دسته ها
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

دکوراسیون دفتر کار مدرن و زیبا با چندین طراحی متفاوت

  • نرگس بستگان
  • ۳ خرداد ۱۳۹۷
  • ۰

اگر به دنبال تغییر دکوراسیون دفتر کار خود هستید این مقاله را از دست ندهید و با جدیدترین و مدرن ترین طراحی دکوراسیون های دفاتر کاری مختلف آشنا شده و با الگوبرداری از این تصاویر بهترین دکوراسیون داخلی را انتخاب نمایید.

دکوراسیون دفتر کار بر پایه چندین اصل ثابت طراحی می شوند که القای حس مثبت و انرژی متعادل در صدر آنها قرار دارد، از این رو قصد داریم در این مقاله به بررسی نکات مهم اساسی برا طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار بپردازیم و جدیدترین تصاویر مربوط به دکوراسیون های موفق برای دفتر کار و شرکت ها را معرفی نماییم.

دکوراسیون دفتر کار اداری شیک و خاص

بر اساس مطالعات و تحقیقات به عمل آمده محیط کار بر رضایتمندی نیروی انسانی یکی از مهم ترین مشغله های فکری مدیران است، زیرا رضایتمندی از محیط کاری باعث انجام بهتر وظایف و ارائه خدمات می گردد. محیط کاری انسان همانند خانه دوم او می باشد و چه بسا انسان های زیادی که بیشترین تایم روزانه خود را در محیط کارشان می گذرانند، بنابراین بدیهی است که محیط کاری نیز مانند خانه برآورده کننده نیاز های روحی و روانی شخص باشد، تا آنها ضمن کسب درآمـــد و ارتقای سطح دانش و مهارت حرفه ای خود به خدمتی صادقانه و موثر بپردازند. بر این اساس توجه زیادی به دکوراسیون دفتر کار می شود و مطمئنا انتخاب بهترین و موفق ترین دکوراسیون اداری برای دفتر کار ملاک مهمی برای مدیران موفق خواهد بود.

6 نکته اساسی برای دکوراسیون داخلی دفتر کار

  1. رنگ مناسب: رنگ محیط کار تاثیر زیادی بر روحیه کارکنان دارد. بنابراین باید متناسب با فعالیت کاری آن دفتر برای دکوراسیون و دیوار ها رنگی مناسب و الهام بخش استفاده شود.
  2. نور و روشنایی: نور محیط باید به اندازه ای باشد که چشم را خسته نکند بی شک کار زیاد با کامپیوتر و یا مطالعه زیاد اگر در نوری نامناسب باشد باعث خستگی چشم و فرد می شود، بنابراین در دکوراسیون دفتر کار نورپردازی مناسب از عوامل مهم و کلیدی است.
  3. مبلمان مناسب: انتخاب مبلمان مناسب یک ضرورت است زیرا بیشتر اوقات کاری پشت میز می گذرد بنابراین باید از یک میز و صندلی مناسب استفاده شود.
  4. قفسه و فایل: لازم است در هر اتاق هر شخص برای خود قفسه و یا فایلی شخصی داشته باشد تا با مرتب کردن و نگهداری از وسایل از شلوغی و هرج و مرج اتاق و میز کارش جلوگیری کند و راحت تر به کارهایش رسیدگی کند.
  5. زیباسازی دیوار ها: یک دیوار ساده می تواند همه را کسل کند، می توان با استفاده از چند قاب عکس و یا نقاشی محیطی حرفه ای داشته باشید، چند ایده خلاقانه می تواند احساس آرامش و نشاط را در محیط کار به شما ببخشد.
  6. تزئینات: استفاده از تنگ ماهی گلدان های گل و یا قاب عکس خانوادگی، آثار هنری و تابلوهای نقاشی به شما کمک می کند تا محیط خشک و جدی محیط اداری را تغییر دهید.

عکس های دکوراسیون و دیزاین دفتر کار اداری

در طراحی دکوراسیون برای دفتر کار همانند طراحی داخلی شعب بانک و مکان های اداری مختلف، سعی می شود فضا به گونه ایی طراحی گردد که بهترین کارایی را برای کارمندان و همچنین ارباب رجوع داشته باشد. در ادامه با نمونه هایی از انواع طراحی دکوراسیون برای دفتر کار آشنا می شوید که هر یک از این تصاویر می توانند الگویی در جهت طراحی ایده آل باشند.

دکوراسیون دفتر کاردکوراسیون داخلی دفتر کار

دکوراسیون اداریچیدمان دفتر کار کوچک

طراحی داخلی دفتر کار اداری

دکوراسیون دفتر کاردیزاین دفتر کار ایرانی

دکوراسیون داخلی دفتر کار

طراحی دکوراسیوندکوراسیون شرکت و دفتر کار

دکوراسیون جدید برای دفتر کار

دکوراسیون دفتر کار کوچکدکوراسیون داخلی دفاتر کار ایرانی

طراحی دکوراسیون برای دفتر کار

دکور دفتر کار زیبا و خاص

دکور دفتر کار با ایده های فانتزی و ساده

دکوراسیون مدرن دفتر کار

دفتر کار شیک و زیبای ایرانی

دکوراسیون اداریطرحی و دیزاین دفتر کار و شرکت

دکوراسیون داخلی دفتر کار اداری

در این مطلب سعی کردیم شما عزیزان را با نکات و تصاویری از دکوراسیون دفتر کار آشنا نماییم، امیدواریم از تماشای گالری عکس های طراحی دکوراسیون یک محیط کاری و مطالعه نکات طلایی برای داشتن یک دکوراسیون شیک و مدرن در دفتر کار نهایت لذت و استفاده را برده باشید. در صورت تمایل به آشنایی با دیگر طراحی های خاص و متفاوت در این زمینه بر روی دکوراسیون اداری مجله آرگا کلیک نموده و از دیگر مقاله های منتشر شده در این زمینه دیدن نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.