دسته ها
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳

نگاهی به بازیگران سریال سیلو و هنرمندان نقش های مختلف این سریال محبوب

  • محدثه خاکشور
  • ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
  • ۰

سریال سیلو یکی دیگر از سریال های جذاب و محبوب کشور آمریکا است که حسابی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است، قطعا برای شما هم جالب است که با نقش آفرینان این اثر آشنا گردید. در این مطلب شما را با بازیگران سریال سیلو آشنا می کنیم، بنابراین دعوت می کنیم ما را همراهی کنید.

سیلو نام یک سریال آمریکایی در ژانر علمی-تخیلی است کخ گراهام یوست طبق سری رمان های آخرالزمانی به اسم سیلو به قلم هیو هاوی تولید گردیده است. پخش این اثر در تاریخ پانزدهم ماه اردیبهشت سال ۱۴۰۲ پخش گردید و در ماه زوئن سال ۲۰۲۳ برای فصل ۲ تمدید گردید. داستان این سریال به این صورت است که در جهان آینده انسان ها به ۲ قسمت گردیده است، کسانی که داخل سیلوها سکونت دارند و کسانی که در بیرون از سیلوها زندگی می نمایند و با گرفتاری و تهدیداتی همچون مقابله با شرایط جوی بد و نامناسب و تهدیدات حیات وحش روبرو هستند. در این مطلب شما را با بازیگران سریال سیلو آشنا می کنیم.

معرفی نقش آفرینان سریال سیلو

معرفی بازیگران سریال سیلو +عکس و بیوگرافی

کاراکتر اصلی سریال سیلو فردی به نام جانی می باشد که در یک سیلو به اسم «سیلوی ۱۵» سکونت دارد و در پی یافتن رموز پنهانی حقیقی پشت سیلوها می باشد. وی در این راه با مشکل ها با مشکل هایی همچون رابطه های پیچیده با سایر حاضران سیلو و گریز از سیلوها جهت یافتن واقعیت مواجه می گردند. مجموعه تلویزیونی سیلو به بررسی موضوعاتی همچون فناوری، سیاست، زیست محیطی در آینده مشغول می شود.

آشنایی با بازیگران سریال سیلو

«ربکا فرگوسن»

ربکا در نوزدهم ماه اکتبر سال ۱۹۸۳در بالا شهر استکهلم سوئد به دنیا آمده است، وقتی کم سن و سال بود مشغول رقص گردید و در رشته های مختلف رقص همچون رقص باله، جاز و هیپپ هاپ خود را محک زده به گونه ای که برای یک مدت در شرکت رقص در لوند سوئد به تدریس رقص تانگو پرداخت. وقتی سیزده سال داشته به عنوان مدل مشغول به فعالیت گردید و موفق شد غیر از مدل بودن جهت نشریه های گوناگون در تبلیغات تلویزیونی هم حضور یابد.

ربکا فرگوسن یکی از بازیگران سریال سیلو است که بازیگر نقش جولیت نیکولز می باشد. در قسمت نخستین این اثر جولیت بازیگر کاراکتر مهندس سیلو بود، پس از برخی کارها به عنو.ان کلانتر سیلو ادامه فعالیت می دهد. وی ازدواج نکرده و جهت یافتن علت مرگ دوست پسر خود و همچنین مجموعه ای از سایر قتل ها به وقوع پیوسته در سیلو به کنکاش مشغول می گردد. و در این مسیر واقعیت هایی را می یابد که تمامی چیزها را در سیلو متغیر می سازد.

آشنایی با بازیگران سریال سیلو

دیوید اویلوو

دیوید اویلوو در سریال سیلو با نقش هلستون بکر (نخستین سیلو) مقابل دوربین می رود. دیوید اویلوودر یکم ماه آوریل سال ۱۹۷۶ به دنیا آمده و در زمینه هنر به عنوان تهیه کننده و هنرپیشه انگلیسی – آمریکایی فعالیت می کند. وی از آکادمی موسیقی و هنرهای نمایشی لندن مدرک گرفته که در سال ۱۹۹۸ فعالیتش را آغاز نموده و تا حال حاضر هم به آن مشغول می باشد. این هنرمند علاوه بر مشغول بودن در عرصه هنر به عنوان افسر والا مقام امپراطوری بریتانیا فعالیت دارد. او صاحب همسر و چهار فرزند می باشد.

  •  آرون گروپس

در سریال آمریکایی سیلو کدام بازیگرها بازی می کنند؟

تیم رابینز

تیم رابینز یکی از دیگر بازیگران سریال سیلو است که با نقش «برنارد هالند» شهردار سیلو مقابل دوربین می رود.

تیم رابینز با نام کامل تیموتی فرانسیس رابینز در شانزدهم ماه اکتبر سال ۱۹۵۸ در وست کوینا – کالیفرنیا به دنیا آمده و در نیویورک سیتی پرورش یافته است. او ابتدا در دوازده سالگی با رفتن به روی صحنه نمایش تئاتر فعالیتش را به عنوان بازیگر آغاز نمود. او علاوه بر بازیگری در زمینه های مختلف تهیه کنندگی، فیلمنامه نویسی، کارگردانی؛ موزیسین و نیز فعال اجتماعی فعالیت دارد. این هنرمند آمریکایی که معمولا برای بازی در فیلم های سینمایی «رستگاری در شاوشنگ»، «یول دورهام» و نیز «رودخانه مرموز» شناخته شده و مورد توجه قرار می گیرد. رابینز یک ازدواج ناموفق با «سوزان ساراندون» دارد.

بازیگران مجموعه تلویزیونی سیلو چه کسانی هستند؟

کامن

بازیگر نقش رابرت سیمز در سریال سیلو، کامن می باشد که به صورت پشت سر هم تحقیق های جولیت را نقش بر آب می کند. کامن رپر و هنرپیشه اهل آمریکا است که در فصل نخست مجموعه تلویزیونی سیلو با کاراکتر رابرت سیمز مقابل دوربین می رود. کامن در سیزدهم ماه مارس سال ۱۹۷۲ در شیکاگو به دنیا آمده است. او به خاطر ایفای نقش در فیلم های سینمایی «جان ویک ۲» (او در این فیلم با کیانو ریوز با بازیگر محبوب و دوست داشتنی همبازی بود)، «سلما» شناخته می شود که موفق شده جایزه های گوناگونی همچون جایزه پرایم تایم امی، جایزه گلدن گلوب، جایزه اسکار را از آن خود نماید.

چینازا اوچه

بازیگر نقش پل بیلینگز در سریال سیلو ، چینازا اوچه است. پل از همکارهای جولیت در اداره می باشد.

چینازا اوچه هنرپیشه اهل اسکاتلند با اصاالت آمریکایی می باشد که در ادینبورگ از یک خانواده اهل نیجریه ای به دنیا آمده است. وی یکی از بازیگران سریال سیلو است که همین نقش آفرینی و نیز بازی در سریال «دیکینسون» دلیل به شهرت رسیدن وی هستند. او همچنین در ۲۰۱۸ با بازی در کاراکتر اصلی فیلم سینمایی «شاهزاده نیجریه ای» مقابل دوربین رفت. از دیگر آثار وی می توان به سریال های «فهرست سیاه، آمریکای کوچک، از مردگان متحرک بترسید» اشاره داشت.

هنرپیشگان سیلو و نقش های آنان

راشیدا جونز

راشیدا جونز از بازیگران سریال سیلو می باشد بازیگر کاراکتر «آلیسون بکر» (مهندسی فعال در قسمت فناوری اطلاعات سیلو است.

رشیدا جونز در بیست و پنجم ماه فوریه سال ۱۹۷۶ در لس آنجلس – کالیفرنیا – آمریکا به دنیا آمده است. وی به عنوان هنرپیشه، نویسنده و نیز تهیه کننده در عرصه هنر فعالیت دارد که فعالیتش را در سال ۱۹۹۷ آغاز نمود و تا حال حاضر هم به آن مشغول می باشد. او با کوئینسی جونز در سال ۲۰۰۲ ازدواج نمود و دو سال بعد از وی جدا شد، سپس در سال ۲۰۱۷ با همسر دومش به اسم پگی لیپتون ازدواج کرد که تا حال حاضر این زندگی مشترک پاربرجا است.

آشنایی با بازیگران سریال سیلو

ایان گلن

گلن عهده دار ایفای نقش «پیت میکولز» (پدر جولیت و دکتری است که توسط وقایعی از بچگی جولیت و از دست دادن زن خود و فرزند دیگر خویش با وی دچار اختلاف می گردد)

ایان گلن بازیگر بریتانیایی در بیست و چهارم ماه ژوئن سال ۱۹۶۱ در ادینبورگ – اسکاتلند به دنیا آمده است. او فعالیتش را در سال ۱۹۸۶ آغاز نمود و تا حال حاضر مشغول می باشد. وی معمولا برای بازی در کاراکتر دکتر الکساندر رولند آیزاکس در سری فیلم های «رزیدنت ایول» و نیز «بازی تاج و تخت» مطرح است. او علاوه بر اینکه از بازیگران سریال تاج و تخت می باشد در سریال تایتان ها می باشد.او در سال ۱۹۹۳ با سوزانا هارکر ازدواج نمود و در سال ۲۰۰۴ از او جدا گردید، وی یک سال بعد با شارلوت امرسون ازدواج نمود که تا حال حاضر با وی زندگی مشترک دارد.

در سریال آمریکایی سیلو کدام بازیگرها بازی می کنند؟

ویل پاتون

پاتون بازیگر کاراکتر «سم مارنز» (معاون کلانتر، متهعد و صمیمی با شهردار می باشد)

ویل پاتون هنرپیشه آمریکایی در چهاردهم ماه ژوئن سال ۱۹۵۴ به دنیا آمده است. وی در فیلم های سینمایی «بهترین های بروکلین»، «مرد نوامبر»، «هیچ راهی وجود ندارد»، «تله گذاری»، «میمون صفت»، «این دنیا»، «پیشگویی های مرد شاپرکی»، «محدوده بیرونی» و … ایفای نقش داشته است که موجب درخشش او شده اند.

هریت والتر

والتر بازیگر کاراکتر «مارتا واکر» (ساکن در کمترین سطح سیلو و رفیق معتمد جولیت)

والتر هنرپیشه بریتانیایی در بیست و چهارم ماه سپتامبر سال ۱۹۵۰ به دنیا آمده است و در سال ۱۹۷۴ فعالیتش را در عرصه هنر آغاز نموده که تا حال حاضر هم به آن مشغول می باشد. از جمله فیلم های سینمایی که وی سابقه حضور در آنها دارد می توان به فیلم های سینمایی «چری»، «خاطرات لاک پشت»، «چیزهای روشن جوان»، «حس یک پایان»، «پدر خوب» اشاره داشت.

آشنایی با بازیگران سریال سیلو +عکس و بیوگرافی کوتاه

آوی نش

یکی دیگر از بازیگران سریال سیلو آوی نش است که بازیگر کاراکتر لوکاس کایل (از پرسنل بخش فناوری اطلاعات).

آوی نش هنرپیشه اهل آمریکا وقتی سال پایانی دوران متوسطه خود را می گذراند به هنرپیشگی روی آورد که قبل از آن بعنوان هنرمندی تجسمی مطرح بود. نش یکی از بازیگران سریال مردگان متحرک است که این نقش آفرینی موجب مطرح شدن و محبوبیت وی می باشد. آوی نش نخستین بازیگری خود در عرصه سینما را با بازی در فیلم سینمایی «رانندگی را یاد بگیر» به دست آورد که نخستین مرتبه در فستیوال بین المللی فیلم تورنتو در ۲۰۱۴ نمایش داده گردید. این هنرمند در ۲۰۱۷ بعنوان نخستین نقش مرد مسلمان آمریکایی به اسم «صدیق» در هشتمین فصل مجموعه تلویزیونی «مردگان متحرک» مقابل دوربین رفت که در فصل های ۹ و ۱۰ بازی کرد.

بازیگران مجموعه تلویزیونی سیلو چه کسانی هستند؟

فردیناند کینگزلی

این بازیگر در سریال آمریکایی سیلو بازی نقش «جورج ویکینز» (رفیق جولیت و نیز متخصص رایانه ) می باشد.

فردیناند هنرپیشه و موزیسین بریتانیایی می باشد که کارش را در ۲۰۰۷ شروع نمود و در سریال های مختلفی مقابل دوربین رفته است که از جمله آن می توان به سریال های «سیلو»، «بورجیا»، «دکتر هو»، «ویکتوریا»، «تاج توخالی»، «ریچارد دوم»، «ناگفته های دراکولا»، «آخرین لژیون» اشاره داشت.

جیمز از بازیگران سریال سیلو است که در این مجموعه تلویزیونی بازیگر کاراکتر روث جانس (شهردار رئوف جامعه سیلو می باشد).

این هنرپیشه انگلیسی در ششم ماه جولای سال ۱۹۵۰ به دنیا آمده است، جیمز در ۱۹۷۳ کارش را در عرصه هنر شروع نمود و در سینما و تلویزیون مشغول به فعالیت گردید.

معرفی نقش آفرینان سریال سیلو

در این مطلب شما عزیزان را با بیوگرافی بازیگران سریال سیلو آشنا کردیم، امیدواریم مورد توجه تان واقع شده باشد.سیلو نام یک سریال آمریکایی زیبا و پرچالش است که امیدواریم از مطالعه آن لدت برده باشید.

منبع : آرگا

مطالب مرتبط
مطالب داغ
همچنین ببینید
مشاهده دیدگاه های این مطلب
دیدگاه های مطلب
۰ دیدگاه برای این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *