانه

تاپ گیپور در انواع رنگ های مختلف موجود است و اگر شما تمایل دارید ظاهر و تیپی متفاوت داشته باشید بهتر است در انتخاب رنگ این تاپ های زنانه و دخترانه نیز حساسیت لازم را به خرج دهید. در انتخاب رنگ تاپ دخترانه گیپور و مجلسی بهتر است به چاقی و لاغری اندام و رنگ پوست خود توجه کنید تا بتوانید از بین مدل ها و رنگ های شیک و متنوع تاپ با تن پوش زیبایی را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل تاپ گیپور مجلسی

مدل تاپ سفید و شیک گیپور

مدل تاپ دخترانه

مدل تاپ سفید و مجلسی گیپور

مدل تاپ مشکی گیپور

مدل تاپ و دامن مشکی مجلسی

مدل تاپ زیبا و شیک گیپور

مدل تاپ مجلسی دخترانه

مدل تاپ مشکی

مدل تاپ شیک و جذاب دخترانه

مدل تاپ و شلوار گیپور

مدل تاپ و شلوار دخترانه مجلسی

مدل تاپ و دامن مجلسی

مدل تاپ و دامن شیک مجلسی

مدل تاپ و دامن مجلسی گیپور

در این مطلب از دنیای مد مجله اینترنتی آرگا با انواع مدل تاپ گیپور مجلسی آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مدل تاپ شیکی را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.