دسته ها
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

راهنمای تهیه و خرید اکانت پرکاربردترین هوش مصنوعی

  • فرهاد هاشمی
  • ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
  • ۰

از آن‌جایی که سبک زندگی افراد روزبه‌روز مدرن‌تر و به‌روزتر می‌شود، کسب و کارها و سازمان‌ها نیز بایستی در راستای گسترش کسب و کار و فعالیت‌های خود از مزایای هوش مصنوعی بهره‌مند شوند به همین منظور در این محتوا پرکاربرد ترین ابزارهای هوش مصنوعی را معرفی کرده ایم

ابزارهای هوش مصنوعی مدتی است که در دنیای دیجیتال سروصدای زیادی ایجاد کرده و طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است. این ابزار ارزشمند در هر زمینه‌ای از جمله، تولید محتوای متنی، سئو، ادیت ویدئو و عکس، تولید عکس و ویدئو و غیره می‌تواند به بهترین نحو مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه با بهترین ابزارهای هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۴ آشنا خواهیم شد.

این ابزارها شامل Chat Gpt، Copilot، Midjourney، Dall. E، National.ai، گرامرلی، هوش مصنوعی جیمنای و گیت هاب کوپایلت می‌شود.

برای خرید اشتراک و اکانت پرمیوم ارزان و تضمینی  از سایت account4all  می توانید اقدام نمایید.

  راهنمای تهیه و خرید اکانت پرکاربردترین هوش مصنوعی

اهمیت هوش مصنوعی و تاثیر آن در زندگی افراد در سال ۲۰۲۴

از آن‌جایی که سبک زندگی افراد روزبه‌روز مدرن‌تر و به‌روزتر می‌شود، کسب و کارها و سازمان‌ها نیز بایستی در راستای گسترش کسب و کار و فعالیت‌های خود از مزایای هوش مصنوعی بهره‌مند شوند. در این صورت، افراد به آزادی کامل در تصمیم گیری و سرعت عمل در انجام کارها دست پیدا خواهند کرد.

از طرفی، ابزارهای هوش مصنوعی نیز نقش‌های از پیش تعریف شده خود را ایفا کرده و به بهتر شدن کسب و کارها کمک شایانی خواهند کرد.

هوش مصنوعی Chatgpt

هوش مصنوعی ChatGPT را می‌توان یکی از ابزارهای برتر هوش مصنوعی در سال ۲۰۲۴ دانست. در میان این ابزارهای پیشرفته، ChatGPT با ویژگی‌های منحصر به فرد خود در بین افراد زیادی شناخته شده است. این ابزار نه تنها بر یک حوزه یا موضوع مشخص تمرکز دارد، بلکه قابلیت پاسخ‌دهی به مجموعه گسترده‌ای از سوالات را هم خواهد داشت.

از سوالات فناوری و علمی گرفته تا موضوعات تاریخی و فرهنگی، ChatGPT می‌تواند جواب‌های دقیق و موثقی را به شما ارائه نماید. همچنین این ابزار نه تنها در زمینه‌های علمی، بلکه حتی در مسائل ریاضی نیز می‌تواند به کاربران کمک کند.

هوش مصنوعی Copilot

هوش مصنوعی کوپایلت یک دستیار هوشمند بسیار قدرتمند به شمار می‌رود که با کمک آن می‌توانید کارهای جالبی را انجام دهید. در واقع باید بگوییم که، این ابزار با بررسی و تحلیل اهداف شما در کنار علاقه‌مندی‌ها، نیازها و رفتارها، راهکارهای جالبی را به شما پیشنهاد خواهد داد. علاوه بر این، شما می‌توانید از طریق نوشتن، صحبت‌‌کردن، تکان‌دادن دست یا نگاه‌کردن با این هوش مصنوعی ارتباط برقرار نمایید. کوپایلت از مدل‌های هوش مصنوعی دال ای ۳ و چت جی پی تی ۴ بهره مند است، از این رو، می‌تواند پاسخ‌هایی دقیق و با جزئیات فراوان را به کاربران ارائه دهد و از توصیفات متنی، تصاویر جذابی را خلق کند.

هوش مصنوعی Midjourney

هوش مصنوعی Midjourney یک ابزار جدید است که به کاربران امکان ایجاد تصاویر و ویدئوهای واقعیت مجازی را می‌دهد. این برنامه از تکنیک‌هایی مانند شبکه‌های مولد تقویت شده (GANs) استفاده خواهد کرد تا تصاویری را خلق کند که به طور واقعی به نظر برسند و به اندازه کافی واقع‌گرایی داشته.

هوش مصنوعی Midjourney در سال ۲۰۲۱ آغاز به کار کرد. این برنامه هوش مصنوعی به تازگی راه‌اندازی شده که با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته و تکنیک‌های هوش مصنوعی، به کاربران امکان ایجاد تصاویر و ویدئوهای واقعیت مجازی را خواهد داد. این ابزار پیشرفته در حال حاضر در حال توسعه و بهبود است و در آینده ممکن است با ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدیدی به روزرسانی گردد.

راهنمای تهیه و خرید اکانت پرکاربردترین هوش مصنوعی

هوش مصنوعی Dall_E

هوش مصنوعیDall.E، یکی دیگر از ابزارهای هوش مصنوعی تولید کننده یا طراح تصویر به شمار می‌رود که توسط کمپانی Open AI منتشر گردید. استفاده از این ابزار، بسیار راحت است و هیچ تخصص خاصی نیاز ندارد. تنها کافی است که متن یا کلمه مورد نظر خود را در محیط پلتفرم تایپ نموده و منتظر دریافت یک تصویر متناسب با آن بمانید. DELL.E برای هر فردی که در زمینه خلق تصویر یا استفاده از تصاویر فعالیت می‌کند، یک ابزار کارآمد خواهد بود.

هوش مصنوعی Notion.ai

هوش مصنوعی Notion – AI یک ابزار همه‌کاره برای انجام وظایف مختلف است. این ابزار یک دفترچه آنلاین برای یادداشت‌برداری، ایجاد پایگاه داده، مدیریت پروژه‌ها و موارد دیگر را به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید این همش مصنوعی را به عنوان یک آچار فرانسه برای بهره‌وری بیشتر در نظر بگیرید.  notion.ai یک رابط کاربری ساده دارد و شروع کار با آن بسیار راحت و بدون دردسر خواهد بود.

گرامرلی

هوش مصنوعی Grammarly یکی از ابزارهای قدرتمند در زمینه گرامر و اصلاح نوشتار به حساب می آید. این دستیار به افراد کمک می‌کند تا خطاهای گرامری، املایی، ویرایشی و دیگر خطاهای یک متن را شناسایی کرده و آن‌ها را اصلاح نمایند. در واقع Grammarly در راستای استفاده در فعالیت‌های بازاریابی و تجاری طراحی گردید؛ ولی می‌تواند کاربردهای متنوع دیگری برای علاقمندان به زبان و ادبیات هم داشته باشد.

جیمنای هوش مصنوعی گوگل

هوش مصنوعی Google Gemini، مجموعه‌ای از “مدل‌های زبانی بزرگ” یا همان Large Language Model به حساب می‌آید که روش‌های آموزشی همچون “جستجوی درختی” و “یادگیری تقویتی” (Reinforcement Learning) را از سیستم عصبی AlphaGo یاد می‌گیرند. هدف اصلی گوگل از عرضه این هوش مصنوعی این است که به عنوان پرچم‌دار این صنعت شناخته شود و از این طریق به تجهیز و تقویت سرویس‌های دیگر خود بپردازد. Gemini جدیدترین و قدرتمندترین ابزار مبتنی بر Artificial Intelligence بوده که توانایی ایجاد انقلاب و دگرگون‌سازی تمام حوزه‌ها را خواهد داشت.

از آن‌جایی که سبک زندگی افراد روزبه‌روز مدرن‌تر و به‌روزتر می‌شود، کسب و کارها و سازمان‌ها نیز بایستی در راستای گسترش کسب و کار و فعالیت‌های خود از مزایای هوش مصنوعی بهره‌مند شوند به همین منظور در این محتوا پرکاربرد ترین ابزارهای هوش مصنوعی را معرفی کرده ایم

گیت هاب کوپایلت

هوش مصنوعی GitHub Copilot یک ابزار هوشمند تولید کد محسوب می‌شود که توسط شرکت GitHub و OpenAI توسعه داده شد. این ابزار برای کمک به برنامه نویسان در جهت تولید کد و کاهش زمان و تلاش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 هوش مصنوعی گیت هاب کوپایلوت بر اساس تکنولوژی مدل زبانی گسترده شده GPT-3 توسعه داده شده است. این ابزار به عنوان پلاگینی برای محیط توسعه یا IDE شما عمل خواهد کرد. مثلاً شما می‌توانید از آن در محیط VSCode استفاده کنید. همچنین این ابزار با بهره گیری از الگوریتم‌های مختلف و بازیابی اطلاعات از میلیون ها خط کد، قادر است تا کدی مشابه کد شما پیشنهاد دهد.

جمع بندی

در سال‌های اخیر، با پیشرفت‌های چشمگیر در زمینه‌ هوش مصنوعی، ابزارها و پلتفرم‌های متنوعی به‌منظور توسعه و پیاده‌سازی مدل‌ها و سیستم‌های هوش مصنوعی ارائه شده است این ابزارها از تحقیقات پایه تا کاربردهای تجاری و صنعتی را انجام داده و از ساده‌ترین کاربردها تا پیچیده‌ترین مسائل را پوشش می‌دهند. اگر شما قصد تهیه اشتراک هر یک از این ابزار های هوش مصنوعی را دارید  همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد میتوانید از سایت اکانت فور ال با مناسب ترین قیمت تهیه کنید .

منبع : اکانت فور ال

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *