دسته ها
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

مدل تونیک کتان با طرح های اسپرت و بسیار زیبا

  • ندا خوشرو
  • ۶ مهر ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب انواع مدل تونیک کتان دخترانه و زنانه با جدیدترین طرح های کوتاه و بلند مد سال را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

مدل تونیک کتان از انواع مدل تونیک های شیک و زیبا است و شما می توانید از این مدل تونیک در مهمانی های کوچک و یا دورهمی های خانوادگی استفاده کنید همچنین تونیک زنانه و دخترانه کتان در انواع رنگ های روشن و تیره موجود است که انتخاب رنگ تونیک به سلیقه شخصی و فرم اندام شما بستگی دارد. 

مدل تونیک لی و تونیک کتان از انواع مدل تونیک های اسپرت هستند که اغلب خانم های جوان تمایل دارند از این مدل تونیک های شیک و زیبا استفاده کنند و اگر شما تمایلی دارید ظاهر و تیپی اسپرت داشته باشید این مدل تونیک ها می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

مدل تونیک زیبا و شیک کتان

مدل تونیک کتان زنانه و دخترانه با جدیدترین طرح های مد سال

تونیک کتان در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین این طرح های متنوع تونیک با تن پوش زیبایی را برای پوشیدن انتخاب کنید. مدل تونیک کتان زنانه و دخترانه همچنین رنگ های متنوعی دارد و اگر شما تمایل دارید ظاهر و فرم اندام تان شیک و جذاب تر به نظر برسد بهتر است رنگ این مدل تونیک ها را با توجه به لاغری و چاقی اندام خود انتخاب کنید. تونیک های کتان رنگ روشن برای خانم هایی که دارای اندامی لاغر و متناسب هستند می توانند انتخاب مناسبی باشند همچنین خانم ها با این فرم اندام می توانند درصورت تمایل از تونیک های کتان با رنگ تیره نیز استفاده کنید.
مدل تونیک های کتان رنگ تیره برای خانم هایی که دارای اندامی درشت و چاق هستند انتخاب مناسبی می باشند و بهتر است خانم ها با این فرم اندام از رنگ های تیره استفاده کنند تا اندام آن ها لاغرتر به نظر برسد.

مدل تونیک زیبا و زرد دخترانه

در ادامه توجه شما را به چند مدل تونیک اسپرت و مجلسی کتان جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها تونیک زیبا و شیکی را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل تونیک مشکی دخترانه

مدل تونیک مجلسی کره ای

مدل تونیک اسپرت دخترانه

مدل تونیک اسپرت دخترانه با پارچه کتان

مدل تونیک سبز اسپرت

مدل تونیک اسپرت کتان

مدل تونیک راه راه کتان

مدل تونیک راه راه اسپرت

مدل تونیک کتان زیبا و جذاب

مدل تونیک اسپرت و شیک دخترانه

مدل تونیک سورمه ای دخترانه

مدل تونیک کتان دخترانه

مدل تونیک زیبا و جذاب دخترانه

تونیک دخترانه کتان

مدل تونیک دخترانه بلند

تونیک دکمه دار و اسپرت دخترانه

مدل تونیک کتان زنانه

مدل تونیک زنانه اسپرت با پارچه کتان

مدل تونیک راه راه کتان

مدل تونیک راه راه دخترانه کتان

مدل تونیک دخترانه کتان

مدل تونیک کره ای کتان

مدل تونیک قرمز کتان

مدل تونیک بلند زنانه کتان

در این مطلب انواع مدل تونیک با پارچه کتان شیک و جدید را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.