دسته ها
یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

چیدمان سفره عقد با 27 روش متفاوت و فوق العاده زیبا

  • ندا خوشرو
  • 2 سپتامبر 2017
  • ۰

در این مطلب با 27 ایده جالب و کاربردی برای چیدمان سفره عقد با تزیینات خاص و متفاوت آشنا شدید که امیدواریم این ایده های خلاقانه مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با الگوبرداری از آن ها چیدمانی متفاوت را برای سفره عقد خود داشته باشید.

سفره عقد سفره ای زیبا است که از زمان های گذشته تا به امروز برای مراسم عقد چیده می شود. در چیدمان سفره عقد از گذشته تا به امروز تغییراتی ایجاد شده است و این سفره اجزای مختلفی دارد که هر کدام از این اجزاء دارای معنایی خاص می باشند.

امروزه اغلب عروس و دامادها تمایل دارند سفره عقد با تزیین و چیدمانی خاص داشته باشند و علاوه بر این از گل آرایی و میوه آرایی در سفره عقد استفاده می شود که این روش ها باعث متفاوت به نظر رسیدن تزیین سفره عقد می شود.

ایده های جالب برای تزیین سفره عقد

چیدمان سفره عقد با 27 ایده مختلف

قبل از شروع به چیدن سفره عقد باید وسایل لازم برای سفره عقد را فراهم کنید سپس با کمک ایده های خلاقانه و جالب به تزیین و چیدمان سفره عقد بپردازید. در ادامه این مطلب انواع روش های جالب و کاربردی برای چیدمان شیک و خاص سفره عقد را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

چیدمان خاص و بی نظیر سفره عقد

چیدمان و تزیین سفره عقد با روش های جالب

برای داشتن چیدمانی خاص و شیک برای سفره عقد بهتر است رنگ و شکل وسایل تزیینی با یکدیگر مطابقت داشته باشند تا تزیین سفره عقد شما متفاوت و خاص به نظر برسد. اجزای سفره عقد قرآن و نبات و نقل و سکه و آینه و شمعدان و فندق و گردو و بادام و تخم مرغ و نان و پنیر و سبزی و گل و میوه و عسل و کله قند هستند و بسته رسم و رسومات برخی اوقات اجزای دیگری نظیر اسفند و گلاب و برنج و نمک و دانه خشاش و چای کندر و رازیانه نیز بر سر سفره عقد گذاشته می شوند.

تزیین ساده و خاص سفره عقد تزیین جالب سفره عقد چیدن سفره عقد با روش های جالب و خاص چیدمان بی نظیر و جذاب برای سفره عقد تزیین سفره عقد با کمک ایده های خلاقانه و جالب تزیین شیک سفره عقد تزیین زیبا و متفاوت سفره عقد سفره عقد میوه آرایی سفره عقد تزیین سفره عقد چیدمان زیبا و خاص سفره عقد چیدمان سفره عقد با روش های جالب

نان و پنیر و سبزی از مهم ترین اجزای سفره عقد هستند که از زمان های گذشته تا به امروز در سفره عقد گذاشته می شوند بنابراین بهتر است برای تزیین نان و پنیر و سبزی سفره عقد دقت و سلیقه لازم را به خرج دهید. مشخص کردن جای حلقه نیز یکی دیگر از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد و بهتر است نزدیک تزین مکان به عروس و داماد را برای گذشته حلقه در نظر بگیرید. علاوه بر این چیدمان و تزیین این اجزاء باید گل آرایی و میوه آرایی سفره عقد با زیباترین شکل ممکن انجام شود تا سفره عقد شما کامل و جذاب به نظر برسد همچنین شما می توانید برای متفاوت به نظر رسیدن سفره عقد به تزیین سفره عقد با گل طبیعی بپردازید.

         چیدمان سفره عقد به صورت طبقه ای چیدمان سفره عقد سنتی    میوه آرایی جالب سفره عقد چیدمان شیک برای سفره عقد تزیین جالب و جذاب سفره عقد چیدمان شیک سفره عقد چیدن سفره عقد با روش های خاص گل آٰرایی سفره عقد چیدمان جالب و بی نظیر سفره عقد روش های خلاقانه برای تزیین کردن سفره عقد چیدمان سفره عقد با روش های خاص

در این مطلب با انواع روش ها و ایده های خلاقانه برای چیدمان سفره عقد آشنا شدید که امیدواریم با کمک این ایده های جالب و جدید بتوانید سفره عقد با تزیین خاص و شیکی بچینید و مراسم عقد کنان تان را هر چه با شکوه تر برگزار کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.