دسته ها
شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

تزیین راهرو و ورودی منزل با روش های جالب و خلاقانه

  • یلدا محمدی
  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
  • ۰

روش های ساده و در عین حال زیبا و خاص برای تزیین راهرو و ورودی های منزل را در این مقاله ملاحظه نموده و با استفاده از این ایده ها و روش ها، زیبایی بی نظیری به فضای داخلی راهروهای منزل ببخشید.

راهروها بخش هایی از منزل می باشند که اغلب در دیزاین و دکوراسیون داخلی مورد توجه قرار نمی گیرند و اکثر افراد به راحتی از طراحی دکوراسیون مناسب برای راهروها و ورودی منزل و همچنین از تزیین راهرو های منزل می گذرند و آن را نادیده می گیرند. اما لازم است بدانید زیبایی راهروهای ورودی منزل به این دلیل که بیننده و کسی که وارد منزل شما می شود، قبل از هر چیزی با این فضا مواجه می شود از اهمیت فوق العاده ایی برخوردار است و لازم است با تدابیر اساسی و ایده های جدید به تزیین راهروهای منزل پرداخت.

روش های کاربردی و جالب برای تزیین راهرو های منزل :

حال که با اهمیت تزیینات راهرو و انتخاب دکوراسیون مناسب برای راهروهای منزل آشنا شدید، بهتر است به سراغ ایده های جدید و کاربردی برای انجام این تزیینات برویم تا از این طریق بتوانیم بهترین فضا را در راهروها و ورودی های منزل ایجاد نماییم. در ادامه راهکارهایی را ملاحظه می فرمایید که نقش اصلی را در دکوراسیون راهرو دارند و می توان با به کارگیری آنها فضایی فوق العاده زیبا و دلنشین در راهروهای ساده ایجاد نمود.

تزیین راهرو جدید و زیبا

استفاده از مدل فرش های مناسب و زیبا اولین اقدامی است که برای زیبایی بخشیدن به راهروهای منزل می توانید انجام دهید. بدین منظور فرش هایی با بافت زیبا و رنگ های مناسب انتخاب کنید و سعی کنی بخش از کف راهرو را با آن بپوشانید، مشاهده خواهید نمود که راهروی شما روح تازه ایی گرفته است و از حالت یکنواختی و سردی خارج می شود.

  •  بلیط کیش

تزیین راهرو و ورودی منزلتزیین راهرو با ایده های جدیددیزاین راهروتزیین و چیدمان راهرودکوراسیون راهرو با ایده های جدیدچیدمان راهرو های منزل

حال به سراغ دیوارها می رویم، برای تزیین دیوار راهروها ایده ها متنوعی وجود دارد که رایج ترین آنها استفاده از قاب عکس های زیبا و تابلوهای جذاب و دلنشین است. شما با کمی خلاقیت و ابتکار می توانید دیوارهای راهروی منزلتان را تبدیل به دیوار خاطره نمایید و سطح آن را با عکس های خاطره انگیز و زیبا پر کنید.

دیزاین راهروی منزل با ایده خلاقانهتزیین زیبای راهرو با قاب عکستزیین دیوارهای راهروتزیین دیوارهای راهروتزیینات راهرو

حال زمان آن رسیده است که با استفاده از وسایل تزیین و دکوری های زیبا، اقدام به تزیین راهروها نمایید. بدین منظور می توانید از انواع وسایل ساده و معمولی که در دسترس دارید و قبلا در مبحث خلاقیت در تزیین خانه نیز مطرح نمودیم، استفاده نمایید و با ایجاد فضایی زیبا و خاص به سبک مدرن یا کلاسیک، زیبایی و جذابیت خاصی به راهرو ببخشید. در ادامه چند ایده خلاقانه برای تزیین راهروهای منزل را مشاهده می فرمایید که در آنها اصول اولیه چیدمان و همچنین ترکیب رنگ ها، به خوبی رعایت شده است و می توانند الگوی مناسبی برای تزیینات شما دوستان باسلیقه باشند.

تزیین ورودی های منزلتزیین زیبای راهروتزیین جدید راهروتزیینات راهرو با روش های سادهتزیین ورودی منزل و راهروتزیین ساده و زیبای راهرو منزلعکس راهروی منزل با تزیین زیبا

استفاده از آینه های زیبا و یا میز کنسول در راهرو یکی از پیشنهاد های عالی برای داشتن راهرویی زیبا و خاص است. آینه را در محلی مناسب و ترجیحا نزدیک به درب خروجی قرار دهید.

خلاقیت در تزیین راهروی منزلتزیین راهروی منزلتزیینات راهرو با روش های ارزانتزیینات راهروهای منزل

ایده های جدید برای دیزاین راهرو

توجه به قسمت های دیگر منزل نباید شما را از دکوراتیو راهروی ورودی غافل کند، همانطور که گفتیم؛ دکوراسیون راهرو ها به خصوص راهروی ورودی خانه از اهمیت زیادی برخوردارند زیرا جزو اولین بخشهایی است که به هنگام ورود به منزل توجه ها را جلب می نماید، بنابراین سعی کنید حتی اگر خانه تان کوچک است، دیزاین این قسمت از منزل را مورد توجه قرار دهید، حال ایده های شیک و مدرن یا حتی کلاسیک و سنتی زیادی برای تزیینات راهرو وجود دارد که استفاده از بسیاری از وسایل، ضمن اینکه جنبه زیبایی دارند، می توانند به عنوان یک وسیله کاربردی و برای نگهداری وسایل اضافی، همچنین به منظور صرفه جویی از فضا مورد استفاده قرار گیرند، در ادامه توجه شما عزیزان را به نمونه های دیگری از تزیینات راهرو جلب می نماییم.

ایده دیزاین راهرو

در صورتی که علاقمندید راهرو هایی که در خانه تان وجود دارند را در عین حال که زیبا و شیک به نظر برسد به فضایی با قابلیت های لازم و مناسب برای خوش آمدگویی از مهمان تبدیل کنید، ایده های زیادی در این زمینه وجود دارند؛ استفاده از انواع طرح های جسورانه و شیک با بکارگیری کمی خلاقیت و سلیقه می تواند دکوراسیون زیبا با کارایی بالا و  مناسبی را ایجاد نماید، ضمن اینکه از فضای خسته کننده و خالی راهرو ها جلوگیری خواهد کرد، در اینجا می توانید از مدلهای جدیدتر این تزیینات دیدن کنید و الگو بگیرید.

تزیینات راهرو

تصاویری از تزیینات راهرو

دیزاین شیک راهرو

انواع تزیینات راهرو

تزیینات شیک راهرو

دیزاین راهرو

تزیین راهرو خانه

تزیین راهروی منزل

مدل تزیینات راهرو

تزیین راهرو ورودی

ایده تزیینات راهرو

تزیینات راهرو شیک

تزیینات راهروی منزل

تزیینات راهروی خانه

مدل تزیین راهرو

همانطور که مشاهده نمودید به کارگیری خلاقیت در تزیین راهرو های منزل می تواند منجر به ایجاد فضایی زیبا و خاص در راهروهای ساده گردد. شما دوستان گرامی می توانید با مراجعه به بخش دکوراسیون راهرو مجله آرگا با دیگر ایده ها و روش های فوق العاده برای تزیینات و چیدمان انواع راهرو آشنا شده و با الگوبرداری از آنها به دیزاین ایده آل در این مکان دست یابید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.