دسته ها
یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

رنگ ترموود چیست ؟ بهترین رنگ ترمووود آلمانی

  • فرهاد هاشمی
  • ۱۵ خرداد ۱۴۰۳
  • ۰

آشنایی کامل با رنگ ترموود و اطلاع از قیمت آنلاین رنگ ترموود در بازار ایران به همراه شناسایی و آشنایی با نمایندگی رنگ ترموود آلمانی در تهران

رنگ ترموود چیست ؟

در طی گذشت زمان و چندین دهه در صنعت چوب های دکوراتیو،برای ماندگاری و دوام چوب های طبیعی در فضای خارجی با شرایط اقلیمی متفاوت از محلولی بنام رنگ ترموود یا رنگ چوب گیاهی استفاده می شود و کاربرد زیادی دارد.

رنگ ترموود قالبا بر پایه های گیاهی تولید و عرضه می شوند بطوری که در دو فرمول موجود در سطح بازار یعنی رنگ ترموود پایه آب و رنگ ترموود پایه روغن ترکیبات و افزودنی های کاملا گیاهی وجود دارد که

با محیط زیست کاملا سازگار بوده و کوچکترین خطر و آسیبی برای سلامتی انسان به وجود نمی آورند.

به همین دلیل برای رنگامیزی تمام سطوح چوب های طبیعی و همچنین ترمووود هایی که در معرض آسیب های زیست محیطی و مخرب قرار دارند،مناسب ترین گزینه برای دوام وپایداری حداکثری در فضای باز می باشد.

ترکیبات فرمولی این محلول ها از پیگمنت های گیاهی یا به زبان ساده تر از ترکیب دانه های رنگی که در طبیعت استخراج و جمع آوری می شوند به وجود می آید که هدف اصلی از ترکیب پیگمنت های معدنی در محلول رنگ ترموود

ایجاد اختلاف طیف رنگ بندی و ایجاد تنوع بیشتر در کاتولوگ رنگ ترموود می باشد تا مخاطب برای انتخاب و ایجاد هارمونی بین اجزا کل محیط مورد نظر چندین انتخاب مرتبط داشته باشد.

تمامی شرکت های رنگسازی در دسته ساختمانی به دنبال کشف ترکیبات محلولی و ساختاری رنگ چوب گیاهی می باشند چراکه با توجه به گرایش سلیقه های طراحی دکوراسیون و معماری به سمت استفاده از چوب های طبیعی

از جمله ترمووود،باعث شده این مدل رنگ در سطح بازار های بین المللی طرفدار های زیادی پیدا کند.

از جمله شرکت های رنگ سازی در صنعت ساختمان و عمرانی در کشور آلمان که سابقه دیرینه در تولید و عرضه مصالح ساختمانی باکیفیت در سطح بالاترین کوالیتی را در دنیا دارند،در بخش تولید و عرضه رنگ چوبهای طبیعی

هم فعالیت گسترده ایی دارند و با توجه به تعداد زیاد تولید کنندگان رنگ گیاهی چوب به یکی از بزرگ ترین کشور های عرضه کننده رنگ های چوب طبیعی و همچنین ترمووود تبدیل شده است.

از بنام ترین شرکت های تولید رنگ ترموود در آلمان با سابقه بسیار زیاد در عرضه رنگ های ساختمانی و عمرانی می توان شرکت رنگسازی keim را مطرح کرد که یکی از نکات مثبت این مجموعه ارائه گارانتی نامه معتبر شرکتی می باشد.

آشنایی کامل با رنگ ترموود و اطلاع از قیمت آنلاین رنگ ترموود در بازار ایران به همراه شناسایی و آشنایی با نمایندگی رنگ ترموود آلمانی در تهران

 

قیمت رنگ ترموود آلمانی اروجینال در سال ۱۴۰۳

یکی از دغدغه های اصلی مخاطبین صنعت چوب ترموود تهیه و تامین رنگ ترموود با کیفیت و اورجینال می باشد که با توجه به سابقه و مدت زمان استفاده چندین برند های مطرح،بهترین رنگ ترموود تولید کشور آلمان می باشد.

اما همچنان به دلیل تنوع بسیار بالا و وجود متریال های متفرقه و فیک انتخاب و خرید و قیمت رنگ ترموود پروسه مشکل و پیچیده ایی خواهد بود که در ادامه با توضیحات مفصل و کاربردی شمارا با آن آشنا خواهیم کرد.

اولین و مهم ترین آیتم شناسایی رنگ های ترموود آلمانی قیمت این محصول می باشد که با توجه به مقایسه با سایر برند های موجود معتبر بطور میانگین می توان به آن پی برد بطوری که اختلاف های قیمت نجوی

نشان از فیک بودن محصول یا شک برانگیز شدن پروسه خرید رنگ ترموود خواهد شد.

با توجه به محدودیت های بازار داخلی ایران برای واردات های اجناس خارجی،در ارتباط با رنگ ترموود آلمانی تعدادی محدود از برند های مطرح در سطح بازار می توان یافت که یکی از با کیفیت ترین آنها برند KEIM می باشد.

این محصول تولید کشور آلمان بوده و از راه زمینی ترکیه توسط نمایندگی و عاملیت فروش آن به کشور وارد خواهد شد و با توجه به کیفیت ماندگاری و گارانتی نامه شرکتی در کنار قیمت مناسب نسبت به رقبا ارزش خرید بالایی خواهد داشت.

در این بخش می خواهیم به تفکیک حجم و نوع فرمولی انواع رنگ ترموود آلمانی برند KEIM،قیمت های واحد را برای مخاطبین گرامی به شرح زیر قرار دهیم:

قیمت رنگ ترمووود پایه آب محصول keim با گارانتی رسمی شرکتی

  • رنگ ترموود پایه آب KEIM حجم ۱ لیتری ۸۳۰/۰۰۰ تومان
  • رنگ ترموود پایه آب keim حجم ۳ لیتری ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان
  • رنگ ترموود پایه آب keim حجم ۵ لیتری ۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان

قیمت رنگ ترمووود پایه روغن محصول keim با گارانتی رسمی شرکتی

  • رنگ ترموود پایه روغن keim حجم ۱ لیتری ۱/۰۴۰/۰۰۰ تومان
  • رنگ ترموود پایه روغن keim حجم ۳ لیتری ۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان
  • رنگ ترموود پایه روغن keim حجم ۵ لیتری ۴/۷۰۰/۰۰۰ تومان

تمامی محصولات رنگ ترموود keim در دو فرمول ارائه شده دارای گواهینامه های بین المللی و ایمنی میباشند و در صورت اجرای دو دست رنگ بصورت استاندارد دارای ۳۶ ماه گارانتی ماندگاری شرکت خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره فنی می توانید با کارشناسان فروش و بخش فنی ما در ارتباط باشید.

 

آشنایی کامل با رنگ ترموود و اطلاع از قیمت آنلاین رنگ ترموود در بازار ایران به همراه شناسایی و آشنایی با نمایندگی رنگ ترموود آلمانی در تهران

 

 

ترمیم و ریموو رنگ ترموود فاسد شده

بعداز گذشت مدت زمان معینی از اجرای رنگ ترموود در محل مورد نظر،رفته رفته بر اثر تاثیرات شرایط جوی و اقلیمی چوب ترموود دچار فرسودگی و تخریب خواهد شد که بارز ترین ضعف آن،تغییر رنگ ترموود در فضای باز خواهد بود.

در تمامی موارد گزارش شده فاسد شدن رنگ ترموود در آب و هوای ایران نسبت به تغییر رنگ به خاکستری می باشد که بعداز خاکستری شدن بر اثر اشعه ماوربنفش شاهد پوست پوست شدن رنگ فعلی بر روی ترموود می باشیم.

با توجه به توقع ماندگاری ترموود در مدت زمان طولانی یکی از عوامل ماثر و تاثیر گذار برای تضمین این مدت زمان ترمیم رنگ ترموود بصورت دوره ایی می باشد که پروسه عملیاتی بسیار مهمی برای بقای ترموود باید درنظر گرفته شود.

پروسه احیاء و بازسازی رنگ ترموود فاسد شده دارای چندین مرحله اجرایی مهم و کلیدی می باشد که برای اجرای فرایندی کاملا استاندارد و اصولی باید به درستی و با دقت نسبت به انجام هر مرحله اقدام بفرمایید.

مرحله اول از ترمیم رنگ ترموود شناسایی و تحلیل چگونگی انجام عملیات می باشد که در این مرحله تشخیص داده می شود به چه موارد و آیتم هایی نیاز دارید چراکه هر ترمیمی مختص موقعیت و درصد فاسد شدن می باشد.

بعداز آنالیز کاملا محیط و مساحت رنگ ترموود  فاسد شده باید برای تهیه و تامین رنگ ترموود اقدامات لازم را به عمل آورید که به طور میانگین برای هر ۱۰ متر مربع ترمیم رنگ ترموود نیاز به ۱.۵ لیتر رنگ دارید.

در مرحله بعدی از بازسازی رنگ ترموود باید تمام سطوح فاسد شده را در یک مرحله با کارواش بطور کامل شست و شو دهید بطوری که هیچ گونه گرد و خاک یا کثیفی روی ترموود ها باقی نماند و به یک سطح نسبتا یکدست برسید.

بعداز انجام و فرایند شست و شو با کارواش باید به مدت ۲۴ ساعت به ترموود ها استراحت دهید تا آب جذب شده توسط کارواش به طور کامل خشک شده و رطوبت ترموود ها از بین برود.

بعد از گذشت این مدت زمان نوبت به سنباده کاری می رسد تا به یک سطح کاملا سیلقی و عاری از هرگونه پوسیدگی برسید که در مرحله سنباده کاری باید ۴ مرحله از انواع سنباده های استاندارد را روی ترموود اجرا کنید.

در اخرین مرحله باید رنگ ترموود را با ابزار های استاندارد رنگامیزی ترموود در طی دو دست رنگ تمام سطح ترموود ها را به رنگ آغشته کرده تا تمام بافت های چوب از رنگ پر شده که در انتها ؟آبگریزی ترموود حاصل شود.

البته تمامی این مراحل باید توسط اکیپ و پرسنل متخصص انجام و آنالیز شود بطوری که اگر هرکدام از موارد و مراحل با نقص و ایراداتی انجام شود در آخر این فرایند فایده ایی برای بقای عمر ترموود نخواهد داشت.

 

رنگ ترموود چیست ؟ بهترین رنگ ترمووود آلمانی

 

نمایندگی رنگ ترموود عاملیت رسمی تهران

تنها عاملیت و نمایندگی فروش رنگ ترموود برند keim آلمان در تهران و منطقه دربند می باشد که برای دریافت حضوری به انبار مجموعه واقع در شهرک صنعتی گلگون شهریار می توانید مراجعه بفرمایید.

با توجه به محدودیت های مکانی در سراسر کشور شرکت نمایندگی رنگ ترموود keim در شهرستان ها را پذیرا نمی باشد و شما برای دریافت لیست قیمت همکاری می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و بعداز ارسال

مدارک های لازم و هویتی نسبت به دریافت لیست قیمت همکاری اقدام بفرمایید.

لازم به ذکر است که در صورت تایید شما و دریافت لیست قیمت همکاری از سوی کارشناسان ما و مقدار خرید تعریف شده برای روند همکاری،قیمت های تمام شده با قیمت های عاملیت فروش هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

پس با توجه به توضیحات داده شده در ارتباط با عاملیت یا نمایندگی،هیچ گونه جای نگرانی نخواهد داشت و شما می توانید با ارائه مدارک درخواستی از سوی کارشناسان ما نسبت به خرید با شرایط نمایندگی اقدام بفرمایید.

 

آشناییرنگ ترموود چیست ؟ بهترین رنگ ترمووود آلمانی کامل با رنگ ترموود و اطلاع از قیمت آنلاین رنگ ترموود در بازار ایران به همراه شناسایی و آشنایی با نمایندگی رنگ ترموود آلمانی در تهران

 

 

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *