دسته ها
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳

بررسی انواع ایرپاد سامسونگ و ویژگی های آن ها

 • شقایق ایران دوست
 • ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
 • ۰

در این مطلب شما را با انواع ایرپاد سامسونگ آشنا می کنیم و شما می توانید با آگاهی بالا تری برای خرید یک مدل از این ایرپاد ها اقدام نمایید.

سامسونگ علاوه بر گوشی های هوشمند خود روی ایرپاد ها نیز سرمایه گذاری کرده است و توانسته است بین رقیب های خود خودی نشان دهد. در واقع ایرپاد های بی سیم تولید شده توسط سامسونگ بسیار خوب می باشند و با توجه به قیمتی که دارند کارآیی بسیار بالایی را از خود نشان می دهند. در ادامه شما را با انواع ایرپاد سامسونگ آشنا می کنیم تا بتوانید با این مورد بیشتر آشنا شده و نوعی از ایرپاد ها را که متناسب با نیاز هایتان می باشد را تهیه کرده و استفاده کنید.

ویژگی ایرپاد اقتصادی

آشنایی با انواع ایرپاد سامسونگ

ایرپاد های سامسونگ دارای انواع بسیار زیادی می باشند ولی با توجه به نظر کاربران محبوب ترین ان ها شامل Samsung Galaxy Buds Pro ، Samsung Galaxy Buds Live، Samsung Galaxy Buds 2، Samsung Galaxy Buds+می باشد.

Samsung Galaxy Buds Pro از بهترین ایرپاد های سامسونگ می باشد و دارای قابلیتی است که می تواند نویز های اضافی را برایتان حذف کند. در واقع این ایرپاد می تواند صدا های اضافی را حذف کرده و دارای کیفیت خوب و باتری بسیار طول عمر دار می باشد.

Samsung Galaxy Buds Live نیز از دیگر محبوب های برند سامسونگ می باشد و دارای طراحی های بسیار خاص و بی نظیر می باشد. در واقع این ایرپاد ها به جای این که درون گوش باشند در بیرون از گوش قرار می گیرند و دارای anc و کیفیت خوبی در صدا می باشند.

Samsung Galaxy Buds 2 نیز از بهترین های سامسونگ است و باید بدانید که این ایرپاد ها بسیار مقرون به صرفه هستند و شما در هر شرایطی می توانید یک مدل از این ایرپاد ها را داشته باشید. این ایرپاد ها با توجه به صدای خیلی خوبی که دارند باتری خوبی نیز دارند و هزینه آن ها از سایرین مقداری کنم تر می باشد.

 • آرون گروپس

Samsung Galaxy Buds+ از قدیمی ترین ایرپاد های سامسونگ می باشد ولی با این وجود باز هم میان مردم دارای محبوبیت های بسیار زیادی می باشد و گزینه خوبی محسوب می شود و باید بدانید که این ایرپاد ها نیز دارای باتری های بسیار قوی می باشند و کیفیت صدای آن ها نیز بسیار خوب خواهد بود.

ویژگی های ایرپاد خوب

بهترین ایرپاد های سامسونگ موجود در بازار و بررسی آن ها

ایرپاد های سامسونگ دارای طرفداران زیادی می باشد و یکی از میان رده های بسیار خوب در این زمینه به حساب می آید و باید بدانید که این ایرپاد ها را با توجه به ویژگی هایی که دارند از نظر کاربران دسته بندی کرده ایم و بهترین های آن ها را برایتان در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

Galaxy Buds 2 Pro

 • این ایرپاد سامسونگ یکی از کار های بی نظیر او می باشد و باید بدانید که این مورد دارای صدایی بسیار خوب خواهد بود.
 • ویژگی ANC در این ایرپاد وجود دارد و در طراحی ارگونومیک این ایرپاد بسیار موثر است.
 • این ایرپاد ویژگی های دیگری مانند حذف صدای باد را نیز دارد و می تواند با برنامه smart thing نیز متصل شود.
 • Galaxy Buds 2 Pro دارای درایو های ۱۱ میلی متری و با فرکانس ۲۰ الی ۳۰ هرتزی دارد و این مورد می تواند به بهبود صدا هایی که شما قرار است از این ایرپاد بشنوید کمک می کند تا بهتر و واضح تر باشد. همچنین این ایرپاد از فناوری جدید Adaptive Sound استفاده می کند و می تواند خودکار صدای برنامه ها را با توجه به اطراف شما تنظیم خواهد کرد.
 • ANC در این ایرپاد بسیار موثر می باشد و دارای سه ماژول ANC  است. در واقع این فناوری می تواند صدای اطراف شما را تا ۹۹ رصد کاهش داده و اگر از حالت شفاف شدن صدا استفاده می کنید به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با استفاده از ایرپاد ها و بدون برداشتن آن ها به راحتی صدا های اطراف را نیز بشنوید.
 • طراحی خاص و منحصر به فرد این ایرپاد ها به گونه ای می باشد که به راحتی در گوش شما فیکس می شوند و شما در حین دویدن نیز می توانید از این مورد به راحتی استفاده نمایید. این ایرپاد ها دارای سه مدل گوشی مختلف هستند تا بر اساس اندازه گوش تان ان ها را انتخاب نمایید.
 • قیمت این ایرپاد بسیار خوب سامسونگ حدودا ۵ میلیون تومان یا بیش تر می باشد ولی این مورد با توجه به کارآیی که دارد بسیار خوب است و می توان گفت هزینه ای اضافی برای این مورد شما پرداخت نخواهید کرد.

انواع ایرپاد سامسونگ

Galaxy Buds Live

 • این ایرپاد ها نیز در گروه خوب ترین ها قرار دارند و باید بدانید که طراحی این ایرپاد ها نیز مانند مدل قبلی بسیار خوب خواهد بود و به راحتی می توانید در حین دویدن نیز از این ایرپاد ها استفاده کنید بدون این که نگران افتادن آن ها باشید.
 • این ایرپاد دارای طراحی بسیار زیبایی می باشد و شبیه به یک لوبیا می باشد. این مورد باعث می شود تا درون گوش های شما به راحتی قرار گرفته و دیگر نگران افتادن ان ها نباشید.
 • این ایرپاد ها دارای دو درایو ۱۲ میلی متری با پاسخ های فرکانسی ۲۰ هرتز تا ۲۰ کیلو هرتز می باشد. این مدل از درایو های به مکار رفته می تواند صدا ها را بسیار خوب و غنی ارائه کنند.
 • همچنین این مدل از ایرپاد ها  از فناوری جدید Adaptive Sound استفاده می کنند و می تواند خودکار صدای برنامه ها را با توجه به اطراف شما تنظیم خواهد کرد.
 • ANC در این ایرپاد فعال شده است و بسیار کارکرد خوبی دارد و دارای دو ماژول ANC  است. در واقع این فناوری می تواند به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با استفاده از ایرپاد ها و بدون برداشتن آن ها به راحتی صدا های اطراف را نیز بشنوید و صدای اطراف شما را تا حدود ۹۸ درصد کاهش می دهد و شفافیت را ده برابر خواهد کرد.
 • این ایرپاد دارای قیمتی برابر ۳ میلیون تومان دارد و برای افرادی که به دنبال زیبایی و صدای خوب هستند بسیار مناسب می باشد و می تواند نیاز های روزانه ان ها را تامین نماید.

انواع ایرپاد سامسونگ

Galaxy Buds Pro

 • از دیگر ایرپاد های خوب سامسونگ می توان به Galaxy Buds Pro اشاره کرد. در واقع این ایرپاد بسیار کیفیت دارند . از نظر صدایی که برای شما پخش می کنند بسیار خوب هستند.
 • این ایرپاد ها همانند نوع قبلی دارای دارای درایو های ۱۱ میلی متری و با فرکانس ۲۰ الی ۳۰ هرتزی دارد و این مورد می تواند به بهبود صدا هایی که شما قرار است از این ایرپاد بشنوید کمک می کند تا بهتر و واضح تر باشد.
 • ANC در این ایرپاد فعال است و بسیار موثر می باشد و دارای دو ماژول ANC  است. در واقع این فناوری می تواند به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با استفاده از ایرپاد ها و بدون برداشتن آن ها به راحتی صدا های اطراف را نیز بشنوید.
 • Galaxy Buds Pro همانند Galaxy Buds 2 Pro دارای سه مدل گوشی مختلف هستند تا بر اساس اندازه گوش تان ان ها را انتخاب نمایید.
 • این مدل از ایرپاد ها نیز با برنامه های smart thing سازگار می شود و شما می توانید از این برنامه برای تنظیم صدا استفاده کرده و هرطور که دوست دارید آن ها را تنظیم نمایید.
 • این مدل از ایرپاد ها ارزان تر از نوع قبلی می باشند و حدودا ۴ میلیون تومان و یا کم تر قیمت آن ها می باشد.
 • این مورد به صرفه تر می باشد و برای افرادی که نمی خواهند زیاد هزینه کنند نیز مناسب می باشد.

ایرپاد و ویژگی های آن

Galaxy Buds 2

 • چهارمین مدل از ایرپاد های سامسونگ که بسیار اقتصادی می باشد و قیمتی حدودا دو میلیون تومان دارد می باشد.
 • این ایرپاد می تواند صدایی بسیار خوب و عالی را به شما ارائه داده و دارای تمامی ویژگی هایی می باشد که سه مدل قبلی داشته اند.
 • Galaxy Buds 2 دارای درایو های ۱۱ میلی متری و با فرکانس ۲۰ الی ۲۰ کیلو هرتزی دارد و این مورد می تواند به بهبود صدا هایی که شما قرار است از این ایرپاد بشنوید کمک می کند تا بهتر و واضح تر باشد.
 • همچنین این ایرپاد از فناوری جدید Adaptive Sound استفاده می کند و می تواند خودکار صدای برنامه ها را با توجه به اطراف شما تنظیم کرده و میزان ان را کم و زیاد نماید.
 • این ایرپاد دارای باتری های مقاومی می باشد و می تواند تا هفت ساعت بدون وقفه به شما شارژ بدهد و کیس های این ایرپاد ها ۲۸ ساعت شارژ دارند.
 • این مدل از ایرپاد ها نیز طراحی های خوبی دارند و باید بدانید که می توانید از آن ها به راحتی در گوش های خود استفاده کنید زیرا دارای سری های مختلف در اندازه ای متفاوت می باشند.
 • این محصول برای افرادی که به دنبال صرفه جویی می باشند و دوست دارند از برند های خوب استفاده کنند مناسب می باشد.

خرید ایرپاد خوب

نکات مهم در خرید ایرپاد

حال که با انواع ایرپاد سامسونگ آشنا شدید باید با نکاتی که قبل از خرید ان ها بدانید آشنا شوید و در ادامه اطلاعاتی بسیار خوب در این زمینه برایتان می آوریم تا به راحتی برای خرید این هندزفری های بی سیم اقدام نمایید و از خرید خود لذت ببرید.

 • تعیین بودجه برای خرید بسیار اهمیت دارد و باید بدانید که انواع ایرپاد سامسونگ در طیف های مختلفی از قیمت ها در بازار وجود دارد. قبل از این که برای خرید اقدام کنید باید بودجه خود را انتخاب کرده و در نهایت متناسب با پولی که دارید برای خرید اقدام نمایید.
 • باید کیفیت صدای این ایرپاد ها برایتان اهمیت داشته باشد در غیر این صورت امکان دارد انتخاب اشتباهی را انجام دهید. همچنین سعی کنید به روز ترین ها را انتخاب کنید تا از فناوری های جدید بهره مند شده و در نهایت یک ایرپاد با کیفیت خوب برای خودتان بخرید.
 • عمر باتری ها در هر ایرپاد امری بسیار مهم می باشد و باید بدانید که استفاده شما از این وسایل مداوم می باشد و باید ایرپادی را انتخاب کنید که حداقل ۵ ساعت شارژ دهی مداوم و بدون قطعی داشته باشد.
 • برای این که بهترین ایرپاد را از میان انواع ایرپاد سامسونگ برای خودتان بخرید باید به طراحی آن ها نیز توجه داشته باشید. طرحی را انتخاب کنید که در گوش شما به راحتی قرار می گیرد و در نهایت شما بدون هیچ مشکلی می توانید از ان استفاده نمایید.
 • سعی کنید ایرپاد را به اندازه گوش هایتان بخرید و تناسب  اندازه ایرپاد و اندازه گوش ها اهمیت بسیار زیادی دارد.
 • ویژگی های اضافی برای راحتی شما تدارک دیده شده اند از این رو در حین خرید ایرپاد باید به این موارد نیز توجه داشته باشید.
 • قبل از این که محصولی را بخرید سعی کنید نظرات کاربران را در موردش بخوانید و باید بدانید که اکثریت کاربران هر نظری داشته باشند شما نیز دیر یا زود به آن نتایج دست پیدا می کنید از این رو اگر نظر کاربران در مورد ایرپاد خاصی بد می باشد بهتر است آن را نخرید زیرا مشکلاتی را نیز در آینده برای شما ایجاد خواهد کرد.

   ایرپاد و ویژگی های خاص آن

قبل از این که برای خودتان ایرپادی را بخرید اگر امکان تست کردن دارند آن ها را تست کنید زیرا راحت بودن ایرپاد در گوش می تواند از عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار در حین خرید باشد. انواع ایرپاد سامسونگ در بازار موجود می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز هایی که دارید یک مدل از آن را انتخاب کرده و بخرید. در ادامه می توانید با کلیک کردن بر روی لینک های زیر اطلاعاتی دیگر در مورد بررسی گوشی موتورولا g84 و بررسی گلکسی A55 نیز کسب کنید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *