دسته ها
جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳

معرفی و بیوگرافی بازیگران مینی سریال بچه گوزن

  • محدثه خاکشور
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
  • ۰

در این مطلب آرگا نگاهی به بازیگران مینی سریال بچه گوزن و خلاصه داستان که بر اساس داستانی واقعی نوشته شده، خواهد داشت. بازی خوب بازیگران در کنار توجه به یک موضوع گیرا و تازه قطعا توجه مخاطب را جلب می نماید. دانی کمدین اسکاتلندی مورد آزار و تعقیب مارتا قرار می گیرد. البته که آزار چه جسمی، چه عاطفی و … تلخ است و این سریال به آن می پردازد.

بچه گوزن نام یکی از مینی سریال ها در ژانر درام مهیج کمدی سیاه می باشد، این محصول کشور انگلستان بوده که تهیه کننده آن ریچارد گاد است که اتفاقا در آن بازی هم می کند. مینی سریال بچه گوزن متشکل از ۷ قسمت که تمامی قسمت های آن در یازدهم آوریل ۲۰۲۴ پخش گردیدند و حسابی توانست توجه و نظر مثبت منتقدین را به خود جلب نموده و در صدر ده سریال برتر هفتگی نتفلیکس جای بگیرد. بچه گوزن مقاتبس شده از نمایش تک نفره خود زندگی نامه ای به اسن «بچه گوزن» به قلم گاد بر اساس تجربه واقعی گاد از آزار تعقیب و تعرض جنسی در دهه سوم زندگی خویش می باشد. در ادامه به آشنایی شما با بیوگرافی بازیگران مینی سریال بچه گوزن می پردازیم.

در مینی سریال بچه گوزن چه کسانی بازی می کنند؟

معرفی بازیگران مینی سریال بچه گوزن داستانی واقعی و پرچالش

مینی سریال بچه گوزن در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ معرفی و مطرح گردید که قرار بود ریچارد گاد در کنار تولید این سریال، یکی از بازیگران مینی سریال بچه گوزن است. از بازیگران مینی سریال بچه گوزن می توان به ریچارد گاد بازیگر کاراکتر دانی دان، «جسیکا گانینگ » بازیگر کاراکتر مارتا اسکات، «ناوا مائو» بازیگر کاراکتر تری، «تام گودمن هیل» بازیگر کاراکتر داروین اوکانر، «شالوم برون – فرانکلین » بازیگر کاراکتر کیلی، «نینا سوسانیا» بازیگر کاراکتر لیز، «مایکل وایلدمن» بازیگر کاراکتر گرگسی، «دنی کیرین» بازیگر کاراکتر جینو، «آماندا روت» بازیگر کاراکتر ال، مادر دانی، «مارک لویس جونز» بازیگر کاراکتر گری، پدر دانی، «هیو کولز» بازیگر فرانسیس ، «الکساندریا رایلی» بازیگر کاراکتر کاراگاه کلور، «توماس کومبز» بازیگر کاراکتر دنیلز، «تام دورانت پریچارد» بازیگر کاراکتر جیسون، «لورا اسمیت» بازیگر کاراکتر گلندا اشاره داشت.

آشنایی با هنرپیشگان مینی سریال بچه گوزن

تام گودمن هیل

تام گودمن هیل یکی از بازیگران مینی سریال بچه گوزن است که در نقش داروین اوکانر بازی می کند، او در سال ۱۹۶۸ در لندن به دنیا آمده است. این هنرپیشه انگلیسی تجربه فعالیت در تلویزیون و سینما را دارد که از جمله آن فیلم های سینمایی اورست، انجمن نجیب زادگان عجیب، معشوقه شیطان، بازی تقلید، پشیمانی های خانم آستین، آقای سلفریج، ریچارد دوم می باشند. وی برای بار اول با کری بردلی در سال ۲۰۰۵ ازدواج نمود و در سال ۲۰۱۴ از یکدیگر جدا شدند. برای بار دوم در سال ۲۰۱۵ با جسیکا رین ازدواج نمود و تا حال حاضر زندگی مشترک آن ها ادامه دارد.

بازیگران مینی سریال بچه گوزن و نگاهی به خلاصه داستان واقعی و پرچالش

نینا سوسانیا

نینا سوسانیا بازیگر متولد نیجریه – انگلیس در تایخ ششم ماه زوئن سال ۱۹۶۹ به دنیا آمده است. وی در سال ۱۹۹۲ فعالیتش در عرصه هنر به عنوان بازیگر را آغاز نمود و تا حال حاضر نیز به آن مشغول می باشد. او نیز تجربه بازی در تلویزیون و سینما را دارد که بازی در فیلم سینمایی در واقع عشق، فیلم سینمایی کد ۴۶، فیلم سینمایی دیوید برنت:زندگی در جاده، فیلم سینمایی رنسانس، فیلم سینمایی مندرلی، سریال دکتر هو،سریال شیادها، سریال ورا، سریال شاهد خاموش از جمله این نقش آفرینی هاست.

در مینی سریال بچه گوزن چه کسانی بازی می کنند؟

دنی کیرین

دنی کیرین با نام کامل دانیل پیتر کیرین در هادرزفیلد – بورک شر غربی- انگلیس به دنیا آمده است. این هنرپیشه انگلیسی فعالیت هنری خود را در سال ۲۰۰۷ آغاز نمود و تا حال حاضر نیز مشغول می باشد. او که از بازیگران مینی سریال بچه گوزن است در فیلم غنائم جنگ ایفای نقش نموده است.

نقش آفرینان مینی سریال بچه گوزن

مرور بازیگران مینی سریال بچه گوزن

آماندا روت

آماندا روت بازیگر موفق انگلیسی است که در مینی سریال بچه گوزن بازی می کند، وی در سال ۱۹۸۳ قدم به عرصه هنر و بازیگری گذاشت و تا حال حاضر نیز به آن مشغول می باشد. او متولد سال ۱۹۶۳ در جلمزفورد انگلستان می باشد. او تجربه بازی در سینما و تلویزیون را دارد که از جمله آن سریال تلفات، سریال آنا کارنینا، سریال شهر هالبی، سریال آدمکشان میدسامر، سریال بازرس فویل، سریال پوآرو، سریال شرلوک، فیلم سینمایی بانوی آهنی، مینی سریال پاتریک ملروز، سریال شاهد خاموش، فیلم سینمایی اقناع، فیلم جین ایر، مجموعه مستند درام چولین فلوز بررسی می کنند: مرموزترین قتل است.

  •  آرون گروپس

مارک لویس جونز

این بازیگر انگلیسی در سال ۱۹۶۴ به دنیا آمده است، وی تجربه بازی در سینما و تلویزیون را دارد که از جمله آثار شاخص این بازیگر بازی در فیلم سینمایی ناخدا و فرمانده:آخر دنیا، فیلم سینمایی تعدی بر ما، فیلم سینمایی کودک ۴۴، فیلم سینمایی ملکه صحرا اشاره داشت.

آشنایی با هنرپیشگان مینی سریال بچه گوزن

خلاصه داستان

داستان مینی سریال بچه گوزن به این قرار است که شخصیت اصلی فیلم به اسم دانی کمدین اسکاتلندی، برای تحقق رویاهایش کمدین موفق شدن سفر کرده است. اما با یک وکیل خانم مجرم و باسابقه آشنا می شود که ابتدا از روی دلسوزی به او نزدیک می گردد، اما مارتا موضوع را جدی می گیرد و تلاش در جدی کردن رابطه دارد. دانی تحت آزار مارتا واقع می شود که سعی مداوم وی برای ارتباط برقرار کردن با دانی زندگی او را تلخ کرده و آسیب های روانی گذشته زندگی اش را احیا می نماید. ریچارد گاد بازیگر شخصیت دانی کمدین اسکاتلندی می باشد که مورد آزار و تعقیب و تجاوز قرار می گیرد، وی جسیکا گانینگ بازیگر شخصیت مارتا؛ خانمی که از سوی دانی تحت آزار قرار گرفته است. این اثر در واقع با یک دید باارزش به آسیب روانی و نیز سوءاستفاده می پردازد، به گفته یکی از مخاطبان دیدن آن در بعضی لحظه ها دشوار می گردد ولی به طر کامل جذاب می باشد. در صورت تمایل برای آشنایی با بازیگران سریال شوگان محصول ۲۰۲۴ به لینک مراجعه نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *