دسته ها
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

انواع مدل های اجاق هیزمی در باغ با طراحی زیبا و خلاقانه

  • منصوره رمضان زاده
  • ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
  • ۰

مدل اجاق هیزمی در باغ بسیار متنوع و گسترده بوده و در جنس ها و سبک های مختلفی طراحی و ساخته شده که افراد می توانند بر حسب نیازی که دارند و میزان هزینه در نظر گرفته برای این کار مدل دلخواهی را انتخاب و برای فضای باغ و ویلا خود استفاده نمایند و بدین گونه با بهره مندی از این ابزار کاربردی در دورهمی ها و مهمانی های خود دغدغه راه اندازی منقل و اجاق را برای پخت و پز نداشته باشند.

از جمله ابزار ها و وسایل پر کاربردی که در مسافرت ها و دورهمی های خانوادگی در باغ و ویلا استفاده فراوانی از آن می شود منقل و اجاق بوده که وجود آن برای پخت غذا و انجام آشپزی مورد نیاز و ضروری می باشد. حمل و نقل و همراه داشتن این وسیله گاهی همراه با سختی بوده و دردسر های خود را دارد از این رو برای رفع این مشکل برخی افراد به ساخت و تهیه یک اجاق هیزمی در باغ و ویلا خود با استفاده از مواد مختلفی که می خواهند پرداخته تا در کمترین زمان و هر موقع که لازم بوده به پخت غذا ها و مواد مختلف بپردازند. در همین زمینه تصمیم داریم در این مطلب به جهت مشاهده و بهره مندی شما عزیزان به نمایش انواع مختلف مدل اجاق هیزمی در باغ بپردازیم.

مدل های خاص اجاق زغالی در باغ

مدل اجاق هیزمی در باغ با متریال مختلف

به طور کلی باید گفت کنار هم نشستن در جمع خانوادگی یا دوستانه و حرف زدن با آن ها بسیار لذت بخش بوده و در اغلب اوقات مکان هایی همچون باغ و ویلا برای این امر انتخاب می شود اما در این دورهمی ها داشتن یک منقل و اجاق جزء ملزومات بوده تا به راحتی بتوان به پخت و پز پرداخت. راه اندازی همواره یک منقل و اجاق در فضای باز و حیاط و یا در باغ و ویلا دشواری های خاص خود را داشته که همین امر باعث شده خیلی از افراد خودشان به تهیه یک منقل و اجاق ثابت و در دسترس با استفاده از موادی همچون آجر، سیمان، گل و یا فلز بپردازند.

بهتر است بدانید که هر نوع غذایی که با اجاق های گازی و برقی درست کنید با استفاده از اجاق های هیزمی نیز می توان تهیه کرد. ضمن این که با توجه به این که غذا در این مدل اجاق ها خیلی سریع پخته می شود در نتیجه ترکیبات مغذی و ویتامین های آن در پی پختن زیاد از بین نرفته و حفظ می گردند. همینطور باید گفت که این مدل اجاق ها به دلیل متریال و ساختاری که دارند برای سالیان زیادی قابل استفاده می باشند.

سبک های زیبا اجاق زغالی در باغ

انواع اجاق های زغالی برای فضای باز

امروزه منقل های هیزمی ساخته شده برای باغ و ویلا دارای تنوع بسیار زیادی بوده و هر یک از آن ها از سبک و اشکال خاص و منحصر به فردی برخوردار می باشد که ضمن داشتن کیفیت بالا در پروسه تولید به جذابیت و ظاهر آن ها نیز دقت زیادی شده است. این مدل اجاق ها سالیان زیادی بوده که مورد استفاده قرار گرفته و اولین نان ها و غذا ها در عصر باستان با بهره مندی از آن ها درست شده است. امروزه نیز با بکارگیری این اجاق ها می توان خوراکی و غذا های مختلفی همچون پیتزا، نان، کیک، سوپ و … را با طعم و مزه ای عالی و بی نظیر تهیه نمود.

بنابراین همانطور که اشاره شد از لوازم مهمی که در خانه، باغ و ویلاهای ایرانیان مدل های متنوعی از آن دیده می شود منقل و اجاق بوده که برای روشن کردن آتش و پخت و پز استفاده می گردد. شما می توانید بر حسب نیاز خود و فضایی که دارید مدل دلخواهی از آن را که برخی ثابت و برخی قابل حمل و نقل بوده را انتخاب کرده و استفاده نمایید. از جمله مزیت های این گونه اجاق ها این بوده که از آسیب رساندن به محیط زیست جلوگیری کرده و به راحتی می توان آتش روشن کرد. در ادامه مدل های جذاب و خاصی از اجاق هیزمی را برای مشاهده در اختیارتان قرار داده ایم.

انواع اجاق هیزمی در ویلااجاق هیزمی جذاب با کارایی مختلفسبک های جالب اجاق زغالی در ویلامنقل هیزمی فلزی زیبا و کاربردیسبک های شیک و ساده اجاق هیزمی در ویلااجاق هیزمی ساده ساخته شده با گلمدل های متنوع اجاق زغالی در باغاجاق هیزمی فلزی به صورت ایستادهمدل های مختلف اجاق هیزمی در باغمنقل هیزمی کاربردی و جذاب برای فضای بازانواع سبک خاص اجاق هیزمی در ویلااجاق هیزمی با کاربرد های مختلفسبک های جالب اجاق هیزمی در ویلامنقل هیزمی فلزی کوچک و زیباسبک های کاربردی اجاق زغالی در ویلااجاق هیزمی خلاقانه ساخته شده با وسایل اضافیمدل های متنوع و ساده اجاق زغالی در باغاجاق زغالی ساده و جذاب با ابعاد بزرگمدل های زیبا اجاق هیزمی در باغاجاق هیزمی زیبا با کارایی متفاوتسبک های خلاقانه اجاق زغالی در باغاجاق هیزمی چند طبقه با طراحی جذاب و خاص  سبک های خلاقانه اجاق زغالی در ویلامنقل هیزمی خلاقانه با کارایی مختلفمدل های زیبا اجاق هیزمی در ویلااجاق هیزمی خلاقانه ساخته شده با سیمانمدل های شیک و ساده اجاق زغالی در باغمنقل هیزمی برای استفاده در باغ و ویلامدل های جدید اجاق هیزمی در باغاجاق هیزمی ایستاده با کارایی متفاوتانواع سبک زیبا اجاق هیزمی در ویلامنقل زغالی جالب برای فضای آزادسبک های خلاقانه و کاربردی اجاق زغالی در باغمدل اجاق هیزمی گنبدی شکل در فضای بازسبک های جذاب اجاق زغالی در ویلامنقل هیزمی دوکاره برای استفاده در باغ و یلامدل های خلاقانه اجاق زغالی در باغاجاق زغالی کوچک ساخته شده با سیمانانواع اجاق زغالی زیبا در باغمنقل هیزمی جذاب برای پخت غذا در باغمدل های متنوع اجاق هیزمی در باغاجاق هیزمی جالب با کارایی مختلف ساخته شده با آجرمدل های مختلف اجاق زغالی در باغاجاق هیزمی کوچک فلزیانواع اجاق زغالی در ویلامنقل زغالی کوچک و کاربردی برای باغ و ویلامدل های جذاب اجاق هیزمی در ویلامنقل هیزمی ایستاده فلزیمدل های متفاوت اجاق زغالی در ویلااجاق هیزمی کاربردی با آجر
مدل های جالب اجاق هیزمی در باغ

  •  آرون گروپس

تصاویری که ملاحظه نمودید انواع مختلف و جالبی از مدل اجاق هیزمی در باغ بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت لذت و بهره را از دیدن آن ها برده باشید. همینطور می توانید برای مشاهده مدل های مختلف میز تحریر مینیمال و کابینت ۱۴۰۳ به لینک های داده شده مراجعه کنید و از این مطالب بازدید نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *