دسته ها
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

کاردستی کودکانه روز معلم با خلاقیت های جالب

  • منصوره رمضان زاده
  • ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
  • ۰

ایده ها و روش های مختلفی برای ساخت کاردستی کودکانه روز معلم وجود داشته که دانش آموزان در صورت تمایل به تهیه هدیه این روز خاص با استفاده از هنر و خلاقیت خود می توانند از آن هابهره مند شده و با صرف کمترین هزینه و با ساده ترین ابزار با کمک وسایلی که در دسترسشان بوده کاردستی جالبی را بسازند و بدین مناسبت به معلم خود تقدیم نمایند.

یکی از انواع کاردستی های جذاب و خاصی که به مناسبت روز مهمی از سال توسط بچه ها ساخته شده کاردستی روز معلم بوده که اغلب دانش آموزان معمولا به جهت قدردانی از آموزگارشان و جبران زحمت هایش مدل منحصر به فردی از آن را مطابق با سلیقه ای که داشته با صرف کمی خلاقیت و هنر درست کرده و در روز معلم به آموزگارشان تقدیم می کنند تا از این طریق او را خوشحال کرده و احترام و جایگاه ارزشمندش را حفظ نمایند. در همین زمینه قصد داریم در این مطلب به جهت ایده گرفتن شما عزیزان مدل های بی نظیری از انواع کاردستی کودکانه روز معلم را به نمایش بگذاریم.

بهترین انواع کاردستی کودکانه روز معلم

به طور کلی باید گفت معلمان از قشر محترم و ارزشمند جامعه به حساب آمده که در تمامی شرایط احترام گذاشتن به آن ها برای دانش آموزان و والدین امری واجب و ضروری می باشد. به همین خاطر در تقویم سال روزی به عنوان بزرگداشت معلم در نظر گرفته شده که در این روز دانش آموزان با تهیه و تقدیم یک سری هدایا و کارهای دست ساز خود از معلم شان تشکر و قدردانی می کنند.

از جمله ایده های ساده و بسیار جذاب که برای تبریک روز معلم می توان از آن بهره مند شد ساخت کارت پستال بوده که با داشتن چند ابزار ساده و با بهره مندی از روش های خلاقانه می توان مدل جذاب و منحصر به فردی از آن را درست کرده و برای روز معلم آماده کرد. همچنین می توانید با وسایل و ابزاری که در دسترس دارید بدون داشتن هیچ گونه مهارتی و ابزار خاصی با الگوبرداری از ایده های موجود یک کار دست ساز زیبا به مناسبت این روز بسازید و از هنر دست خود لذت ببرید.

همانطور که می دانید  روز ۱۲ اردیبهشت ماه هر سال روز معلم نامگذاری شده که به منظور آن در برخی مدارس جشن گرفته و دانش آموزان در این روز خاص سعی می کنند با دادن هدایای مختلف به معلمان خود محبت ها و زحمات آن ها را جبران نمایند و بدین گونه از آن ها تقدیر و تشکر نمایند. برخی از بچه ها ترجیح می دهند به منظور تهیه یک هدیه خاص خودشان با استفاده از هنر و خلاقیتی که داشته کادویی منحصر به فرد و شگفت انگیز را بسازند و محبت و دوستی خود را ابراز نمایند.

انواع دست سازه زیبا برای روز معلم

ایده های متنوعی برای ساخت کاردستی برای روز معلم وجود داشته که انتخاب هر یک بستگی به سلیقه و مهارت شما دارد. این نوع کاردستی بچگانه را می توان با استفاده از لوازمی همچون کاغذ، مقوا، نمد، چوب، وسایل اضافی و … درست کرد و از این طریق از مزایا و فواید ساخت کاردستی نیز بهره مند شد. در ادامه نمونه های زیبا و خلاقانه ای از انواع کاردستی های جذابی که به مناسبت روز معلم ساخته شده را برای ایده گرفتن در اختیارتان قرار داده ایم.

کارت پستال جذاب برای روز معلم تابلوی گل کاغذی به مناسبت روز معلمکاردستی گلدان گل نمدی برای روز معلمکارت پستال سه بعدی خلاقانهکاردستی ساده کودکانه زیبا به شکل گلدان

  •  آرون گروپس

شاخه گل نمدی جذابکارت تبریک جذاب و خلاقانهایده جالب ساخت گلدان گل با نمد
کاردستی گلدان گل با ایده ای زیبا و خاص  کاردستی جالب با استفاده از هنر ملیله کاردستی زیبا به شکل قلب با کاغذ رنگی

ایده ساخت شاخه گل کاغذیکارت تبریک خلاقانه با وسایل سادهکارت پستال زیبا با وسایل هنریکاردستی جذاب و خلاقانه به شکل سبد گل ایده ساخت کاردستی سه بعدی به شکل قلب با کاغذ رنگیکاردستی خلاقانه با وسایل ساده کارت پستال دست ساز با کاغذ رنگی
ایده جالب ساخت دسته گل کاغذیکارت پستال با طرح گل کاغذی قلبی شکلکارت تبریک زیبا تزیین شده با گل کاغذیکاردستی کاغذی خلاقانه به شکل دسته گلکارت تبریک با طرح برجسته گلایده ساخت کاردستی با کاموا و نقاشیکاردستی خلاقانه با نمد کارت تبریک با طرح گل سه بعدیکاردستی ساده و زیبا به شکل گلدان

تصاویری که ملاحظه نمودید مدل های جذاب و زیبایی از انواع کاردستی کودکانه روز معلم بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و بتوانید با الگوبرداری از آن ها کاردستی های جذاب و خلاقانه ای را بسازید و لذت ببرید. همچنین می توانید برای دیدن مدل های مختلف کاردستی لپ تاپ و کاردستی شب و روز بر روی لینک های موردنظر کلیک کرده و از این مطالب بازدید نمایید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *