دسته ها
پنج شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳

مدل کاناپه جلوی تلویزیون با طراحی لاکچری و زیبا

  • سمیه نیک فرجام
  • ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
  • ۰

دیزاین کردن خانه با مبل کار سختی است پس در این بخش با مدل های کاناپه جلوی تلویزیون و نحوه دیزاین های آن آشنا شوید.

برای داشتن یک دیزاین لاکچری و فوق العاده در منزل خود می‌ توانید از یک کاناپه جلو تلویزیون استفاده کنید. این دیزاین فوق العاده لاکچری بوده و به شما توصیه می‌ شود. شما در این بخش با مدل‌ های متنوع به روز آشنا می‌ شوید.

دیزاین کاناپه جلوی تلیوزیون

مدل کاناپه جلوی تلویزیون:

دیزاین و داشتن اکسسوری‌ های متنوع در محیط منزل می‌ تواند خانه را شیک و زیبا کند. همانطور که اشاره شد، یکی از ایده‌ های متنوع برای داشتن دیزاین زیبا استفاده از کاناپه در فضای خانه می‌ باشد. کاناپه‌ ها مدل‌ های متنوعی داشتند و بهترین رنگ های آن رنگ کرم و طوسی بوده که به راحتی با فضا ست شده و این نوع کاناپه‌ ها هیچ وقت تکراری نمی‌ شود.

مدل کاناپه جلو تلویزیون

انواع مدل کاناپه جلو تلویزیون

اگر فضای خانه شما دیزاین سلطنتی داشته می‌ توانید از یک کاناپه کرم یا سفید متناسب با رنگ مبلمان‌ های خود استفاده کنید. در صورتی که مبلمان‌ های شما سبز بوده می‌ توانید از کاناپه رنگ سبز نیز استفاده نمایید.

برای اینکه فضای خانه شما دلنشین‌ تر شود. بهتر است تا از کاناپه‌ های ساده استفاده کنید. کاناپه بهتر است، ساده و ظریف باشد که فضای کمتری را در محیط خانه مشغول کند.

  •  آرون گروپس

مدل جدید کاناپه

کاناپه های تی وی

انواع کاناپه

مدل کاناپه‌های چستر:

یکی از نمونه‌ های مبلمان و کاناپه که امروزه طرفداران زیادی دارد. کاناپه‌ های چستر بوده که فضای خانه را زیباتر می‌ کند و کاناپه‌ های شیک و لاکچری هستند. برخی از کاناپه‌ ها دارای دیزاین‌ های چوبی نیز می‌ باشند. در صورت دلخواه می‌ توانید از این دیزاین استفاده کنید.

مدل کاناپه کرم

نوع و جنس کاناپه‌ ها:

در انتخاب کاناپه باید به جنس و نوع آن نیز توجه داشته باشید. به عنوان مثال کاناپه های مخمل بیشتر در فضاهای بزرگتر کاربرد دارند. کاناپه‌ هایی که با پارچه‌های لنین هستند برای فضاهای کوچک مناسب‌ تر بوده همچنین استفاده از مبلمان‌ های رنگ کرم و طوسی برای محیط کوچک مناسب می‌ باشد.

کاناپه های کرم سورمه ای

میز کاناپه می‌ تواند فضای شما را زیبا کند. پس در صورتی که فضای مناسب دارید می‌ توانید از میزهای کاناپه نیز در کنار آن یا روبروی کاناپه استفاده کنید.

کاناپه مقابل تلویزیون

کاناپه‌ های مدل ال:

اگر قصد دارید این نوع کاناپه‌ ها را برای دیزاین خود استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که با فضای شما سازگاری داشته باشد. مبلمان‌ ها و کاناپه‌ های مدل ال برای فضاهای مناسب بوده که قسمتی مجزا دارد.

کاناپه مدرن

در صورتی که قسمتی از فضای خانه شما محل تلویزیون و نشیمنگاه بوده می‌ توانید آن قسمت را از مبلمان‌ های ال استفاده کنید. این نوع مبلمان‌ ها برای فضاهای مربعی شکل مناسب نیستند و فضاهایی که دارای دو قسمت مجزا بوده یا خانه مدل ال شکل است مناسب می‌ باشد.

کاناپه طرح جدید

کاناپه‌ های تخت شو:

یکی از انواع پرکاربرد و محبوب کاناپه‌ ها، کاناپه‌ های تختشو بوده که از فضای آن به شدت می‌ توانید از طرفیت استفاده کنید. این کاناپه‌ ها برای فضاهای کوچک بسیار مناسب بوده و مزیت‌ های زیادی دارد.

کاناپه های مجلسی

کاناپه طوسی

کاناپه چستر

کاناپه و میز تی وی

کاناپه پذیرایی

انواع دیگر از کاناپه‌ ها، کاناپه‌ های یو شکل بوده و این کاناپه‌ ها نیز جزو کاناپه‌ جلوی تلویزیون بوده و برای فضاهای مناسب هستند که به صورت کنج مبل قرار گرفته باشد. اگر چنین فضایی داری استفاده از این مبلمان‌ ها نیز می‌ تواند مناسب باشد.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *