دسته ها
یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

عکس عاشقانه مادر و فرزند زیبا و جالب برای پروفایل شبکه های اجتماعی

  • نرگس بستگان
  • ۱۰ مهر ۱۳۹۶
  • ۰

اگر به دنبال عکس عاشقانه مادر و فرزند برای پروفایل خود میگردید حتما از گالری عکس عاشقانه آرگا دیدن فرمائید تا عکس های جاب و زیبای را برای پروفایل خود پیدا کنید.

بعد از عشق خداوند به انسان هیچ مقامی والاتر از عشق مادر به فرزندش نیست در این مطلب عکس عاشقانه مادر و فرزند را برای شما گذاشته ایم تا از آنها لذت ببرید و استفاده کنید.

عکس عاشقانه مادر و فرزند برای پروفایل شبکه های اجتماعی

همانطور که گفته شد پس از عشق خداوند به مخلوقاتش هیچ عشق زمینی و آسمانی  حقیقی تر از عشق مادر به فرزندش پیدا نمی شود. مادری که فرزند خود را 9 ماه در بدن خود نگهداری می کند و پس از آن تا 2 سال از شیره وجودش به او می خوراند این موجود عزیز قابل ستایش است.

عکس عاشقانه مادر و فرزند

حتما همه انسان ها تجربه حتی یک بار هم که شده طعم شب پرستاری مادر را داشته باشند مادر به راستی که چه کلمه شیرینی است عشق یک مادر به فرزند خود هیچ وقت تمامی ندارد و با هرگاه نگاه کردن به صورت فرزند خود و قد کشیدنش هزاران بار در دل و روی زبان قربان صدقه او می شوند.

  •  قاصدک 24

در ادامه مقاله عکس عاشقانه مادر و فرزند را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم تا بتوانید برای عکس پروفایل خود در فضای مجازی ار آن استفاده کنید.

عکس عاشقانه مادر و فرزند

عکس پروفایل مادر

عکس عاشقانه مادر و فرزند

عکس زیبا مادر و فرزند برای پروفایل

ژست زیبای آتلیه برای کودک دختر

عکس نوشته درباره مادر

ژست آتلیه کودک

عکس عاشقانه مادر و دختر

 عکس ست لباس های مادر و دختر

عکس انیمیشنی زیبا از مادر و فرزند

عکس عاشقانه مادر و فرزند

عکس مادر و فرزند عاشقانه

ژست آتلیه کودک

تصویر مادر و فرزند جالب و عاشقانه

عکس عاشقانه مادر و فرزند

عکس عاشقانه مادر و فرزند برای پروفایل

عکس زیبا برای پروفایل

عکس عاشقانه مادر و فرزند

عکس نوشته عاشقانه درباره مادر

عکس مادر عاشقانه و زیبا

عکس زیبا از مادر و فرزند

عکس مادر همراه فرزند برای پروفایل

عکس عاشقانه مادر و فرزند

عکس جالب مادر و فزرند

عکس عاشقانه پروفایل

بتهون موسیقی دان بزرگ میگوید: مادر سازنده جهان و تابلوی آفریدگار است.

بهشت زیر پای مادران است این جمله را هزاران بار شنیده و خوانده ایم اما تا به امروز به معنی آن توجه کرده ایم؟ زحمتی که یک مادر برای به ثمره رساندن نوگلش می کشد شاید هزار بار از کار در معدن هم بیشتر است حق همچنین موجوداتی بی شک بهشت است.

برای بوسیدن دست مادر هیچگاه وقت را تلف نکنید اگر بدانید دعای مادر شما را به چه درجه ای از کمال می رساند بوسیدن دستان مادرتان از نفس کشیدن هم برای شما واجب تر میشود.

متن نوشته زیبا در باره عشق مادر

هیچگاه عشق ورزیدن به بزرگترین زن زندگیتان را فراموش نکنید و پشت گوش نیندازید. برایم جای سوال است چطور بعضی نام فرزند را یدک می کشند و پدران و مادران خود را در سرای سالمندان رها می کنند آیا آنها همان انسان هایی نیستند که برای به ثمر رساندن شما از جوانی شان گذشته اند و در زندگی تان صادق ترین خدمتگذار شما بوده اند؟ حال چه چیزی در این دنیای فانی شما را انقدر در خود غرق کرده است که برای آن ها وقت نداشته باشی و از یاد آنها غافل شویی؟

عکس مفهومی و غمگین

چه پدران و مادران عزیزی که در بیمارستان و سرای سالمندان سالهاست به انتظار دیدن فرزند بی معرفت خود اشک از چشمانشان می ریزد. یادمان نرود زمین گرد است و می چرخد روزی هم نوبت خود ماست.

عکس عاشقانه مادر و فرزند

امید است از تماشای  گالری عکس های عاشقانه مادر و فرزند نهایت لذت و استفاده را برده باشید و بتوانید از آن ها برای پروفایل خود استفاده کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.