دسته ها
چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

طراحی داخلی اتاق خواب با ایده های جدید و بکر

  • پریسا پورقربان
  • 19 ژوئن 2017
  • ۰

طراحی کاربردی یکی از موارد مهم و ویژه در دکوراسیون اتاق خواب می باشد. زیرا امنیت، زیبایی و ایجاد محیطی آرامش بخش را بر می انگیزد، در این مطلب با جدیدترین ایده های بکر برای طراحی داخلی اتاق خواب آشنا خواهید شد.

انجام طراحی داخلی اتاق خواب با استفاده از ایده های جدید و مدرن یکی از لذت بخش ترین و مهم ترین کارهایی است که باعث می شود فضای دلنشینی به اتاق خواب ببخشد. طراحی اتاق خواب از جهتی مهم و حیاتیست چون ما ساعت های از روز را در اتاق خواب به استراحت و مرور کارهای روزمره می پردازیم.

طراحی داخلی اتاق خواب با ایده های بکر و زیبا

 طراحی اتاق خواب از اهمیت زیادی برخوردار است. برای داشتن دکوراسیون اتاق خواب باید تمام عوامل اتاق خواب را در نظر گرفت. زیبای و طراحی داخلی اتاق خواب خوب به شما انرژی های مثبت را القاء می کند.

یکی از مهم ترین وسایل در طراحی دکوراسیون اتاق خواب، تختخواب است. برای بهتر بنظر رسیدن دکوراسیون داخلی اتاق خواب باید تختخواب را در جایی قرار دهیم. که اطراف آن فضای کافی برای رفت و آمد داشته باشید و حتی الامکان از قسمت در ورودی اتاق دید نداشته باشد. تخت باید در فضای باشد حداقل 3 تا 5 سانتی متر از بالای تخت از دیوار فاصله داشته باشد و حتما میزهای عسلی در دو طرف تختخواب قرا بگیرد تا فضا شلوغ بنظر نرسد.

طراحی وایده نو اتاق خوابطراحی اتاق خواب مدرن

طراحی داخلی اتاق خواب با لوستر

طراحی سلطنتی اتاق خوابطراحی و دکوراسیون اتاق خواب با ایده و سبک جدید

طراحی مدرن وشیک اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی و دیزاین اتاق خواب لوکس و شیک

هدف از طراحی داخلی اتاق خواب ایجاد یک فضایی ایده آل و زیبا می باشد. مهم ترین عنصر در طراحی اتاق خواب، دکوراسیون دیوارها هستند. شما می توانید از نقاشی ها، عکس ها و تابلوهایی از حروف اول اسم خودتان یا همسرتان برای دیزاین اتاق خواب استفاده کنید.دیوارها به ترکیب قضا و دکوراسیون اتاق شخصیت می بخشد. در ادامه با تصاویری از طراحی دیوارها در این مطلب آشنا خواهید شد.

طراحی مدرن ولوکس اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب با تابلوی زیبا

دکوراسیون وطراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب

در طراحی داخلی اتاق ست کردن رنگ مبل ، روتختی و فرش با طرح و رنگ مشابه یک انسجام و هماهنگی به اتاق خواب می دهد.اگر از طرح شلوغ و رنگارنگ استفاده کنید، باقی اجزای اتاق را با طرح ساده و ترجیحا رنگ های خنثی استفاده کنید.وجود پنجره های بلند و بزرگ زیبایی و آرامش فوق العاده ای به اتاق خواب می بخشد. و برای نورپردازی در طول روز در اتاق خواب بسیار مناسب است. استفاده از پرده اتاق خواب ساده و شیک جلوه بیشتر به دکوراسیون داخلی اتاق خواب می دهد.

طراحی داخلی اتاق خواب

 طراحی و دیزاین اتاق خواب با پرده های روشن

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب با پارچه آبیطراحی اتاق خواب با پارچه های سفید و آبی

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی اتاق خواب با مبل طراحی داخلی اتاق خواب با مبل

یک گلدان کوچک و یا چند شاخه گیاه بامبو جلوه ی خاصی به اتاق خواب خواهد داد. علاوه بر زیباسازی فضای داخلی اتاق خواب واقعیت استفاده از گیاهان در القای انرژی مثبت است.  همچنین استفاده ازگل های شاخه بریده عطر و رنگ را به فضا اضافه می کنند.

طراحی داخلی اتاق خواب با طرح های مدرندکوراسیون و طراحی اتاق خواب با گلدان بزرگ

طراحی داخلی اتاق خواب با نمای زیبا

طراحی داخلی اتاق خواب با گل وپردهطراحی اتاق خواب با گلدان و پرده های زیبا

طراحی داخلی اتاق خواب با پرده

طراحی داخلی اتاق خواب با روتختی

طراحی وکوراسیون اتاق خواب طراحی و دیزاین اتاق خواب با گل بامبو

     دکوراسیون داخلی اتاق خواب با ایده های کلاسیک

اتاق خواب های کلاسیک همچنان طرفداران خاص و ویژه خود را دارند. در ادامه چند نمونه زیبا از دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک را ملاحظه می فرمایید.

طراحی داخلی اتاق خواب   دکوراسیون و طراحی کلاسیک اتاق خواب طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب باتابلو

در این مطلب با جدیدترین ایده های بکر و مدرن برای طراحی داخلی اتاق خواب آشنا شدید. امیدواریم با توجه به الگوبرداری از تصاویر مربوط و موارد ذکر شده بهترین طراحی را برای اتاق خواب خودتان در نظر بگیرید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.