دسته ها
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

مدل لباس بارداری ایرانی جدید با طرح های بسیار زیبا

  • ندا خوشرو
  • 6 سپتامبر 2017
  • ۰

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل لباس بارداری ایرانی کوتاه و بلند آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها لباس های بارداری با تن پوش زیبایی را برای خود انتخاب کنید.

بارداری از زیباترین مراحل در زندگی خانم ها است و در این دوران با توجه به اینکه بدون فرم و شکل خود را از دست می دهد و تغییرات فیزیکی در بدن ایجاد می شود بهتر است خانم ها از مدل لباس بارداری ایرانی نرم و راحتی استفاده کنند تا در هنگام پوشیدن لباس احساس راحتی داشته باشند و سلامت خود و جنین شان حفظ شود. 

مدل لباس بارداری در انواع طرح های لباس بارداری راحتی و لباس بارداری مجلسی موجود است و شما می توانید با توجه به مکانی که قرار است لباس را بپوشید طرح و رنگ آن را انتخاب نمایید.

لباس بارداری ایرانی کوتاه

مدل لباس بارداری ایرانی با جدیدترین طرح های مد سال

پوشیدن لباس بارداری با کیفیت و طراحی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است و بهتر است خانم ها در دوران بارداری خود لباسی را انتخاب کنند که علاوه بر زیبایی دارای کیفیت عالی و طرح و رنگ مناسبی باشد. در ادامه انواع مدل لباس بارداری ایرانی کوتاه و بلند را مشاهده خواهید کرد.

مدل لباس بارداری شیک بارداری

مدل لباس بارداری کوتاه ایرانی

اگر طرح و رنک و مدل لباس بارداری ایرانی را به درستی انتخاب کنید شیک پوش و جذاب تر به نظر می رسید و علاوه بر این پوشیدن لباسی شیک و در عین راحت در دوران بارداری باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود. توجه داشته باشید که لباس های سبک و راحت در دوران بارداری مناسب تر هستند و خانم ها باید در این دوران حساس از پوشیدن لباس های تنگ و چسبان خودداری کنند.

مدل لباس بارداری شیک و جدید

پیراهن بارداری شیک و سفید

مدل لباس بارداری طرح دار

لباس بارداری طرح دار و زیبا

مدل لباس بارداری ایرانی کوتاه و شیک

پیراهن بارداری شیک و کوتاه

مدل لباس بارداری کوتاه

مدل پیراهن مخصوص بارداری

مدل پیراهن بارداری شیک و کوتاه

مدل لباس کوتاه حریر مخصوص بارداری

مدل لباس بارداری طرح دار و زیبا

مدل پیراهن گلدار بارداری

مدل لباس بارداری طرح دار
مدل پیراهن خاص و شیک بارداری

شما می توانید در این دوران از انواع مدل لباس های مختلف با طرح سنتی و جدید و … استفاده کنید. اگر تمایل دارید در دوران بارداری خوش تیپ تر به نظر برسید بهتر است مدل لباس های بارداری کوتاه و بلندی را انتخاب کنید که شکم شما را می پوشاند. انتخاب رنگ لباس بارداری نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر شما تمایل دارید اندام تان ظریف و متناسب تر به نظر برسد بهتر است از مدل لباس بارداری ها با رنگ تیره استفاده نمایید که انتخاب رنگ کاملا سلیقه ای است و بهتر است با توجه به رنگ پوست خود از بین رنگ های متنوع لباس بارداری با رنگ مناسبی را انتخاب کنید.

مدل لباس شیک و سفید بارداری

مدل لباس بارداری سفید

مدل لباس حریر بارداری

لباس بارداری آبی

مدل لباس شیک بارداری

مدل پیراهن کوتاه بارداری

مدل لباس بارداری ایرانی طرح دار و زیبا

مدل پیراهن طرح دار بارداری

مدل لباس گیپور بارداری

مدل لباس مجلسی گیپور بارداری

مدل لباس گلدار بارداری

مدل لباس حریر بارداری 

مدل لباس بارداری کوتاه

لباس بارداری ایرانی شیک و زیبا

مدل لباس بارداری بلند ایرانی

مدل لباس بارداری های ایرانی در انواع طرح های بلند نیز دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید لباس تان را بدون شلوار بارداری و یا ساپورت بپوشید بهتر است از این مدل لباس ها استفاده کنید.
توجه داشته باشید که مد نقش مهمی در انتخاب طرح و رنگ لباس بارداری دارد ولی بهتر است خانم ها برای انتخاب لباس بارداری خود از مدهای پیروی کنند که سلامتی جنین و خودشان به خطر نیفتد. لباس بارداری های بلند در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود هستند و بهتر است هر خانمی از بین این مدل های متنوع لباسی را برای دوران بارداری خود انتخاب کند که تن پوشی شیک و جذاب دارد.

مدل لباس بارداری بلند و شیک

مدل لباس بارداری ایرانی بلند

مدل لباس بلند بارداری

مدل لباس حریر بلند بارداری

مدل لباس بارداری ایرانی طرح دار

مدل لباس طرح دار و شیک بارداری

مدل لباس طرح دار و شیک بارداری

مدل لباس حریر گلدار

مدل لباس بارداری ایرانی ساده

مدل لباس ساده بارداری

مدل لباس بلند بارداری

مدل پیراهن طرح دار بارداری

مدل لباس بارداری ایرانی بلند

مدل پیراهن بارداری ساده و بلند

مدل لباس بارداری بلند و مشکی

در این مطلب انواع مدل لباس بارداری ایرانی با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها لباس بارداری شیک و مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Open

علی بابا