دسته ها
جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

مدل نور مخفی سقف با طرح های جدید و بسیار زیبا

  • نرگس بستگان
  • ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
  • ۰

در این مطلب برای شما دوست داران طراحی دکوراسیون های شیک انواع مدل نور مخفی سقف را قرارداده ایم که یکی از مهمترین نقش ها را برای داشتن یک طراحی دکور عالی ایفا میکند.

نور پردازی در دکوراسیون یکی از نقش های اساسی است که ما در این مطلب به مدل نور مخفی سقف پرداخته ایم تا به شما عزیزان کمکی برای داشتن خانه ای لوکس و شیک بکنیم.

مدل نور مخفی سقف

نور پردازی کمک شایانی بر زیباتر شدن فضای خانه می کند به کمک نور پردازی ها می توانید فضایی رمانتیک را پدید آورید.

استفاده نور مخفی در دکوراسیون پذیرایی

در این مطلب می خواهیم به مدل نور مخفی سقف که فضایی زیبا تر و خیره کننده را به ما بدهد را برای شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

صرف یک شام عاشقانه در فضایی رمانتیک فقط با نور پردازی ملایم و مناسب امکان پذیر می شود، پس شما می توانید در سقف از نور مخفی هایی که نور ملایم تر و خیره کنندگی کمتری نسب به نور های اصلی و لوستر ها دارد استفاده کنید و فضایی شیک و رمانتیک را به وجود بیاورید.

استفاده از نور مخفی در سالن پذیرایی

نور پردازی مخفی برای راهرو هایی که فاقد منبع نوری هستند نیز بسیار مناسب است استفاده از این نور ها پشت دیوار های کاذب یا تابلو ها میتواند به چهره راهرو شما جلوه زیبایی ببخشد.

طراحی نورپردازی هم یک هنر و هم یک علم است. وقتی شما برای فضایی داخلی خانه خود یک طرح نور پردازی مناسب ارائه می دهید حسی و حالی زیبا و منحصر به فرد به خانه خود می دهید، نور مخفی سقف یکی از راه های موفقیت طراحی دکوراسیون عالی و لوکس را به همراه دارد، حتما توجه داشته باشید تا این نور ها در فضای مناسب خود قرار بگیرند تا شاهد زیبایی فضای داخلی منزل خود شوید.

نکته: در نورپردازی های سقف به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ های ملایم و روشن استفاده کنید به طور مثال رنگ های تند مانند قرمز و حتی صورتی اگر در نور پردازی استفاده شود خیلی زود حوصله شما را از آن فضا سر می برد و چشماها را اذیت می کند بنابر این از رنگ های آبی روشن، سفید، مهتابی، نور های آفتابی استفاده کنید فضای رمانتیک تری را به شما میدهد.

در ادامه  گالری از انواع مدل نور مخفی برای سقف های کاذب و سقف کناف را قرار داده ایم تا از آن ها نهایت الگو برداری را داشته باشید.

مدل نور مخفی سقف

مدل نور پردازی مخفی در اتاق خواب

مدل نور مخفی سقف

مدل نور مخفی سقف

مل نور پردازی سقف  مدل نور پردازی مخفی سقف  مدل نور پردازی مخفی در سقف

مدل نور پردازی سقفی استخر

مدل نور مخفی سقف

مدل نور پردازی سقف زیبا

نور مخفی در دکوراسیون

نور پردازی سقفی

نور مخفی سقف

مدل نور پردازی سقف های کاذب

نور پردازی جالب سقف

مدل سقف های کاذب

استفاده از نور پردازی های مخفی در سقف

مدل نور مخفی سقف

امیدواریم توانسته باشیم با گالری عکس های انواع مدل نور مخفی سقف به شما عزیزان کمکی برای داشتن خانه ای زیبا و لوکس و در عین حال رمانتیک کرده باشیم.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.