دسته ها
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸

آموزش آرایش چشم های پف دار به صورت مرحله به مرحله

  • ندا خوشرو
  • ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • ۰

آرایش چشم ها شامل بخش های سایه چشم و کشیدن خط چشم و زدن ریمل است که برای چشم ها با فرم های مختلف کشیدن خط چشم و زدن سایه چشم متفاوت است, در ادامه آموزش آرایش چشم های پف دار به همراه مدل های میکاپ چشم پف دار را مشاهده خواهید کرد.

پف چشم ها یکی از مشکلاتی است که ممکن است اغلب خانم ها به آن دچار شده باشند. پف چشم ها را می توان به کمک روش های آرایش چشم های پف دار به سادگی برطرف کرد بنابراین اگر چشم های شما پف دارد بهتر است با کمک ترفندهای آرایشی پف چشم هایتان را از بین ببرید.

آرایش چشم ها مهم ترین بخش از میکاپ صورت است که می تواند روی زیبایی و جذابیت آرایش صورت تاثیرگذار باشد. حالت و فرم و رنگ چشم ها با یکدیگر متفاوت هستند به عنوان مثال خانم ها با چشم های درشت به هیچ وجه نباید از مدل های آرایش چشم ریز استفاده کنند و بهتر است هر خانمی با توجه به فرم و رنگ چشم هایش مدل میکاپ چشم خود را انتخاب کند.

آموزش مرحله به مرحله آرایش چشم های پف دار

  •  گاز رومیزی

آموزش آرایش چشم های پف دار

برای اینکه پف چشم ها کمتر به نظر آیند ابتدا باید به ابرو ها فرم و حالت خاصی بدهید برای چشم های پف دار ابرو های صاف بهترین انتخاب هستند زیرا ابرو های هشتی باعث می شوند تا پف چشم ها بیشتر به نظر برسد. برای سایه زدن به چشم های پف دار باید از ترکیب رنگ های روشن و تیره سایه استفاده کنید که برای نزدیک ترین قسمت به مژه ها سایه تیره انتخاب مناسبی است و برای دورترین قسمت ها باید از سایه روشن استفاده کنید.

روش زدن سایه چشم برای چشم های پف دار

برای سایه زدن چشم پف دار باید به ترتیب زیر عمل کنید:
ابتدا با کمک یک کانسیلر زیرسازی میکاپ چشم را انجام دهید.

زدن کانسیلر روی پف چشم

سپس با استفاده از روشن ترین رنگ سایه چشم روی سطح پلک هایتان را به خوبی بپوشانید.

آموش آرایش چشم های پف دار

با استفاده از سایه ای با رنگ تیره متوسط (که رنگ این سایه باید روشن تر از سایه زده شده روی قسمت بالای پلک و سایه زده شده روی قسمت نزدیک به مژه ها باشد) روی چشم هایتان سایه ای با رنگ یکنواخت بزنید. سپس با کمک سایه ای با رنگ تیره به صورت نواری باریک قسمت نزدیک به مژه هایتان را سایه بزنید.

برای چشم های پف دار باید خط چشمی تقریبا پهن را از قسمت یک پنجم به بعد گوشه داخلی چشم هایتان تا انتهای پلک بکشید توجه داشته باشید که باید خط چشم بعد از سایه زدن روی پلک انجام شود زیرا اگر قبل از زدن سایه, خط چشم را روی پلک هایتان بکشید چشم های شما خواب آلود به نظر می رسد. سپس برای کامل شدن آرایش چشم پف دار باید ریمل را روی مژه های پلک بالا و پایین به صورت مرتب بکشید.

مدل آرایش چشم پف دار

برای زیباتر شدن میکاپ چشم ها همچنین می توانید یک خط باریک با کمک سایه ای با رنگ نیمه روشن در زیر چشم هایتان بکشید.

مدل زیبا و متفاوت آرایش چشم های پف دار

مدل های آرایش چشم پف دار

برای میکاپ چشم های پف دار نیازمند رعایت کردن نکاتی هستید که اگر این نکات را رعایت کنید میکاپ چشم هایتان زیبا و جذاب تر به نظر می رسند. در ادامه تصاویری از انواع مدل آرایش چشم های پف دار را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل میکاپ چشم پف دار مدل آرایش چشم پف دارمدل آرایش چشم برای چشم های پف دار

آرایش زیبا برای چشم پف دارمدل خط چشم برای چشم های پف دار

روش آرایش چشم های پف دارمدل میکاپ زیبا چشم های پف دار

میکاپ چشم پف دار مدل خط چشم برای چشم های پف دار مدل آرایش چشم های پف دار   مدل زیبا آرایش چشم پف دار مدل میکاپ چشم مدل زیبا و شیک سایه چشم مدل سایه چشم صورتی آموزش آرایش چشم پف دار مدل زیبا و متفاوت آرایش چشم پف دار مدل آرایش چشم زیبا و شیک مدل میکاپ چشم جدید

در این مطلب با روش آرایش چشم های پف دار آشنا شدید که امیدواریم با ایده گرفتن از این مدل ها بتوانید چشم های خود را به زیباترین شکل ممکن آرایش کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع مدل های جدید و زیبا آرایش چشم کلیک کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
مطالب پیشنهادی
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.